Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért offolják ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért offolják ennyire a normális srácokat?

Figyelt kérdés

A környezetem által normálisnak tartott srác vagyok. Szerintem, tök átlagos. Vannak hibáim, nem vagyok tökéletes. Viszont, mégis rengeteg lánytól kaptam már olyan szövegeket, hogy mennyire érdekes a személyiségem, minden lány ilyen pasira vágyik és hasonlók.

Pár hónapja szakított velem a barátnőm. Benyögte, hogy nem szeret, de velem akar lenni, majd megcsalt. A srác, persze, csak szexet akart és utána dobta is.

Arra felkészültem, hogy a férfi haverok majd jönnek a vigasztalással, hogy így és úgy, ez van, sztorizgatnak. Ami meglepett, hogy a csajok is jöttek hasonlóval és szinte minden csaj ismerősöm mesélt olyan sztorikat, hogy a normális haverjaik, barátaik, rokonaik teljesen feladták a társkeresést vagy folytatják, de sikertelenül. Ezek a sztorik arról szóltak, hogy normális srácokat vertek át vagy normális srácok nem kellettek senkinek. Ami még rátett egy lapáttal, hogy az esetek 90%-ában visszafogott, kedvesnek tűnő lányok voltak ezekben a kapcsolatokban. Pont úgy, mint nálam is.


Kicsit ülepedett bennem a kép és elgondolkoztam. Itt és még rengeteg helyen hallani, hogy alig van normális pasi. Ha tényleg alig van normális pasi, akkor miért nem állnak előttük sorok? És miért intézik el, hogy ezek a normális pasik egy idő után már kapcsolatot se akarjanak?



2021. jan. 18. 03:58
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, hogy itt minden pasinak a 800 női barátja mind bizalmasan elmondja, hogy a nők oan undikák.


Épp az van manapság, hogy soha nem volt ilyen alacsonyan a léc. A nők dolgoznak, több a diplomás, már nem kell a többségnek a férfi a pénze miatt. Maga a férfi kell. Ha meg valaki lusta disznó, hogy fejlessze magát kívül-belül, de maga "csinos, vékony, kerek fenekű" nőt akar... hát kérem, ahhoz villantani kell.

2021. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
41%

"Épp az van manapság, hogy soha nem volt ilyen alacsonyan a léc. "


XDDDD ezt ugye te sem gondolod komolyan?! :D


Ha nem vennéd észre éppen hogy történelmi mélységben van manapság a társkersőzdi XD

2021. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ott hibadzik a szamitas, hogy a nok nagy tobbsege kepes ellatni magat egyedul, vagy akar gyerekkel egyutt is. Ok vagy szinglikent elnek es abszolut nem kivannak kapcsolatot, vagy eppen egyedul elnek es keresesi fazisban vannak. Ez vajon hany ferfitarsamrol mondhato el? Nem veletlenul alakult ki a mamahotel kifejezes, ez egy letezo jelenseg. Es akkor kanyarodjunk ra a normalis srac kifejezesre. Attol, hogy te normalis vagy, az nem jelent parkapcsolati vagy vonzalmi erteket onmagaban. Ez elvagyok magaban es otthon ucsorgok melle egy masik ugyanilyen ember semmi pluszt nem jelent. Ketten lesznek el magukban. Ez parkapcsolat? Nyilvan nem. Egyesek megis ezeket akarjak "megprobalni" meg "eselyt kerni". Egy felnott ferfi ennel joval tobb. A felszines embereknek sose lesz parkapcsolatuk, mert keptelenek a melyebb kotodesre. A megalkuvoknak sem. En megertem a noket, es szerintem a legtobbszor jol szelektalnak. Persze vannak, akik belemennek valamilyen martir kapcsolatba, van amelyik tenyleg a penz utan szaladgal, de egyre kevesebb az ilyen. Pont ezert van a hozonges is, mert mar sajat keresetbol, sajat labon is megelnek, nincsen kenyszer arra, hogy legyen mellette egy ferfi, mert az a tuleles zaloga. Most mar elokerultek mas szempontok is, es merelegelni is lehet, hogy megeri-e az egyeni szabadsagot feladni egy semmi extra "normalis" ferfiert. Sokan dobaloznak itt az atomfizikai tudasukkal. Az ilyenek miert nem keresnek egy tanarnot maguk melle? Az altalanos iskolakban csak noi tanarok vannak szinte, de meg foiskolan is sok no tanit matekot, fizikat, kemiat. De nem, inkabb a felszines hulyeseg a divat. Nem kar ezekert a "ferfiakert".
2021. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
44%

