Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért offolják ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért offolják ennyire a normális srácokat?

Figyelt kérdés

A környezetem által normálisnak tartott srác vagyok. Szerintem, tök átlagos. Vannak hibáim, nem vagyok tökéletes. Viszont, mégis rengeteg lánytól kaptam már olyan szövegeket, hogy mennyire érdekes a személyiségem, minden lány ilyen pasira vágyik és hasonlók.

Pár hónapja szakított velem a barátnőm. Benyögte, hogy nem szeret, de velem akar lenni, majd megcsalt. A srác, persze, csak szexet akart és utána dobta is.

Arra felkészültem, hogy a férfi haverok majd jönnek a vigasztalással, hogy így és úgy, ez van, sztorizgatnak. Ami meglepett, hogy a csajok is jöttek hasonlóval és szinte minden csaj ismerősöm mesélt olyan sztorikat, hogy a normális haverjaik, barátaik, rokonaik teljesen feladták a társkeresést vagy folytatják, de sikertelenül. Ezek a sztorik arról szóltak, hogy normális srácokat vertek át vagy normális srácok nem kellettek senkinek. Ami még rátett egy lapáttal, hogy az esetek 90%-ában visszafogott, kedvesnek tűnő lányok voltak ezekben a kapcsolatokban. Pont úgy, mint nálam is.


Kicsit ülepedett bennem a kép és elgondolkoztam. Itt és még rengeteg helyen hallani, hogy alig van normális pasi. Ha tényleg alig van normális pasi, akkor miért nem állnak előttük sorok? És miért intézik el, hogy ezek a normális pasik egy idő után már kapcsolatot se akarjanak?



2021. jan. 18. 03:58
1 2 3 4 5 6
 41/55 Hintalow ***** válasza:
75%

Ha egyfolytában azon görcsölsz, hogy te annnnyira jó fiú vagy, mèrnincs kapcsolatod, akkor nehezen lesz.

Èn nem hiszem, hogy Adonisz vagyok, vagyok sacc 173 centi, animèt nèzek, szerepjatszok a barátaimmal, ès transformereket gyűjtök. 33 èvesen a válásom után egyedülálló apuka lettem, a kisfiammal èlek. Viszont jó a szövegem, ès èltem tovább az èletemet, lett egy kedves barátnöm. Nem kell ezt túlgörcsölni szerintem, add önmagad, foglald el magad, aztán lesz lány is aki majd èrdeklődik irántad 🙂

2021. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
70%

En nekem azt is le kell tagadni, hogy videojatekozom xd


Egybol kerulok a kukaba. A szerepjatek erdekes lehet, de nekem pl tul hosszu.


Gondolom nem tarskereson ismerted meg.

2021. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
94%

#40: Látom, továbbra sem érted, megpróbálom másképp elmagyarázni.


Szerintem is ALAP dolog LENNE, de tökéletes, ideális társadalomban. De mivel nem ilyenben élünk, így nemhogy pozitív visszacsatolást nem kapsz érte, hanem még tanúja lehetsz a saját szemeddel, hogy a bunkó gyökér, aki ráengedi az ajtót a lányra, aki emiatt önmagára önti a Starbucksos kávéját pár óra múlva már önfeledten vigyorog a sráccal és pár nap múlva már dugja őt a srác. Miközben te magányos vagy... Éveken át... Hiába próbálkozol, randizol, stb. Kedves vagy, rendes, udvarias, csak nincs kémia... Soha senkivel. Akkor meg egy idő után elgondolkozol rajta, hogy mi értelme az egésznek? Nem csak az udvariasságnak, hanem úgy az életnek...


"Tisztában van vele, hogy ő, mint átlag lakatos/kamionos/asztalos Pista nem "ér" annyit, mint egy jogász/mérnök/orvos."


Sosem értettem azt, hogy miért baj az, ha valakinek egészséges önkritikája van és tisztában van vele, hogy hol a helye...


Ez ilyen posztkádári berögződés, hogy a társadalom egyik része keményen dolgozó kisembernek tartja magát, aki soha semmiért nem mer szót emelni, mert ő kicsi, a többiek meg nagyok.


