Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 30 éves koráig se jön össze barátnő, és reménytelennek is érzi, hogy valaha összejön, akkor az öngyilkosság az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 00:53
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
20%
21 es "vegleny" az aki sajat magat bantja oli meg nem az aki ez ellen szollal fel...
2021. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
0%
Én azt hallotam, hogy ha az egész életed egy katasztrófa, akkor 30 éves kor felett nyugodtan ellehet követni az öngyilkosságot.
2021. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
72%

#19: Szívességet ugyan nem teszel, viszont jelentéktelen a halálod. De az életed is. Ennél fogva ha a léted már több terhet jelent SZÁMODRA, mint az örök álom/örök nyugalom, akkor megfontolandó a dolog.


Én is régóta keresem a biztos, lehetőleg fájdalommentes megoldást, olyan lenne jó, ahol csak elalszom és nem ébredek fel, de buta vagyok a darkwebhez, ahol rátalálhatnék a megfelelő módszerre.


Nekem személy szerint az egyetlen félelmem, hogy úgy járok, mint a Metallica: One című számában az a torzó. Ha biztosan tudhatnám, hogy megszűnik minden életfunkcióm és lenne egy bizalmasom, aki átsegít, ha véletlenül mégis balul sülne el a dolog és csak kómába esek vagy ilyesmi, akkor már rég egy incellel kevesebb lenne a világon...

2021. jan. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
68%

"olyan lenne jó, ahol csak elalszom és nem ébredek fel"


Vegyel be 5mg midazolamot, tegyel fel egy maszkot, ami heliumos palackra van kotve. Szepen el lehet aludni tole orokre. De mondom, ezzel csak szivesseget teszel. A nok, akik elhajtottak, ugyis meg fogjak szivni kesobb, figyeld meg, a karma dolgozik, csak lassan.



36F incel

2021. jan. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

#34: A 100 léggömb felfújására elegendő palack jó lesz? Illetve milyen betegséget színleljek, mit mondjak a pszichiáternek, hogy midazolamot írjon fel?


Attól, hogy a nők megszívják (amiben sajnos nem vagyok biztos ennyi behódoló, férfiatlan cuckold szerencsétlen között, csak nézd meg a tendenciát, chubby fétis, granny fétis, sugar kapcsolatok, onlyfans) még nekem nem lesz társam de még szexpartnerem sem.


Még a legjobb karmikus igazságszolgáltatás esetén is az lesz, mint mikor a filmekben vagy a mesékben megleckéztetik a gonosz karaktert. Duzzog meg zsörtölődik meg magába roskad, de attól nem fog megjavulni. Mintha Hitlertől várnád, hogy megjavuljon, amikor a Pokolban minden nap ananászt dugnak a s...gébe.


Egy olyan nő, aki fiatalon megszokta, hogy körül van rajongva, később olyan pozitív tulajdonságokkal bővült a személyisége, amitől azt várta, hogy ő még értékesebb ember, tehát ennél fogva még értékesebb nő lesz, majd jön a "hova tűntek a normális pasik?" kérdés, nem fog leállni olyanokkal, akik eddig nem kellettek nekik, maximum némelyikük megalkuszik valami pénzes valaki mellett, de ott az anyagiak döntenek. Ráadásul az új generáció milliomos influencerei kicsit felborítják a korábbi egyensúlyt, ami esetében egy férfi 30-40 fölött ért el olyan egzisztenciális szintet, ami már sok anyagiasabb nőnek vonzó volt. Mi vagyunk az első olyan generáció, ahol tömegesen lehetségessé vált, hogy a gyerek akár már 18-25 között gazdagabbá váljon, mint a saját szülei. Emiatt sok nő ki sem fogja tágítani az életkorlimitet, hanem marad a "max 5 évvel lehet idősebb tőlem" opciónál.


Aki azt várja, hogy a nők majd 30 felett a lejtmenetben a karjainkba fognak omolni, annak nincs realitásérzéke. Az olyan, mintha azt várnád, hogy a született gazdag, aki sosem szokta meg a szegénységet és önhibáján kívül egy véletlen valami miatt leszegényedik majd kigyógyul az emiatt keletkező hatalmas frusztrációjából. Legtöbbször mindig benne fog élni a múltja és mindent ahhoz fog hasonlítani és örökké lecsúszottnak fogja érezni magát. Nos, a nőkön (alfaözvegy) ugyanez az érzés lesz úrrá.

2021. jan. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyelj....


Nem hiszed el, hogy a nok 30 utan lejtmenetbe kapcsolnak?


Most volt egy kerdes, hogy a nonek felver afro-amerikai gyereke van es part keresne. Sajnos nincs mar fent a kerdes, mert kisse rasszistara sikerultek a valaszok. Az ilyen noket pofanveri a valosag.


Inkabb a heliumos palack helyett (aminek nem irtad a toltotomeget) fokuszald olyan eletteruletekre az energiadat, ahol megterulnek. A noket meg hagyd, ugyis megkapjak, amit megerdemelnek. Emlegetted a sugar kapcsolatokat, illetve az anyagi erdekeken alapulo kapcsolatokat. Ha neked megfelel az ilyesmi, akkor szerezz penzt. Ronda kulsovel is lehet jo penzt keresni :)


"Illetve milyen betegséget színleljek, mit mondjak a pszichiáternek, hogy midazolamot írjon fel"


Mondd, hogy nem tudsz aludni :)


"Egy olyan nő, aki fiatalon megszokta, hogy körül van rajongva, később olyan pozitív tulajdonságokkal bővült a személyisége"


Marmint olyan pozitiv tulajdonsagokkal, mint alazat, onfelaldozas, empatia, segitokeszseg, szorgalom, igazsagerzet stb. Ugye nem gondolod, hogy a fel eletet tukor elott tolto sejthalmaz ilyen "alantas" dolgokkal foglalkozna? Kesobb mar nem lesz korberajongva es atvalt hisztis gyerekbe, mert neki mindent szabad es neki minden kell, de szembejon a valosag az autopalyan :)


Ha megis eloveszed a heliumos palackot, a nok, akik elhajtottak, azt fogjak mondani, hogy "milyen jo, hogy ezzel az orulttel nem jottem ossze", ha pedig talalsz egy jo beveteli forrast, akkor meg azt "inkabb jottem volna ossze vele, mint a faarcu izomjanival, akitol gyerekem van es nem tudok kilepni a kapcsolatbol".


Szoval ne tegyel szivesseget a noknek, inkabb magadnak :)



36F incel

2021. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Azert ti betegek vagytok.. azt ugye tudjatok
2021. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Papa! A 15-ös válaszodra mondom: Mert kicsi az esély, EZÉRT kell NEKED lépned. Ha lépsz, ne a frusztráció beszéljen belőled - az nem te vagy. Ha valaki kíváncsi rád, az rád kíváncsi. :))) Elveszett ember nincs. De ez a te műsorod lesz, és rajtad áll.
2021. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
84%
Incel/36: Amit teszel, az öngyilkosság elkövetésében való segítkezés, és a BTK idevágó pontjai szerint börtönbüntetéssel sújt! Csak gondoltam, szólok.
2021. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
91%
Istenverte hulye lehet az aki "nok" miatt megoli magat..
2021. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!