Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális tárksereső, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális tárksereső, ahol emberszámba veszik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Tinder, Badoo + összes mobil applikáció kilőve

Online társkeresők közül 10/10 hulladék volt amit próbáltam(Még előfizetéssel is)

Chat.hu-n is értelmi fogyatékos nők vannak


Az a jellemző, hogy hamis profilok, vagy évtizede be nem lépett emberek vannak mindenhol. Aki meg valós, az válaszra sem méltat, nem hogy randira.


Régen sem voltak túl jók a társkeresők, de most hogy az összes hülye férfi rá szabadult az internetre, a sok nyomi már elvette a normális nők kedvét az ismerkedéstől. Innen is üzenem, hogy köszi!


Van még valami normális hely ahol válaszolnak a nők, és nincs tele érzelmi/értelmi fogyatékosokkal?


2021. jan. 18. 01:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

Csatlakozom a 16-os tanácsához.


Átlagos, vagy az alatti kinézetű férfiként az online társkeresés az önbizalom teljes lenullázására jó csak. A legtöbb leveledre választ sem kapsz, ha igen, annak is 90+%-a elutasítás. Ha valaki válaszol is, az is sokszor napok múlva történik, (értsd: a nálad jóképűbb jelentkezők nem írtak neki vissza, ezért mivel éppen nincs más, neked is ad esélyt). Ha pár levélváltás után találkozásra tereled a témát akkor kifogások jönnek, hogy nem bízik még eléggé, ami persze a legtöbb esetben nem igaz, csak még nem tudja, hogy a jöképűbb akar-e vele találkozni, csak akkor mond neked igent, ha nincs nálad jobbéppen akkor a láthatáron.


Ezek pedig még a jobbik esetek! A visszaírók igen nagy része tűnik el szó nélkül a beszélgetésből (ghosting), nem jelenik meg randin, hanem utólag ír egy üzenetet, hogy mennyire sajnálja és bocsi, de mégsem akar találkozni... Online, "arc nélkül" mindenki bátrabban genyózik sajnos.


Több (akár fizetős is) platformon is fenn voltam, az egyiken 3 hónap alatt egyetlen (!!) választ kaptam, az is elutasítás volt. Egy másikon 6 hónap alatt 2 nővel tudtam randizni (az egyik nekem nem, a másiknak én nem voltam annyira szimpatikus élőben, hogy legyen folytatás), 200+ elküldött levélre talán ha 10-en válaszoltak ezen időszak alatt. Tinderről senkivel sem találkoztam, 1 év alatt talán 25 match-em volt.


És még csak incel sem vagyok, ugyan nem sok, de voltak már barátnőim, egy egyéjszakás kalandba is belekeveredtem, tehát nem vagyok teljesen tapasztalatlan.


Szóval bármennyire is szar, ezt az időszakot ki kell bírni egyedül, aztán ismét jöhet a való élet, ahol a viselkedésemmel tudom kompenzálni az átlagos külsőmet :)

2021. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, rá komolyan azt hiszed, hogy a normális nők MOST akarnak randizgatni meg párt keresni?

Elárulom neked, hogy a normális nők jelentős része jegeli ilyenkor a pasizást. Otthon ülnek a popójukon, és tanulnak zongorázni, meg újranézik a kedvenc sorozatukat. Ápolják az idős rokonokat, vagy csak bevasárolnak nekik, önkéntesmunkát végeznek, stb.

2021. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondolom, hogy nincs egy normális társkereső se már.
2021. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
20: Számomra azt üzente a nő, hogy saját magával sem koherens. A tubusból középen egy dolog, de ha valaki összekeveri Budapestet Bucharest-el. A gyerekei számának pedig ehhez nincsen köze.
2021. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

22, miért mi van most, amitől nem lehetne párt találni? Amikor nem voltak bezárások, akkor sem ment, nyilván könnyű erre fogni. Én a normális érdeklődő lányokat hiányolom az online térről. Mindegyik olyan befásultnak tűnik, mint ha már tényleg belefáradt volna az ismerkedésbe. Nem lehet semmiről beszélgetni, bármit írsz az rossz és unalmas, de persze én varázsoljam el ONLINE érted ...

Ezeket az online flörtölgetős dolgokat extra kellemetlennek tartom főleg egy idegen csajjal, ez nem flörtölés, ez csak duma. Flört akkor van amikor élőben bejöttök egymásnak és működik köztetek a dolog.


Nyilván én csinálom rosszul az ilyen unalmas kérdésekkel, hogy hogy telt a napod, stb. de egy idegen nő ennél többet nem érdemel egy társkeresőn. Persze majd még fél oldalas regényt, verset, költeményt írok neki, amiben fasza gyereknek mutatom magam meg humorosnak, aztán élőben köze nincs hozzá a valóságnak.


Ez a ghostingolás meg tényleg szörnyű

2021. jan. 18. 18:53
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincsenek normális, érdeklődő lányok a társkeresőn, mert rajtuk a való életben fürtökben csüngnek a pasik, csak válogatniuk kell.
2021. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!