#21: Miben van alacsonyan a léc? Amit leírsz amiatt van, hogy a férfiak egy részének elég jól kinézni és a nők tepernek érte, előbb tartanak el egy Pumped Gabot, mert jól néz ki, minthogy összeálljanak egy Áltag Józsival, mert az Átlag Józsit más szemmel nézik. Ott számít az, hogy milyen egzisztenciája van, milyen perspektíva van benne.


A nők két skálán választanak maguknak párt. A külső skálán a jó pasit, ha nem tartozol bele a felső 10%-ba, akkor erről lecsúsztál.


A belső skálán pedig a vagyon és egzisztencia, akkor meg lehetsz 20-30 évvel idősebb, lehetsz kövér, csúnya, akármilyen, ha szintén ilyen felső 1% körüli, több százmilliós vagyonod van és/vagy havi 8-1Milliós fizetésed, akkor rúgsz labdába, ha nem vagy benne ebben a körben, akkor itt is lecsúsztál.


És a két skála nem összemixelhető, nem úgy van, hogy "Jobban nézek ki, mint Schmuck Andor, akkor kevesebb pénz is elég a csajnak" vagy "Nem nézek ki úgy, mint Pumped Gabo, de van munkám és nem várom el, hogy a nő tartson el".


Olyan van, hogy az adott nőnél lejjebb van a mérce, de ez hozza magával azt is, hogy több is a jelentkező.


Ahogy ha felrakok a jófogásra egy hirdetést, hogy "Szaktudást nem igénylő munka", akkor égni fognak a vonalak, ha felrakom, hogy "vezérigazgató kerestetik havi 2M bruttó, cégautó, cafetéria, elvárás egyetemi diploma, 5 év referencia, stb.", akkor lehet, hogy 2 hét után fut be az első önéletrajz.


A nőknél is ez van. Mindig a számukra elérhető legjobbat választják. Ha valami miatt látszólag lejjebb van a léc, akkor annak oka van.


#23: "Pont ezert van a hozonges is, mert mar sajat keresetbol, sajat labon is megelnek, nincsen kenyszer arra, hogy legyen mellette egy ferfi, mert az a tuleles zaloga."


Nem azért megy a hőzöngés, hanem azért, mert ennek ellenére elvárják, hogy férfi vagy és legyél lovag, miközben ők emancipált, szabad nők. A kettő EGYSZERRE nem megy.


Lehet felőlem emancipált, szabad nő, de akkor SZIGORÚAN KÜLÖN KASSZA, minden költség fele-fele és összeköltözés is csak akkor, ha MINDKETTŐNK SZÁMÁRA ANYAGILAG ELŐNYÖS. Gyerekprojekt kizárva, kivéve ha én magam is akarok gyereket. Feláldozni az életemet egy olyanért, aki lehet, hogy 15 év múlva azt mondja, hogy "Utállak, apa!" Kösz, de nem...


Vagy leszek én lovag is, ha ő ilyen régimódi nőies nő. Szívesen fizetek mindenhol, nyitom az ajtót, lepem meg apró ajándékokkal, akár még az apjától is megkérem a kezét és templomi esküvő is jöhet.


De akkor alá-fölérendelt viszony van kettőnk között, én vagyok a határozott férfi, én hozom a döntéseket, ő maximum megkísérelheti, hogy bújós kiscicaként hatást gyakorol rám, ami vagy sikerül, vagy nem.


Az nem korrekt, amikor a kettő közül ki akarják nők mazsolázni a számukra kedvező részeket, a kedvezőtlenekre meg tetszőlegesen az ellenoldallal érvelnek. Ha azt kéred számon, hogy ha kis elesett nőies nő, akkor miért akar az engedélyed nélkül éjszakába nyúló csajos bulikon részt venni, akkor te kontrollmániás állat vagy és ő emancipált szabad nő és egyenjogúság van.


