Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 30 éves koráig se jön össze barátnő, és reménytelennek is érzi, hogy valaha összejön, akkor az öngyilkosság az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 00:53
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
77%

Volt öngyilkos a családomban, külön öröm olvasni, amikor valami véglény kényelmesen kijelenti, hogy a "gyávák csinálnak ilyet".

Aki tette, nem volt gyáva, csak összeroppant az évek során felgyülemlett dolgok, traumák miatt és pár hét alatt leépült. A kórházból kiengedték, mi meg nem tudtunk ott lenni vele a nap 24 órájában. Elég volt fél óra. Akkor csinálta azt amit.

Nem fogom visszaolvasni a válaszokat, mert valószínű gúnyolódásra futja majd csak pár embertől.


Kedves kérdező. Ne legyél öngyilkos. Mert azzal megölsz másokat is. Nem hiszem el, hogy ne lenne valaki, aki szeret, rokon, családtag.

2021. jan. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem. Ha céltalannak érzed az életed, akkor még mindig felajánlhatod nálad rosszabb helyzetben lévőnek. Mindenhol szükség van önkéntesekre.

Amikor nagyon a padlón voltam, akkor én is elmentem a családsegítő alapítványhoz, ahol szegény családok gyerekeivel kellett játszani, korrepetálni, kreatívkodni stb. Lelkileg is feltöltött, és visszaépítettem a szociális életemet igaz elég rendhagyó módon.

2021. jan. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem menj el orvoshoz tenyleg nem amatoroknek valo kerdes onnantol a dolog hogy meg akarod olni magad.. Anti deprenszasokat adnak el
2021. jan. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
63%
Elég buta lehetsz, ha azt várod, hogy a nő leteperjen. Ha nem kezdeményezel soha férfi létedre, akkor megérdemled, hogy nő nélkül maradj.
2021. jan. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
45%
Biztos van terapia is...
2021. jan. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
79%

Inkább szedd össze a bátorságod és próbálj ismerkedni. Eszedbe ne jusson öngyilkosnak lenni!


Amúgy az én véleményem is az, hogy az öngyilkosyág nem gyávaság. Igenis hatalmas bátorság kell a megtételéhez. A csajozás könnyebb dolog, hidd el.

2021. jan. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
6%
Egyebkent Bíblia is eliteli öngyilkosság gondolatat orok karhozat lesz részed.. legyen bened tartas hitetlen Tamasba nem volt mire 3 kukorekolt a kakas megolte magát..
2021. jan. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
0%
Ookolba akarsz kerulni csinald csak
2021. jan. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
0%
Ahelyett hogy örülne amit Isten adott neki
2021. jan. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
0%
Tudod Jezusnak se volt.. csaja megis megtalalta elete es vg ertelmet.. felepitette tobb mint 1 milliard ember hitbeli alapjat.. ami immar 2000 eve epul.. Tehat ne te helyzeteden keseregj hanem talalj valamit ami teged is boldoga tesz.. Es ha Isten egy szem fia megvolt no nelkul akkor te is vehetsz rola peldat pl ebben is.
2021. jan. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!