A másik része meg túlkompenzál és "munkásököl, vasököl" úgy gondolja ő viszi a hátán a társadalmat a többiek meg csak papírokat tologatnak meg gombokat nyomogatnak és érdemtelenül keresnek többet.


Közben meg nyilván többet ér az, aki a hierarchiában feletted áll, viszont tudsz rajta fordítani, de csak akkor, ha EGYÉNI előnyre teszel szert.


Ha egy szolgáltatást veszel igénybe, a szolgáltató diktál. Te egyet tehetsz: kiszállsz, ha nem tetszik. Ha ismered a jogaidat, akkor a hűségnyilatkozatot is felbonthatod a kötbér megfizetésével. Viszont ha a szolgáltató monopol vagy simán csak nincs jobb konkurencia, akkor patthelyzet van, kénytelen vagy becsicskulni nekik.


Az orvost, jogászt, mérnököt se fogod nagyon felülbírálni, illetve munkaerőpiaci szempontból is feletted állnak - igaz, tanultak is érte. Viszont ha meg kell csinálni nekik a szakmunkát, akkor már te diktálsz és ha a szakbarbárság mellé nincs széleskörű tudásuk, akkor a PhD diplomájuk ellenére úgy verheted át őket, mint sz...rt a palánkon, maximum a saját erkölcsöd szab gátat neki.

2021. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

#40: Látom, továbbra sem érted, megpróbálom másképp elmagyarázni.


Nem én vagyok az, akivel eddig kommunikáltál. Viszont én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy te ülsz fordítva a lovon, vagy éppen te kanyarodtál fel szemből az autópályára.


"Szerintem is ALAP dolog LENNE, de tökéletes, ideális társadalomban. De mivel nem ilyenben élünk, így nemhogy pozitív visszacsatolást nem kapsz érte, hanem még tanúja lehetsz a saját szemeddel, hogy a bunkó gyökér, aki ráengedi az ajtót a lányra, aki emiatt önmagára önti a Starbucksos kávéját pár óra múlva már önfeledten vigyorog a sráccal és pár nap múlva már dugja őt a srác."

Közel sem élünk ideális társadalomban,de azért én tanúsítok és velem szemben is szoktak tanúsítani alapvető társadalmi normákat. Tehát ha előreengednek, akkor megköszönöm, ha sok cuccom van, akkor tartják nekem az ajtót. Természetesen ez fordítva is igaz. Magasról tojok arra, aki nem így viselkedik, maximum magamban megjegyzem, hogy ez egy tuskó volt.

A példád pedig kész röhej. Honnét is tudod te, hogy pár nap múlva dugja is a srác a csajt?(Amúgy mindent elárul rólad az, hogy a dugás szót használod. Sosem volt neked dolgod lánnyal/nővel, mert te így tekintesz rájuk. Egy kellékre.) Ezt a példát értelmezhetem úgy is, hogy a srác sietett, nem vette észre a lányt. Később bocsánatot kért, meghívta egy kávéra. A dolgok pedig alakultak.:)


"Sosem értettem azt, hogy miért baj az, ha valakinek egészséges önkritikája van és tisztában van vele, hogy hol a helye...



Ez ilyen posztkádári berögződés, hogy a társadalom egyik része keményen dolgozó kisembernek tartja magát, aki soha semmiért nem mer szót emelni, mert ő kicsi, a többiek meg nagyok.



A másik része meg túlkompenzál és "munkásököl, vasököl" úgy gondolja ő viszi a hátán a társadalmat a többiek meg csak papírokat tologatnak meg gombokat nyomogatnak és érdemtelenül keresnek többet."


Mindenki fontos része a társadalomnak, aki tisztességes munkát végez. Legyen az illető takarító, kamionos vagy éppen miniszterelnök.


"Ha egy szolgáltatást veszel igénybe, a szolgáltató diktál. Te egyet tehetsz: kiszállsz, ha nem tetszik. Ha ismered a jogaidat, akkor a hűségnyilatkozatot is felbonthatod a kötbér megfizetésével. Viszont ha a szolgáltató monopol vagy simán csak nincs jobb konkurencia, akkor patthelyzet van, kénytelen vagy becsicskulni nekik.



