Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért offolják ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért offolják ennyire a normális srácokat?

Figyelt kérdés

A környezetem által normálisnak tartott srác vagyok. Szerintem, tök átlagos. Vannak hibáim, nem vagyok tökéletes. Viszont, mégis rengeteg lánytól kaptam már olyan szövegeket, hogy mennyire érdekes a személyiségem, minden lány ilyen pasira vágyik és hasonlók.

Pár hónapja szakított velem a barátnőm. Benyögte, hogy nem szeret, de velem akar lenni, majd megcsalt. A srác, persze, csak szexet akart és utána dobta is.

Arra felkészültem, hogy a férfi haverok majd jönnek a vigasztalással, hogy így és úgy, ez van, sztorizgatnak. Ami meglepett, hogy a csajok is jöttek hasonlóval és szinte minden csaj ismerősöm mesélt olyan sztorikat, hogy a normális haverjaik, barátaik, rokonaik teljesen feladták a társkeresést vagy folytatják, de sikertelenül. Ezek a sztorik arról szóltak, hogy normális srácokat vertek át vagy normális srácok nem kellettek senkinek. Ami még rátett egy lapáttal, hogy az esetek 90%-ában visszafogott, kedvesnek tűnő lányok voltak ezekben a kapcsolatokban. Pont úgy, mint nálam is.


Kicsit ülepedett bennem a kép és elgondolkoztam. Itt és még rengeteg helyen hallani, hogy alig van normális pasi. Ha tényleg alig van normális pasi, akkor miért nem állnak előttük sorok? És miért intézik el, hogy ezek a normális pasik egy idő után már kapcsolatot se akarjanak?



2021. jan. 18. 03:58
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
91%
Mégis mi számít normálisnak? Ezt definiálhattad volna. Az én ismerőseim, rokonaim azt gondolom, normálisak és mind hosszú kapcsolatban, házasságban élnek évek óta hozzájuk passzoló nőkkel. Értem ezalatt a külsőt és belsőt egyaránt. Szóval, hogy így a nők meg úgy a nők, ez bullshit. Azok hangoztatják ezt akik a saját sikertelenségüket vetítik ki másokra. Ha téged átvernek, akkor a hiba talán benned van, mert rossz társaságból választasz párt magadnak.
2021. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
34%

#7: Igen, ez működik annál, aki alapból jól néz ki és így sok csajnál népszerű, mert ha nem nagyon extrém, akkor mindig marad olyan nő, akinek épp bejönnek a stiklijei.


Aki viszont külsőre bejön fél évente egy lánynak, az nem mer kockáztatni.


Ha lenne előttem akár csak 5 vagy 10 nő, akiknek egyformán bejövök persze, hogy én is felállítanék egy skálát, hogy ki mennyire szereti a szexet, vagy kimozdulós/otthonülős meg ilyesmi.


De ha egy sincs vagy alig akad, akkor kénytelen vagyok én alkalmazkodni, különben keserű magány vár rám...


#10: "nem alszik meg a tej a szájában, ergo nem poshad be mellette az ember lánya az unalomtól"


Miért a férfitől várod, hogy szórakoztasson? Ilyenkor hol van az a híres "egyedül érezd jól magad és ne a másiktól várd a boldogságot" filozófia?


"Szellemileg sem igénytelen"


Itt elég, ha simán tájékozott és nem atomsötét vagy kívülről kell vágnia a kategorikus imperatívuszt és a transzcendentális idealizmust, valamint nem árt, ha úgy főz, mint Fördős Zé, játszik legalább egyféle hangszeren amatőr szinten, sportol valamit és mellette filmek és sorozatok és könyvek terén is otthon van, legalább 2 idegen nyelven beszél, utazni is szeressen, az asztrológiáról, vallásról és spiritualitásról is lehessen vele beszélgetni, meg persze azért a diploma se valami büfészak legyen, vagy ha az, akkor azt szenvedéllyel szeresse.


Csak mert oké, semmi baj, csak azért remélem érzékeled, hogy ez nem az átlag... Bármennyire is szeretnéd, de rohadtul nem az átlag. És akkor még nem vettem elő a cinikus énemet és jelentettem ki, hogy ahol sok nő simán összeáll funkcionális analfabéta sráccal, csak mert az jól néz ki, ott a férfiaknak nem éppen perspektíva az, hogy az agyukat edzék a testük helyett, mert tanulni önmagáért tanul és művelődik az ember, nem azért, hogy egy maréknyi sapioszexuális nőt lenyűgözzön, akik közül lehet, hogy még be se jön mindnek, mert a biológiai ösztöneidet még te sem tudod átírni, maximum elnyomni.


"Életképes"


Egy Tony Starkba oltott Bear Grylls legyen, vagy elég az is, ha fenn tud tartani egy albérletet vagy van egy saját garzonlakása és tud csinálni magának egyszerűbb kajákat (bonyolultabbat is, ha nagyon muszáj), dolgozik meg ilyesmi?