Ha meg egyenjogúan bánsz vele, akkor benned nincs romantika, a gesztus esne jól neki, hogy férfiként te fizetsz meg igazán megkérhetnéd a kezét, mert az olyan romantikus vagy legalább néha meglephetnéd őt apró ajándékokkal, nem drágákkal csak jelképesen, vagy nem vagy elég határozott és nem megmondod, hogy "ide megyünk és kész" hanem megkérdezed, hogy lenne-e kedve hozzá. Meg a saját barátnődtől elkéred a lakbér felét, igazi lovag vagy pejoratív értelemben...


Ezekkel van a baj... És ez valahogy a kelet-európai nők körében hatalmas divattá vált. A svédeknél megértették a feminizmus lényegét, egy svéd lány simán odamegy hozzád, hogy tetszel neki, van-e kedved meginni valamit és egyértelmű, hogy ő fizet, hiszen Ő hívott meg téged és meg is sértődik, ha férfiként jampiskodni akarsz. Ha gyereketek születik, akkor is simán mondja, hogy ő home officeból nyomja meg szeretne minél hamarabb visszamenni te meg maradj otthon, mert feleannyit keresel, mint ő. Mindezt úgy, hogy teljesen természetes számára, nem munícióként használja és már a fél lakótelep téged beszél ki, hogy "A Gizi tartja el a Józsit, az meg pelenkázza otthon a gyereket, tök szánalom az egész."


Az araboknál meg fordítva, ott meg az alá-fölé rendeltség működik normálisan. Egy muszlim nő nem is fog nem fél óra, hanem két hét ismertség után sem dugni veled, feleségül kell venned és csak akkor tudod feleségül venni (ezt gyakran kifelejtik az iszlámfikázók), ha EL TUDOD TARTANI ŐT. Vagyis nem lesz nemhogy 4, de 1 feleséged sem, ha munkanélküli VV Pistike vagy, aki ki van gyúrva, de ha vagyonos, férfias, stabil egzisztenciával rendelkező ízig-vérig férfi vagy, akkor miután eleget udvaroltál a sétáló kukászsáknak, akiről csak elképzelted, hogy hogy néz ki, akkor feleségül veheted és utána elhálhatjátok a nászéjszakát.


A nő pedig a hűségedet abban fogja mérni, hogy mennyire tartasz ki mellette, nem abban, hogy hány forintot nem érő fehér szutyok feslett nőbe mártod bele a farkadat.


Hölgyeim, lehet választani, kinek melyik opció az, ami tetszik. Európában azok szerencsés helyzetben vagytok, hogy nem kell életre szóló döntést hozni és nem fog senki megkövezni nyilvánosan. De ettől még illene eldönteni, hogy ki melyik opciót választja.


A hagyományos babázós, családalapítós női szerepet az alá-fölé rendeltséggel vagy az emancipált feminista változatot a fele-felét rakjuk bele mindenbe, mindenről szerződés és bármikor külön tudunk menni, ha úgy gondoljuk változatot.


De a túl sok opt-out-ba már az angolok is belezavarodtak, nem véletlenül lett Brexit a vége.

2021. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
35%

Egyenjogúságnak semmi köze a kapcsolatokhoz, ezt nem fogod fel.


Annyira alja ez, hogy egy ajtónyitásért cserébe totál csicskaságot, alacsonyrendűséget vársz el. Egy olyan gesztusért, amit az ember egy idegennek megtesz. Ezért nem lesz a magadfajtának soha nője, mert nem emberként tekintesz rájuk.


Vagy ha édesanyádtól elveszed a nehéz szatyrot, az ára az, hogy onnan a mamának kuss a neve?

2021. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
75%
Jó fiú az az unalmas papucs más embereket inkább a háta mögött kibeszélni élőben meg jó pofizni velük..
2021. jan. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
79%

#25: Látom, megint sikerült a lényeget kiszedned a mondandómból. Nem, nem erről van szó, hanem amikor irodaházban volt egy tök udvarias srác, meg is jegyezték a nők, hogy ő mennyire úriember meg egyszer majd valamelyik lány nagyon szerencsés lesz, meg volt egy AK26 Hiro külsejű bunkó grafikussrác, utóbbi "diszkréten" meghúzott 3 lányt is, akiből az egyikkel hosszabban kavart, miközben a szem és fültanúja voltam, mikor a kávéautomatánál arrébblökte az egyik korábbi "áldozatát", aki valamit visszaszólt, az meg ráförmedt, hogy "Jó kedvemben találsz és nem jársz jól..."