Az orvost, jogászt, mérnököt se fogod nagyon felülbírálni, illetve munkaerőpiaci szempontból is feletted állnak - igaz, tanultak is érte. Viszont ha meg kell csinálni nekik a szakmunkát, akkor már te diktálsz és ha a szakbarbárság mellé nincs széleskörű tudásuk, akkor a PhD diplomájuk ellenére úgy verheted át őket, mint sz...rt a palánkon, maximum a saját erkölcsöd szab gátat neki."


Nagyon savanyú nálad az a bizonyos szőlő. Kisarkítasz mindent. Nem kell ahhoz álomvilágban élni, hogy ne élj teljes sötétségben.

2021. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
43%

#44: "Közel sem élünk ideális társadalomban,de azért én tanúsítok és velem szemben is szoktak tanúsítani alapvető társadalmi normákat. Tehát ha előreengednek, akkor megköszönöm, ha sok cuccom van, akkor tartják nekem az ajtót. Természetesen ez fordítva is igaz. Magasról tojok arra, aki nem így viselkedik, maximum magamban megjegyzem, hogy ez egy tuskó volt."


Szóval akkor megegyezhetünk abban, hogy véleményed szerint SEM jár punci az udvariasságért, ennél fogva ez egy TÁRSADALMI, EMBERI gesztus, nem pedig párkapcsolati.


Ellentétben a hiánya ugyanúgy csökkentHETi a sikerarányt, mint bármi másnak a hiánya, legyen az jó külső, magasság, pénz, egzisztencia, életkorlimiten kívül esés, stb. Innentől már csak a százalékokon lehetne vitatkozni, de ebbe most nem mennék bele, meg amúgy is csak hasraütésszerű számokkal dobálóznánk.


Azzal viszont igen, amikor időről-időre ezeket javasolják amolyan ultimate megoldásként azoknak a srácoknak, akik sikertelenek a nők körében, esetleg ha megemlítik, hogy ők ilyenek, akkor meg jönnek azzal, hogy "hát sajnálom, de ezért nem jár barátnő, nézz ki jól, gyúrj, legyen pénzed, stb."


Akkor csak visszakanyarodunk újra és újra oda, hogy az "élet-csomagot" vagy úgy válogatod össze, hogy legyen barátnőd, vagy úgy, hogy különböző elvárásoknak megfelelj, amik vagy teljesen irrelevánsak, vagy csak minimális szerepet játszanak abban, hogy legyen barátnőd.


"Honnét is tudod te, hogy pár nap múlva dugja is a srác a csajt?"


Mert egy helyen dolgoztunk.


"Amúgy mindent elárul rólad az, hogy a dugás szót használod. Sosem volt neked dolgod lánnyal/nővel, mert te így tekintesz rájuk. Egy kellékre."


Eddig leginkább a nők tekintettek rám kellékként, nem pedig én. Amúgy meg azért használtam ezt a szót, hogy érzékeltessem, hogy az ilyen bunkó szépfiúk mennyire darab húsként néznek a nőkre, mégis ezeknek dobják oda magukat a nők és ez egy ördögi körforgás, mert ez csak megerősíti őket abban a hitben, hogy jól csinálják, mert mindig akad punci. Végül pedig eljutunk egy olyan állapotba, ahol a te egyéni cselekedeted (vagyis, hogy lenézed, mélyen megveted az ilyen férfiakat) nem fog számítani két okból. Ha megvoltál már neki, akkor csinálhatsz bármit, már kipipált téged. Ha még nem, de van elég butuska lány, aki bedől neki, akkor meg te látótávolságon kívül esel nála, így nem érdekli, hogy mit puffogsz, maximum éveken keresztül oltogat, amíg végül egy gyenge pillanatodban odaadod magad neki, aztán megbánod. De a legtöbb amit tehetsz, hogy ignorálod, levegőnek nézed, de az ilyen egoista f..szokat nem tudják levegőnek nézni, mert vagy szereted, vagy utálod, de közömbös nem tudsz lenni irántuk.

2021. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
58%
Keress egy pszichológust.Nagy gondjaid vannak. Én nem fogok rád több időt pazarolni, nem vagy rá érdemes. Jobb is, hogy téged minden nő ignorál.
2021. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Elég sok olyan válasz volt, ami egyszerű sértettségről szólt. Arról, hogy az illető nők kiakadtak azon, hogy nőkről rosszat mert valaki írni, mert minden nő jó, mert nők. Légyszi, ezeket mellőzzük. Aki a saját egóját félti, az azzal foglalkozzon. A kérdésre meg az válaszoljon, aki válaszolni akar. Köszönöm.

