Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 30 éves koráig se jön össze barátnő, és reménytelennek is érzi, hogy valaha összejön, akkor az öngyilkosság az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 00:53
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
46%

#39


Hat nem en fogom a kezebe a szajaba berakni a cuccost. A sorsa a sajat kezeben van :)



#40


Szerintem is :)



36F incel

2021. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
66%
41: Az nem baj. Elmondtad, hogyan jusson hozzá, hogy szedje be, innentől kezdve viszed a balhét.
2021. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
91%

"Nem hiszed el, hogy a nok 30 utan lejtmenetbe kapcsolnak?"


Nem hiszem el, mert nem ezt látom a világban. Önmagukhoz képest csökkennek csak a lehetőségeik, így a mentális beteg nők dolgozzák fel ezt nagyon nehezen, a többiek benyelik a békát.


"Mondd, hogy nem tudsz aludni :)"


Arra csak frontint vagy rivotrilt írnának.


"Marmint olyan pozitiv tulajdonsagokkal, mint alazat, onfelaldozas, empatia, segitokeszseg, szorgalom, igazsagerzet stb."


Olyan pozitív tulajdonságokra gondolok, mint diploma, karrier, fitneszteremben töltött idő, smink, pilla, műköröm, stb.


Nem egyszer hallottam már olyat is, hogy ő 36 éves, de most érzi igazán, hogy milyen vonzó nő lett belőle, mert mikor még kis bölcsészke volt huszonévesen még tök gáz volt a haja is meg a körmét is rágta meg volt egy kis pocija és a mellei is jobban lógtak, mint most, de mióta jár fitneszezni azóta diót tör a s...gével. (nem ezt a kifejezést használta) és hogy úgy kell levakarnia magáról a fiatal srácokat, mert azt hiszik, hogy 10 évvel fiatalabb, mint valójában.


Ilyenekre gondolok. Hiába nézik fiatalabbnak, azok a srácok, akiket ő férfiszámba vesz, azoknak ugyanúgy ő is csak trófea.


"ha pedig talalsz egy jo beveteli forrast, akkor meg azt "inkabb jottem volna ossze vele, mint a faarcu izomjanival, akitol gyerekem van es nem tudok kilepni a kapcsolatbol".


Vigasztald magad ezzel, pedig valójában azt gondolják, hogy "Mennyire igaza volt nagyszüleimnek, akik leéltek egymás mellett évtizedeket, jól kellett volna választanom fiatalon és akkor most csalhatnám a medencetisztítóval meg a kertésszel meg a chippendale táncosokkal a Bélát, de meglenne az anyagi biztonságom és tudnám, hogy a gyereket is úgy szereti, mint én és gondoskodik róla, amikor én máshol vagyok.


Komolyan ezt sajnálod, hogy nem lett belőled béta?


#39: Szerencsére Magyarországon a rendőrök is úgy vannak vele, hogy minél több incellel kevesebb, annál jobb... Meg a társadalom is az olyanokat sajnálja inkább, mint Amanda Todd, nem olyanokat, akiket mindenki egyöntetűen utál, gyűlöl és ezzel bőven aranyérmesek a legvéreskezűbb diktátorok és a legbrutálisabb gyilkosok mögött, hiszen még Kim Jongéknak vagy Charles Mansonnak is van rajongótábora, utóbbinak még fiatal felesége is volt.


Minket, inceleket mindenki utál. Még a bíró is azt mondaná, hogy "magánvélmény, de jól tette, egy utolsó pondró féreg emberi hulladékkal kevesebb"

2021. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
91%

"Minket, inceleket mindenki utál"


Az nem baj, ha mindenki utal minket. Csak egymast ne utaljuk :)


Idovel az incelseg is olyan elfogadott lesz, mint a homoszexualitas.



"Komolyan ezt sajnálod, hogy nem lett belőled béta?"


Nem, nem sajnalom. Barmikor beallhatnek betanak (foleg az en koromban), de tobbre tartom a szabadsagomat :)


Nem tudom, hany eves vagy, de en is ilyen frusztralt voltam fiatalkoromban. Aztan rajottem, hogy inkabb olyan eletteruletbe fektetem az energiaimat, amibe erdemes. Es ez vegul elvitte a frusztraciot. Sikeres vagyok a noknel? Nem, de igy is jo.



"a többiek benyelik a békát"


Nekunk inceleknek azt a bekat kell benyelni, hogy nem szulettunk lapatallu macho man-nek, es nem leszunk azok sosem. De nem csak nok leteznek a vilagon, van mas eletterulet is, ahol nem csak ezeknek all a vilag.