Amíg ha jó a külsőd rengeteg lányt megkaphatsz akkor is, ha konkrétan vered őket vagy bunkó módon lejáratod a fél cég előtt, hogy milyen volt az ágyban. És amíg ha nagyon sok pénzed van, lehetsz 150 kilós perverz bácsika is, akkor is bármikor kilóra veszel nőket, addig igen, sajnos köztünk férfiak között is ez lesz az értékrend...


Majd ha a jó külső, rosszfiúság meg pénz helyett az udvariasságért osztogatjátok a kegyeiteket, akkor talán visszatérnek a lovagok.


De amíg csak közröhej tárgyai, addig ez van, ti főztétek magatoknak, úgy KOLLEKTÍVE.


A börtönviselt bűnöző előbb kap puncit, csak mert jól néz ki, mint a kedves, udvarias srác.


A 70 éves, 150 kilós, ápolatlan bölény is ugyanúgy megkapja a lányt óránként 30000 Ft-ért, akkor is, ha milliárdos és neki semmit nem jelent az a 30000 Ft, mint a kedves, udvarias szegény srác, akinek 3 napi bére.


Amíg a nők között ez az értékrend és még a prostituáltak között is a pénz beszél és nem differenciálnak, addig min csodálkoztok?


És nem kell itt a bűntudatkeltő sz...r duma, hogy "ne önző célból a punci reményéért legyél udvarias", mert a rosszfiú se lenne rosszfiú vagy a gazdag se hajtaná a pénzt ennyire, ha nem kapná a folyamatos POZITÍV VISSZACSATOLÁST AZ ÉLETTŐL.

2021. jan. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
10%

Hát nézd, kollektíve, engem nem érdekelnek az ilyen emberek. Nem tudom, te honnan ismersz ennyi börtönviselt embert, én egyet sem ismerek.


(Azt mellékesen hozzáteszem, hogy az, hogy valaki kedves és udvarias, nálam alap barátsághoz is, úgyhogy ez ne legyen már akkora nagy érdem. A jó külső pedig nem csak a rossz emberek ismertetőjegye, ez kb az, hogy a csak a kutyák játszanak csontokkal.)


Képzeld, a mostani Való Világot nem nézem, nem tudtam, hogy lesz, de eddig az összeset láttam. És tudod, miért? Mert ilyet a valóságban nem látok. Elhiszem, hogy léteznek, és valakinek ez a norma, de nekem ez olyan, mint amikor természetfilmet nézek, hogy wow, mik vannak.


Amiket leírsz, az nekem ugyanez a kategória. 70 évesek meg prostik... ember, olyan nőismerősöm sincs, aki szoliba jár, teljesen más világ vagyunk. Az a baj, hogy te ilyen prostis börtönviselt szubkultúrában mozogsz, és KOLLEKTÍVE mindenkire kivetíted. Meg kellene válogatnod a környezetedet.

2021. jan. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

#28: Megválogatom, csak sajnos mivel ilyenből jöttem, eléggé ki vagyok élezve ezekre, vagyis én észreveszek olyasmiket, amiket a hozzád hasonló, jómódú elit lányok nem és ezt nem fikázásból vagy lenézésből írom, ha hozzád hasonlóan szocializálódom, valószínűleg én is "tompábban" érzékelném ezeket, ami nem szégyen vagy ettől nem vagy kevesebb.


Tudod, kicsit olyan, mint mikor a nyomozó szakmai ártalomból olyasmiket is észrevesz, aminek a 10x-ese sem szúrja ki az átlagember szemét. Vagy mikor egy pénzügyekkel foglalkozó embernek a számok és költségek, adó, cashflow, stb. pörögnek a fejében, miközben más meg önfeledten vásárol vagy elképzeli, hogy majd csinál egy saját vállalkozást.