2021. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
82%

megint csak a hiszti. egy kapcsolat nem ugy epul fel, hogy van a normalis meg a nem normalis fel es az utobbi altalaban a no. hoztal nehany peldat, amivel a sajat fantaziadat akarod igazolni, de ez nem ilyen fekete-feher. en meg rengeteg olyan kapcsolatrol tudok, ahol a ‘normalis’ lanyt csalta meg a pasija, legtobb esetben egy kis picsaval, aki a jo alakon es csinos pofin kivul mast nem tudott felmutatni. na most akkor mi van?! van ilyen is, olyan is.


egyebkent az ember szemebe nyilvan nem mondjak bele az ismerosei, hogy valami nem oke vele, szoval inkabb eloadjak a szokasos ‘jaj pedig te olyan rendes srac vagy, az a lany egy hulye picsa’ dumat. de egy kapsolat fenntartasahoz a ‘rendesseg’

onmagaban keves.

2021. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
83%

Találtam ksh statisztikát.

[link]

A 3. oldalon 2016 -ban: Párkapcsolaton alapuló családból álló háztartás 53%. 1970-ben még 67% volt. Azóta folyamatosan csökkent az arányuk. Mára lehet 50% Ez normális vagy sem? Ha a többséget normálisnak tekintjük, akkor igen.

2021. jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
70%

12.


1. Nem várom, hogy a pasi szórakoztasson, de elvárom, hogy velem szórakozzon. Ne csak én találjak ki programokat, hanem én is. És igen, egy olyan pasi mellett, aki egész nap a tévét bámulja, unalmas az élet, mert nekem mondjuk igényem van arra, hogy minőségi időt töltsek a párommal. Ha ez nem megy, akkor inkább vagyok egyedül, szórakoztatom magamat vagy megyek a barátaimmal szórakozni és nem kell senkit sem otthon kerülgetnem.


2. Már bocs, de az, hogy valaki nem szellemileg igénytelen, nem azt jelenti, hogy egy polihisztor zseni. Ráadásul kiemeltem, hogy nem, nem diplomára gondolok. És nem, ne azért legyen magára igényes szellemileg, hogy nőt fogjon, hanem saját magáért: ez tesz valakit vonzóvá, és ténylegesen igényessé. Jobb esetben fogat sem azért mos az ember, mert más emberek ezt tartják normálisnak, hanem mert igénye van arra, hogy ne rohadjon a szája, ne bűzölögjön, stb.

A párom egy baromi intelligens és okos ember, sok mindenről el lehet vele diskurálni, de a felsoroltak közül nem igaz rá minden. Nem mondom, hogy nem lenne amúgy baromi jó, de ilyen ember nincs a földön. Nem is baj.

Viszont az, hogy ki mit vár el, megint csak az adott nőtől függ. Van, aki letojja magasról a művészeteket, és csak a természettudományok. Van ennek a fordítottja. Van, aki inkább azt preferálja, hogy inkább kevesebbet tudjon egy adott dologról, de a legtöbb, nem mélyen szakmai dologhoz kicsit hozzá tudjon szólni, van, aki azt, hogy inkább arra vágyik, hogy másik egy dologba ássa bele magát mélyen, és arról diskuráljanak. Nincs erre egy konkrét recept. Az az igazi, ha az ember önmagát adja, és olyan párt keres, akinek arra van szüksége, amit ő nyújtani tud, max. még csiszolódnak. Továbbra is: zsák a foltját.


És igen, vannak nők, akik összeállnak egy funkcionális analfabéta pasival, ahogy férfiak is összeállnak ilyen nőkkel. Zsák a foltját. Én személy szerint nem sírok azok után a férfiak után, akik a buta nőket választják, mert elég valószínű, hogy baromira nem éreznénk jól magunkat egymás mellett: válogatok azokból, akiknek nem a csinos pofi és a feszes fenék az egyetlen dolog, amit látnak egy nőben.


Életképes


Egy átlagos nőnek annyi kell, hogy el tudja tartani magát (de itt sem mindegy pl. a kor. Egy friss egyetemista nő nem fogja elvárni a friss egyetemista párjától, hogy teljesen egyedül fenntartson egy albérletet), ne haljon meg egy nő nélkül, ergo tudjon ügyeket intézni, főzni, villanykörtét cserélni, stb. Talán ezek nem akkora elvárások. De itt is vannak egyéni preferenciák, illetve korosztályokra jellemzők. Ahogy fordítva is.

2021. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
31%

Blablabla...

De igen a legtöbb nő elvárja, hogy a férfi egy szórakoztató gép legyen, ráadásul egyre többet és többet akar...

egy idő után mindenki unalmas lesz, hiába csinál bármit is.

