Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 30 éves koráig se jön össze barátnő, és reménytelennek is érzi, hogy valaha összejön, akkor az öngyilkosság az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 00:53
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
62%

Ez a baj, a magabiztos férfi tartja a szemkonktaktus.

Ahogy már írtam az interneten mindent meg lehet találni,először azt javaslom végez önismeretet.

2021. jan. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
70%

#2: A szex létszükséglet. Nem úgy létszükséglet, mint az oxigén vagy az ivóvíz, hanem úgy, mint a szilárd táplálék vagy a napfény vagy a mozgás. Mindhárom nélkül le lehet élni egy életet egy sötét szobában, vagy infúzióra kötve/csövekkel táplálva, esetleg lebénulva, ahol a nővérek mozgatnak meg néha, hogy ne legyen felfekvésed. De egyik sem élet.


Társ nélkül ugyanennyire rossz leélni az életedet.


Fogyatékkal élők között is vannak, akik élvezik az életet és motiválják még az egészséges embereket is, meg vannak, akik öngyilkosak lesznek, mert mondjuk amputálják nekik egy lábfejüket vagy kézfejüket, esetleg összeég a bőrük egy jól látható helyen.


Sokféleképp lehet feldolgozni egy problémát, különbözőek vagyunk. Meg a vágyaink sem egyformák és az életben a prioritási sorrend sem.


Biztosan van sok olyan ember is, aki nagyon jól elvan a hobbijaival és még ha lehetne se vágyik társra, én nem bántottam soha az ilyen embereket, viszont az ilyen emberek előszeretettel állítják be magukat valami abszolút legjobb követendő példának, amit mindenki képes másolni. Hát sajnos nem ilyen egyszerű.


#11: Én tartottam a szemkontaktust, még mosolyogni is próbáltam. De mikor többedszerre volt negatív tapasztalatom, hogy a lány olyan stílusban reagált, hogy "mit lesel köcsög?", akkor elment tőle a kedvem, végül egyszer majdnem össze lettem verve, mert tartottam egy lánnyal a szemkontaktust a villamoson, majd felállt, azt hittem leszáll, aztán megjelent két balhés arc és mindenki előtt megalázott, szerencsére nem volt sok ember a villamoson, olyanokat mondtak, hogy ne inzultáljam a lányt meg olyan csúnya vagyok mint a bánat és senki nem állna szóba velem és verjem inkább ki otthon és leköpdöstek. Pedig csak tartottam a szemkontaktust és mosolyogtam.

2021. jan. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
33%

#12 Kicsit tanuld meg a dolgokat,interneten sok dolog fent van,mint pl az is hogy rá lehet jönni arra is hogy tetszel e a nőnek vagy nem?

Nyilván ha flegmán néz vagy stb... Akkor nem.


Jó kisugárzása is fontos.

2021. jan. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
86%
Papa! Az öngyilkosság nem megoldás. Ilyen könnyen nem lehet hősi halált halni. Önismeret, önbizalom. EZ kell neked. Nem kötél!
2021. jan. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Az lenne az igazi és legjobb megoldás, ha egy nő felajánlaná magát azért, mert valamilyen oknál fogva írtózatosan vonzónak találna, de tudom, hogy ennek a valószínűsége túl kicsi. Nem vagyok biztoa abban, hogy az én közeledésemre bárki is vevő lenne.
2021. jan. 15. 03:12
 16/52 anonim ***** válasza:
60%
2021. jan. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
60%
2021. jan. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
89%
Ekkora ostobaságot is ritkán olvas az ember. A szemezős meg tuti nem a 21. században íródott, amikor egy elkapott tekintet után még ha olyan helyen is vagytok, ahol nem tud "menekülni", akkor rögtön előveszi a telefonját és a biztonság kedvéért a fülest is bedugja mindkét fülébe.
2021. jan. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
38%

Nem, mert azzal csak szivesseget teszel azoknak a noknek, akik elhajtottak.



36F incel

2021. jan. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
64%

#12: "A szex létszükséglet. Nem úgy létszükséglet, mint az oxigén vagy az ivóvíz, hanem úgy, mint a szilárd táplálék vagy a napfény vagy a mozgás. Mindhárom nélkül le lehet élni egy életet egy sötét szobában, vagy infúzióra kötve/csövekkel táplálva, esetleg lebénulva, ahol a nővérek mozgatnak meg néha, hogy ne legyen felfekvésed. De egyik sem élet."


Már ne haragudj, de ez véglényszint. De legalábbis ember alatti. Én tuti nem akarnék kapcsolatba kerülni olyannal, aki alapjáraton így gondolkodik.

2021. jan. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!