Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális tárksereső, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális tárksereső, ahol emberszámba veszik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Tinder, Badoo + összes mobil applikáció kilőve

Online társkeresők közül 10/10 hulladék volt amit próbáltam(Még előfizetéssel is)

Chat.hu-n is értelmi fogyatékos nők vannak


Az a jellemző, hogy hamis profilok, vagy évtizede be nem lépett emberek vannak mindenhol. Aki meg valós, az válaszra sem méltat, nem hogy randira.


Régen sem voltak túl jók a társkeresők, de most hogy az összes hülye férfi rá szabadult az internetre, a sok nyomi már elvette a normális nők kedvét az ismerkedéstől. Innen is üzenem, hogy köszi!


Van még valami normális hely ahol válaszolnak a nők, és nincs tele érzelmi/értelmi fogyatékosokkal?


2021. jan. 18. 01:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Hát persze. Tele a világ átlagos párokkal, de neked azért nem jut nő, mert nem vagy kigyúrt celeb. Tudod mit, a kommentjeid alapján okos sem vagy, miért is akarsz szaporodni? Mit akarsz te nyújtani és továbbadni?
2021. jan. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11, ezt nem tudom kinek írtad de reggel 5-kor te is nagyon rá érhetsz ide kommentelgetni hülyeségeket
2021. jan. 18. 06:08
 13/26 A kérdező kommentje:
Mit is hittem, majd ezen az oldalon kapok normális választ a kérdésemre? xD
2021. jan. 18. 06:09
 14/26 anonim ***** válasza:
61%

#11: Én annyira szeretem az ilyen "ha valamire van példa a világon, akkor az általános érvényűen ráhúzható minden egyénre" érvelésű embereket.


Ők olyanok, mint régen voltak, akik mindent Isten útjának kifürkészhetetlenségével magyaráztak.


Elhiszem, hogy egyeseknek nagyon megnyugtató az a világkép, ahol a rossz elnyeri büntetését a jó pedig a jutalmát, de a világ nem így működik sajnos... Nagyon nem. És attól, hogy nem veszünk tudomást róla, még tele van a világ

- jó emberekkel, akik korán meghaltak, akár kegyetlen, fájdalmas halált haltak.

- rossz emberekkel, akik a 100. születésnapjukat is relatíve egészségesen megélték és békésen elaludtak álmukban.

- érdemtelenül meggazdagodott emberekkel.

- szorgos, jó emberekkel, akik mindenüket elvesztették.

- nem kis vagyont öröklő élősködőkkel, szülő vagy nagyszülőgyilkosokkal.

- élősködő szülőket/nagyszülőket eltartó jólelkű gyerekekkel, unokákkal.

- céget hátán vivő, alulfizetett, kihasznált munkaerőkkel.

- semmittevős munkáért nagy pénzeket kereső léhűtőkkel.

- kedves, aranyos, cuki és csinos lányokkal, akik kategóriájuk alatti élősködő, agresszív, hűtlen trógerekkel vannak együtt és halálosan szerelmesek beléjük.

- kedves, aranyos, jóképű srácok, akik kategóriájuk alatti élősködő, kitartott, hűtlen és lelki-terrort alkalmazó nőkkel vannak együtt és szerelmesek beléjük.


Soroljam még?


A világ egy kegyetlen, igazságtalan, kiszámíthatatlan hely, ahol ha valaki őszintén és mélyen realizálná, hogy mekkora jelentősége van a véletleneknek, akkor semmit nem csinálna és nihilista lenne. Így mindenki próbál a lehető legjobb tudása szerint élni és kezdeni valamit önmagával, fejlődni, célt találni.


Úgyhogy nettó kegyetlenség, amikor ezt újra és újra ráolvassátok a kérdést kiírókra csak azért, hogy a saját kis világképetek ne sérüljön.


Mert ha felrak magáról Molnár Krisztián egy szelfit, akkor mondhatjátok, hogy

- fogyjon le.

- végezze el legalább a 8 általánost.

- csiszoljon a személyiségén, járjon pszichológushoz.


De mivel nem tudjátok, hogy a kérdező kicsoda (és nagyon nem is érdeklődtök iránta, mert egy nőnél még érdeklődnek, hogy miért magányos és miért nincs senkije, egy férfi egyetlen érdeklődő privátot sem kap), így vissza kéne venni és üres közhelyek puffogtatása helyett vagy lapozni egy olyan kérdésre, amit érdemben meg tudtok válaszolni, vagy érdemben, SEGÍTŐ SZÁNDÉKKAL hozzáállni.

2021. jan. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
31%

Mit lehet segítő szándékkal írni olyannak, aki ilyen ostoba kérdést és kommenteket fogalmaz meg? Mit gondol, hogy létezik egyetlen olyan társekreső amin ő még nem volt, de ott tömörülnek a normális nők, a többi meg a nem normális nők? Mert a kérdés kb erről szólt. Pont ti vagytok azok, akik Isten akaratának gondoltok mindent, csak Isten helyett használjuk az élet, sors és egyéb szavakat. Mit lehet tenni, a sors úgy hozta, hogy egy nagyon rendes, jó embernek nem lett barátnője. Nem lett, mert valami bibi van vele, de ő ezt nem fogja soha beismerni, mert akkor felelősséget kéne érte vállalnia.