Az exem is ilyen volt, eleinte az is megfelelt ha elmentünk meginni pár sört, sétálgattunk a parkban, vagy játszottunk a kutyával, később már az sem volt elég, hogy welness hétvégére mentünk vagy éppen külföldre nyaralni...

Ez az "igényesség" is annyira elcsépelt, semmitmondó szó, mint az "önbizalom, önbecsülés" stb.

Hiába fürdök minden nap, mosok fogat minennap, mosom a ruháim, takarítom a házam ettől még mondhatják a nők, hogy nem vagyok igényes, mert szerintük ciki az olcsóbb ruha, nekik csak a "menőség" számít. Szóval hagyjuk ezt az "elég ha igényes, ápolt" dumát... mert ez attól függ kinek mi az igénye. Én rengeteg olyan embert látok aki méregdrága ruhákban járkál, mindig a legújabb divat szerint öltözik, van párja, családja, de pl. rohadnak a fogai, olyan szinten, hogy engem a hányinger kerülget.

Valakit meg ez nem zavar. És férfiben, nőben egyaránt ismerek ilyet.

Hiába vagyok én tanult, olvasott ember ha azok a dolgokat amik engem érdekelnek pont leszarják a nők. Ekkor el leszek könyvelve "szellemileg igénytelennek".

"Egy átlagos nőnek annyi kell, hogy el tudja tartani magát"

Aha, hát persze. Egy átlagos nő egyből költözni akarna és dögleni, élősködni a férfi nyakán. Élvezik, sőt már elvárják, hogy a férfi cieplje őket mindenhova, hogy a férfinek legyen saját háza/lakása és persze a férfi is tartsa fenn ezt. Mosson, főzzön, takarítson.

Rám is azt mondanák, hogy "életképtelen vagyok meg igénytelen", szimplán csak azért mert nem vagyok kigyúrt, szupermenő, nagydumás, bmw-s alfahím.

Ha az ember nem néz ki jól, nem olyan a tartása, nem egy dumagép, visszafogottabb, nem hivalkodó, feltűnő egyén, akkor szarba se nézik. Hiába újítom a lakásom egyedül, hiába tudom megszerelni a vízvezetéket, az elektornikai berendezések jó részét, hiába tudom elintézni a hivatalos ügyeim, mindezt leszarják semmit sem jelent.

2021. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
84%

16, gondolom csupa rossz tapasztalat, de mi ez az általánosítás?

Barátom egyetemista, dolgozgat mellette, nekem is ratyi munkám van, elvagyunk belőle. A járása mint egy country kacsánynak, kopaszodik, és sorolhatnám a nem tökéletes dolgokat, magamról is. De egymásba szerettünk valamiért, és sok jó dolgunk is van. Imádon a szürke hétköznapokat vele.

A kölcsönösség a lényeg. Amilyen példákat felsorolsz, ott nem jön ki a kölcsönösség.

2021. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
2021. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
39%

Hát a női igények valóban elszálltak az utóbbi években. Meg egyre több embertől hallom hogy kb feladják már az ismerkedést mert a nők olyan magasra rakját a lécet hogy azt kb senki sem tudja megugrani.


Képzelj egy 30-40 éves nőt. Szingli szép az alakja jó a karrierje magasan képzett önálló független és erős és még nem szült.


Bármikor kapcsolatban lehetne egy ilyen ember (egy rendes pasival). De ha egy nő még csak fele ilyen jó annak is olyan igényei vannak hogy... Most mindjárt jön hogy egy átlag normális pasi is elég de marhára nem így van a gyakorlatban :D


Az #1-esnek meg totál igaza van. A nők 30 éves kor alatt csomóan csak szórakoznak. Aztán 30-tól keresik a normális pasikat akik hűségesek meg rendesek mert akkor már bepánikolnak némileg. Csak ha már van gyerekük az előző kapcsolatukból akkor meg csodálkoznak azon ahogy a rendesebb pasiknak sem kellenem mert nem akarnak bio ATM szerepet betölteni.


Amerikában pl történelmi mélységben van a házasok száma. Egyszerűen minden törvény meg minden vacak csak a nőknek kedvez. A férfiaknak meg ebből már elege van. És inkább már nem csinálnak semmit sem. Nem "játszanak" már tovább.


Egy házasságban a férfi mindent elveszíthet. Ha gyerek van csak a nőé lehet a férfi fizetheti a gyerektartást. A válást a házasságnál meg a nők 80%-a kezdeméynezi.


Egyszerűen abbahagyják már inkább a társkeresést mert minden kizárólag a női igényekről szól.

2021. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
31%
17-es: 16-os vagyok és igen csak rossz tapasztalatom van. Saját magam által és az összes haverom, barátom példájából kiindulva is. Talán egyetlen egy jó példát tudok hozni az ismerősi körömből, a többiek esetében csupa negatív, rossz dolgot jelentett csak a párkapcsolat, a párkeresés...
2021. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!