(Sehol sem írtam azt, hogy minden nő és ne lennének normálisak. A kérdésem érdemes elolvasni. Mármint, tényleg elolvasni, nem csak átfutni. Arról írtam, hogy sok normális pasi szívja meg és arról, hogy nincs rájuk akkora igény, mint ahogy sokan előadják. Nem írtam olyat, hogy ne lennének normális nők, akiknek normális pasira lenne igényük.)


Szomorúan látom, hogy sokan csak beszóltak valamire. Az #5-ös pl. írt egy összeszedett választ (még, ha nem is mindenben értek vele egyet), de a #6-os csak beszólt neki. Légyszi, ezt is mellőzzük.


#7: Ez az a fájdalmas közhely, amit nehéz bárhova tenni. Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki simán vállalná magát, mert úgyis kéne valakinek. De, ez nincs így. Jól hangzik az, hogy mindenki vállalja be a stiklijeit, de bizonyos dolgokra van igény, másokra meg nem.

(Azzal egyetértek, hogy egy normális kapcsolatban adjuk önmagunk, de a társkeresésben ez egyáltalán nem garantál sikert. Még, minimálisat sem.)


#8: A barátait a legtöbb ember normálisnak gondolja. Mert, a barátai. Az alkoholista haverom is normálisnak gondolja az alkoholista barátait. Még azt is, aki naponta megveri a feleségét.


#9: Valamilyen szinten ez jól hangzik... De, náluk nincs meg a vonzalom. Pl. nem olyan élethelyzetben találkoztunk és hasonló dolgok. Vagy épp haver barátnője.

De, egyébként értem, hogy mire gondolsz.


#10: Valóban ér mindenkit csalódás, valóban vernek át mindenkit, de azért az arányok élég érdekes képet festenek.

A választásról esetleg tudnál valamit mesélni? Hogy kell választani? Mert cuki, normálisnak tűnő csajokról van szó, akik lazán félreléptek. Olyanokról, akik nem instacicák voltak és elvileg belül is rendben voltak. (Érdekes amúgy, hogy más jellegű kérdéseknél általában arról van szó, hogy senki sem tökéletes és el kell fogadni a másik hibáit is. Most, akkor mégis hibátlant kell keresni?)

És mit, hogy, hol javítson az, akit a környezete normálisnak tart és válaszok nélkül hagynak ott? Én pl. utólag az illető barátnőjétől olyan negatív dolgokat hallottam vissza, amik nem voltak igazak. Amire a közös ismerősünk is azt mondta a csajnak, hogy ne hazudjon ilyeneket rólam, mert ismer. Akkor, ilyen téren, mondjuk én miben javítsak? Lássam a jövőt?

Egyébként, személy szerint felálltam és továbbléptem. Megtanultam, hogy azt adjam vissza, amit kaptam és ne várjak ennél többet. Szóval, a tanácsod megfogadtam.


#11: Ugyanaz, mint a #8-asnak.


#13: Veled ellentétben nekem nem abból áll a fantáziám, hogy a saját nemem felé húzok.

Nem tudom, hogy másoknál mi a helyzet, de nekem a barátaim nyersen a szemembe mondanak mindent. Amikor akármilyen butaságot csináltam, simán szóltak. Amikor valamiben bénáztam, szintén. És én is ezt adom nekik. Igazából, a legtöbb barátságom pont ebből állt és ezért engem is meglepett, hogy ők is meglepődtek az egész helyzeten. Még, az a közös ismerős is, aki mindkettőnk barátja.

Ilyenkor, amikor van egy közös ismerős is és ott lebeg, hogy mi alapján kell választani, hogyha az illetőt se a szerelme nem ilyennek gondolta volna, se a barátai? Többen is írtátok, hogy így és úgy kell választani, de mi alapján?


#15: Sokan kérdezték, hogy mi a normális pasi definíciója. Leírtad a pasid, tekintsük normálisnak. Na, én is ilyen vagyok és több ismerősöm is. Nincs ránk igény mégsem. Vagy nem tartósan. Hol a hiba a képletben?