"akkor most csalhatnám a medencetisztítóval meg a kertésszel meg a chippendale táncosokkal a Bélát"


Hany ilyen topik van itt is, hogy az izomjozsi gyereket csinalt a szeretonek, az asszony kidobta, aztan fizetheti ketfele a gyerektartast. Ezt irigyled? En ugyan nem.... A karmikus igazsagszolgaltatas.... Lassu, de biztos :)



36F incel

2021. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Na akkor hadd tegyek egy kis rendet a fejekben. Először is, nincs olyan, hogy a bíró kimondja/gondolja hogy "na még egy incel". Másodszor: A hullaházban nem az van a dögcédulán, hogy "incel <ide jön(nek) a tetszőleges negatív jelző(k)>. Harmadszor: Merész dolog kijelenteni, hogy mindenki, kivétel nélkül utál benneteket. Sokan azt sem tudják, hogy az incel mi fán terem. A magam részéről csak azt nem értem, miért kell ideológiát, továbbmegyek, frakciót gyártani ahhoz az életvitelhez, amit éltek. Negyedszer: 36/incel, rólad a felfogásod, világlátásod alapján inkább a MGTOW-mozgalom ugrik be. Nem gondolnálak incelnek.
2021. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

#45: Olyan valóban nincs, olyan van, hogy "menekülés közben tarkónlőtte magát". Dolgoztam fegyveres szervnél, kicsivel jobban belelátok, mint a laikusok. Nem, rémeket látni nem kell, nem fogja egyikük sem kockáztatni az állását, de akit még az anyja sem szeret, ott simán elfelejthetnek a fáradságtól ezt-azt. Háziorvos is került már médiába, mert több késszúrásról infarktust állapított meg. Ez meg csak a jéghegy csúcsa. Mennyi olyan van, amikor fű alatt elsikálják, te meg nem tudsz róla...


Valóban nem mindenki ismeri az incel kifejezést, de aki megismeri az egytől egyig gyűlöli őket.


Az ideológiát én sem értettem soha. Az incel számomra a legjobb definíció, hiszen hiába vagyok "jó pasi" sokak szerint, ha nincs soha senkivel kémia.


A 36 éves incel nekem inkább megkeseredettnek tűnik. Egy igazi MGTOW túrázik, utazgat, filmet, sorozatot néz, élvezi az életet, nem pazarolja értékes idejét a Gyakori kérdések párkapcsolatok kategóriájára. Ugyanaz az önigazolás, mint mikor a nőnek nem kell párkapcsolat, se zokog egy vibrátorral és egy üveg borral egyedül otthon vagy a chivavája nyalja a puncijáról a Nutellát, mert már annyira kész van lelkileg, és az egyetlen élőlény, akitől őszinte szeretetet érez.

2021. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
24%
Látom vannak itt elmebetegek sokan. Kár, hogy megszült titeket az a csicska nyomorult debil anyátok.
2021. jan. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
92%
Hát, de úgy csináld, hogy másokat ne zavarj kozben. Tehát, ne metro elé ugorj, a tömegkozlekedest órákra leállitva meg ilyenek.
2021. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

"A 36 éves incel nekem inkább megkeseredettnek tűnik. Egy igazi MGTOW túrázik, utazgat, filmet, sorozatot néz, élvezi az életet, nem pazarolja értékes idejét a Gyakori kérdések párkapcsolatok kategóriájára"



Hat most a viruspara miatt nem tudok lemenni a tengerpartra :(


36F incel

2021. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
95%

Nekem semmi bajom az incelekkel. Önsorsrontók, az meg engem nem érint, sem negatívan sem pozitívan. Az incelség fogalmával is itt gyakorin találkoztam először. És csak itt a legnyílvánvalóbb, hogy léteznek, mert én egy egy emberről meg nem tudnám mondani ránézésről sem, hogy neki mennyi kapcsolata volt van és lesz.

A volt szomszédom fia pl. olyan férfi, aki tutyimutyi, 40 fölött is az ajával él. Se jó kiálása, se jó külseje nincs. A buszon is ültem mögötte, úgyhogy tudom, hogy még büdös is! Én ha valakire rásütném a címeres incel jelzőt, akkor biztosan ő lenne az. Erre nem kiderült, hogy 2 gyermekes elvált családapa? Ennyit arról milyen könnyű egy embert beskatulyázni. Senki nem fogja látni rajtatok, hogy incelek vagytok. Gyűlölni meg azt érdemes aki közel áll hozzánk valahol a lelkünkben. Tehát a való életben egy incel nem sok vizet zavar.

2021. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!