Lehet, hogy csak túl válogatós, de lehet ezer más baja is. Egy biztos, hiába tartja magát jó embernek, ha a nőket hulladéknak, értelmi fogyatékosnak, a többi férfit pedig nyominak, akkor már eddig is kiderült róla hogy antipatikus alak, ha pedig senkinek sem kell, akkor külsőre sem egy adonisz, a kérdés alapján meg tökfej. Meg is van a válasz hogy miért nincs senkije. Segítség: dolgozz magadon! De az ugye nem fog menni....

2021. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%

#15: Én például azt írnám, hogy felejtse el a társkeresőket, mert férfiként az a lehető legrosszabb terep. Olyan, mint mikor valaki amatőr hobbisportolóként indul az olimpián.


Tudom, hogy covid meg nem lehet mást csinálni, de a társkeresőnél jobban semmi sem tudja rombolni egy férfi önbecsülését. És a jobbra-balra húzogatós társkeresők ennek az egésznek a koronái. Mert alapból nem tudsz a másikról semmit, az egész algoritmus is úgy van felépítve, hogy a kép alapján döntsd el, hogy tetszik vagy sem, aztán meg fussátok le a felesleges tiszteletköröket.


Volt régebben néhány próbálkozás olyan társkeresőre, ahol MBTI tesztet meg ilyesmiket kellett kitölteni meg egy rakás kérdésre válaszolni és az alapján kidobott neked mondjuk 20 nőt, ahol a tetején azok voltak, akikkel 95%-ban hasonlóak voltatok és szépen ment lefelé mondjuk 70%-ig. A többit nem is listázta, mert felesleges is, amennyiben komoly kapcsolat, nem szexpartnerkeresés a cél. Utóbbi esetben meg a tiszteletkörök a feleslegesek.


"Egy biztos, hiába tartja magát jó embernek, ha a nőket hulladéknak, értelmi fogyatékosnak, a többi férfit pedig nyominak, akkor már eddig is kiderült róla hogy antipatikus alak"


Berki Krisztián is hihetetlenül tiszteli a nőket. Meg Mr. Missh is. Hát még Chris Brown, 6ix9ine meg 50 Cent meg a többiek... Igazi Grál lovag mindegyik...


"ha pedig senkinek sem kell, akkor külsőre sem egy adonisz, a kérdés alapján meg tökfej. Meg is van a válasz hogy miért nincs senkije. Segítség: dolgozz magadon!"


Úgy érted, hogy gyűjtsön plasztikai sebészre? Attól még sem fiatalabb, sem magasabb, sem másabb arccsontozatú nem lesz.

2021. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%
Az a tapasztalatom, hogy minden online társkeresőn létezik normális nő, csak ugyanúgy mint êletben is, szelektálni kell. Nem vagyok fotogén, így extrém nehéz helyzetben vagyok, mégis havonta találok egy két nőt, akivel jól el tudok beszélgetni, vírus előtti időszakban 2-3 havonta randiztam is, most úgy néz ki sikerült végre egy gyönyörű, hozzám hasonló értékrenddel rendelkező nőt találni. Hogyha neked nem vállt be az online társkereső, nincs hozzá energiád, tarts szünetet és próbálkozz személyesen, vagy később újult erővel ismét neten.
2021. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
Eddig nekem is negatív tapasztalatom volt. Ahol sikerült is legalább megszólítani nőt, végül borzasztó "sötét"nek bizonyultak. Legutóbb például zenekaros pólóban volt a képén a nő, rákérdeztem a zenekarra amiről a képe alapján azt gondoltam, legalább ismeri. Gőze sem volt, miről beszélek. Na, ilyenek.
2021. jan. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
33%
Olyan nincs. Társkeresőn (is) csak azokat a férfiakat veszik emberszámba, akik hiper-szuper-extra tökéletesen néznek ki.
2021. jan. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%

#18: "Legutóbb például zenekaros pólóban volt a képén a nő, rákérdeztem a zenekarra amiről a képe alapján azt gondoltam, legalább ismeri. Gőze sem volt, miről beszélek."


Erről az egyik volt osztálytársnőm jutott eszembe, aki mesélte, hogy randizott egy olyan szánalmas sráccal, aki képzeljem el, összekeverte a Spongyabobból a Patrickot a Tunyacsáppal...


Hiába, na, azért nem lehet ennyire leadni az igényekből... Először csak a zenekaros póló, együttéléskor meg majd kiderül, hogy a fogkrémes tubust is középen nyomja meg... Még mit nem! Akkor már inkább egy gyerekes anyuka.


Meg a volt osztálytársnőm is, szegény tényleg mindig ilyen kreténeket fog ki. Még jó, hogy nem jött vele össze, mi lett volna, ha bemutatja őt a barátnőinek és ott meg összekeveri Justin Biebert meg Harry Stylest... Ő meg elsüllyedt volna szégyenében... Akkor már inkább egy rosszfiú, attól legalább csak néha kap 1-2 sallert, de csak akkor, amikor rosszul viselkedik.

2021. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!