#21: Ebben semmi érdekes nincs. Inkább az az érdekes, hogy mennyi férfiellenes nő van az oldalon. Naponta elszidnak mindenkit, hogy nőgyűlölő és a teljesen normális kérdéseknél is betolják, hogy az illető incel.

Az a helyzet, hogy a valóságban vannak normális nők és igen, elég sok nő egyetért a férfiakkal. Annyi a képlet, hogy sok nő nem úgy nézi a környezetét, hogy nő és ezért a nők tökéletesek, hanem reálisan.

Az ilyen alacsonyan van a lécen nevettem a legnagyobbat. Annyira alacsonyan van a léc, hogy fél perc alatt egy átlagos pasinál is sorban állnak tinderen a jelentkezők, ugye?


#23-as válasz volt az, amitől kicsit hasra estem. Tele alaptalan ferdítésekkel és az oldal 70%-ának tetszik.

A nők többsége állítása szerint képes ellátni magát, a férfiak meg nem. Öhm... Hú. Nem tudom, hogy erre érdemes e szót pazarolni. Mindkét nem pont ugyanúgy képes ellátni magát. (Arról ne is beszéljünk, hogy szépen ott van, hogy mennyi nő ellátja magát és a gyereket is, egyedül. Ők azok, akik normális nőként, normális pasit választottak?)

Férfiaktól nem hallani olyan elvárást, hogy a nőnek legyen lakása vagy éljen külön. Nőktől elég jellemző. A képről sokat elárul az is, hogy a férfiakkal szemben negatív a mamahotel, a nőkkel szemben nem. Pedig, ugyanúgy jellemző mindkét nemre.

A felszínes embereknek sosem lesz párkapcsolatuk, mert képtelenek a mélyebb kötődésre? Hát, öhm... A média tele van felszínes kapcsolatokkal, sokszor gyerekkel is. Aztán mégis beüt a gond. A felszínesség, a kapcsolatok és a kötődés azért nem ilyen egyszerűen járnak együtt.

Az meg, hogy egyre kevesebb nő megy a pénz után. Hát, öhm... Konkrétan már cégek épültek arra, hogy a keleti országokból a nyugatra mennek nők, pénzes férfiakkal.

Ilyen az, amikor egy válaszoló nem is akar válaszolni a kérdésre, csak beszélni erről, meg arról, hogy fényezze magát és jobbnak állítsa be. Nos, egy ilyen válaszoló számít normálisnak, aki nem is a kérdésre válaszol és valótlanságokat állít? Elfogadom, ha igen. Elfogadom, ha így kéne "normálisnak" lenni.


#27-es sok dologban jót írt. Végre egy olyan válasz, ami kimond dolgokat és még fel is pontozták.


Fáradt vagyok, eddig jutottam, de még válaszolok majd. Pár választ, azért kaptam és helyére került néhány dolog. Köszönöm mindenkinek! :D


Még azzal egészíteném ki, hogy sokan kérdezték, hogy mi a normális és nem normális szerintem.


Normális:

- Megbízható. Nem hazudik. Nem kacsintgat ki, csak mert egy másik nő jobban néz ki vagy próbálkozik nála.

- Van saját élete is. Hobbija, barátai, kikapcsolódása, céljai. A másikkal is akar dolgokat, de nem feltétlenül akar 0/24-ben rátelepedni és betegesen nyomni a féltékenységet.

- Képes mély beszélgetésekre. Nem játszmázik. Kommunikatív olyan szinten, ami nem tolakodó.

- Ad magára. Nem feltétlenül kigyúrt, de normális alkatú, rendben tartott fejjel és hasonlók. Normális ruházatú.


Nem normális:

- Hazudik, félrelép.

- A saját élete balhés. Pl. komolyabban drogozik, veri a nőt. Toxic, ráakar telepedni teljesen a másikra és kontrollálni azt.

- Nem beszélget mélyebben. Csak felszínes témákról, pár laza szöveggel.

- Előadja a szépet és a jót, hogy megkapja a szexet.

2021. jan. 20. 20:44
 48/55 anonim ***** válasza:
78%

Ez így szép, hogy leírod, mi szerinted a normális, de ilyen vagy? Az ne felejtsd el, hogy magunkat nagyon nehéz elfogulatlanul látni. Akármit is jelent a normális, soha nem mondanám azt, hogy "miért nem akar senki, hisz normális vagyok". Mert arra kellene gondolni, hogy mi NEM vagyok.


"Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki simán vállalná magát, mert úgyis kéne valakinek. De, ez nincs így. Jól hangzik az, hogy mindenki vállalja be a stiklijeit, de bizonyos dolgokra van igény, másokra meg nem.


(Azzal egyetértek, hogy egy normális kapcsolatban adjuk önmagunk, de a társkeresésben ez egyáltalán nem garantál sikert. Még, minimálisat sem.)"


Ez engem összezavart. Akkor te nem adod magad 100%-osan, mert kell a csaj, ugyanakkor normális vagy... az én definíciómban a normális ember felvállalja magát teljesen. Mert csak így találja meg a számára tökéletes kapcsolatot.


Meg ahogy beszélsz a nőkről, az sem normális. Ha tegyük fel találkozna a baráti társaságunk, és egy asztalnál ülnénk, ilyen beszédet hallva én csendben elkezdenék másokkal beszélni normális dolgokról.

2021. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
4%
Amennyi energiát itt bele fektettek, azzal már rég barátnőtök lenne.
2021. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

"Ez így szép, hogy leírod, mi szerinted a normális, de ilyen vagy? Az ne felejtsd el, hogy magunkat nagyon nehéz elfogulatlanul látni. Akármit is jelent a normális, soha nem mondanám azt, hogy "miért nem akar senki, hisz normális vagyok". Mert arra kellene gondolni, hogy mi NEM vagyok."

Teljesen jogos kérdés. Akivel mélyebben beszélgettem, mindannyian azt mondták, hogy nagyon jó elemző vagyok és nagyon jó az önismeretem. Ezek alapján mondhatni, hogy ilyen vagyok.

Vannak dolgok, amikről úgy gondolom, hogy mi nem vagyok, de azokra mindig közhelyes választ kaptam. Pl., amikor volt egy kicsit nagyobb hasam, akkor szóvá tettem, hogy igen, ez is számít és hátrányba kerültem. 1-2 kivételtől eltekintve mindenki azt mondta, hogy ez EGYÁLTALÁN nem számít. Ledolgoztam és minden téren több pozitív visszajelzést kaptam. Társkeresés szempontjából is.


"Ez engem összezavart. Akkor te nem adod magad 100%-osan, mert kell a csaj, ugyanakkor normális vagy... az én definíciómban a normális ember felvállalja magát teljesen. Mert csak így találja meg a számára tökéletes kapcsolatot."

Sehol sem írtam, hogy én nem adom magam. Azt írtam, hogy ezzel nem mindenkinek lesz sikere. Én magam adom. Egyedülálló is vagyok. Lecseréltek olyanra, aki nem magát adta, hanem hazudott.


"Meg ahogy beszélsz a nőkről, az sem normális. Ha tegyük fel találkozna a baráti társaságunk, és egy asztalnál ülnénk, ilyen beszédet hallva én csendben elkezdenék másokkal beszélni normális dolgokról."

Hogy beszélek a nőkről? Ezt kifejtenéd? Remélem, nem megyünk át a szokásos vagdalkozásba, ami ilyenkor jön ezen az oldalon, mert láttam már pár ilyet.

Ha találkoznánk egy baráti társaságban, akkor feljönne pár téma. Dumálgatnánk róla. Ha ez a téma nem jönne fel, akkor miben gondolnál rólam mást? Ha feljönne, hirtelen mi változna?

Semmi gond azzal, ha nem tartasz normálisnak vagy nem értesz egyet velem, de leírnád, hogy pontosan milyen problémát látsz bennem?

Egyébként, jelenleg is beszélsz erről a témáról. Gyk-n beszélsz róla, élőben meg arrébb ülnél?


#49: Volt. Megcsalt. Szexkapcsolatom van és nem akarok komoly kapcsolatot.

Amikor így betoljátok ezt a semmitmondó beszólást, akkor mit éreztek? Elolvastad egyáltalán a kérdést?

2021. jan. 20. 21:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!