Egy orvos is másképp néz az emberi testre, mint az átlagember...


Én erre éleződtem ki, mert mindig az érdekelt, hogy egyesek miért és mitől sikeresek a lányoknál, hogyan tudnak akár olyan nőket "bevonzani", akik megszállottan szerelmesek lesznek beléjük és ezeknek a nőket egy úgymond elmecsapdába zárni, amit egyesek simán szerelemnek hívnak, miközben azért jóval több annál, mindezt úgy, hogy sokszor valóban "semmi extra nincs bennük", ahogy itt sokan fogalmaznának.


A felhalmozott tudás pedig nem mindig jár együtt a képességgel, hogy tenni is tudsz érte. Vagy akár a vággyal, szándékkal, hogy végig járd a szükséges utat.


Hiába látom előre én is, pont mint az általad említett természetfilmes hasonlat, hogy melyik PUA tanonc hülyegyereket fogja lekoptatni a sokadik csaj, miközben a srác tényleg jól öltözött és szemmel láthatóan nem kevés lóvényi ruha van rajta meg a haját és úgy az egész megjelenését tekintve is eléggé jómódú kategória és még beszélni is jól tud, nem dadog meg bénázik.


Illetve melyik lesz az a lány, akihez a suhogónadrágos cigánygyerek odamegy és olyan szinten vezeti az orránál fogva, hogy a csajt vagy kirabolja, vagy megerőszakolja, de ha nem ront el udvarlás közben semmit, akkor talán még össze is jönnek.


Meg sok más apróságot is, egy szórakozóhelyen, amikor a lány kinéz magának egy srácot aki lesz..rja, amikor a srácot a haverok félrehívják és valamelyik rádumálja, hogy próbálkozni kéne, amikor a srác morfondírozik a dolgon, majd mire már táncikál a csaj egy olyannal, aki meghívta őt italra és látszólag az sem közömbös a csajnak, aztán megjelenik Ő, a korábban kinézett srác és pattintja le a csaj a korábbit, mint a szél, majd a buli végéig egybefonódva elvannak és a csaj olyan durván elolvad, hogy a srác kb. azt csinál vele, amit csak akar.


És fordítva is meg szoktam figyelni. Amikor valakire rá van állva egy csaj és ő nem veszi észre, nem tűnik fel neki. Vagy olyan is van, hogy nem jön be neki és direkt nem vesz róla tudomást, ugyanakkor ő meg olyan után fut, akinél esélye sincs. Aztán hirtelen valami érdek keletkezik a dologban.


Nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, már tizenévesen előre megmondtam 80-90%-os pontossággal, hogy mi fog történni a filmekben és egy csomó ember agyára mentem vele a környezetemben...


A példáim pedig szándékosan voltak szélsőségesek az érzékletesség miatt. Azt akartam példázni vele, hogy túlságosan nagy jelentősége van a párválasztásban vagy a szexuális együttlétben a kezdeti vonzalomnak, illetve amennyiben ezt az adott nőtípus képes elnyomni/uralni/hidegebb fejjel gondolkodni, akkor pedig az egzisztenciális dolgoknak és a külsőSÉGeknek.


És csak a harmadik helyre fér be a stílus/személyiség, aminek a része lehet az udvariasság is, VISZONT! nem annyira egyértelmű, mint a pénz, hogy minél több van, annál jobb, de még a külső is koherensebb, a személyiséget én a művészet kategóriába sorolom már csak azért is, mert annyira szerteágazó és annyira bármi értelmezhető annak és bármibe bármi belelátható. De lényegében kijelenthető, hogy először azt kell megkérdezni, hogy melyik konkrét nőt akarod meghódítani és utána elgondolkozni, hogy mi az a szükséges eszközkészlet, amivel a cél eléréséhez rendelkezned kell.


És a legoptimálisabb, ha mindhárom passzol. Ha az egyik egyáltalán nem, akkor még lehet próbálkozni (ilyenekből lesznek a kielégítő, éppen tűrhető párkapcsolatok, ahol akár egy életet lehúznak egymás mellett, de nincs az a lángoló szenvedély), ha viszont kettő a háromból nem stimmel, akkor a harmadikkal már csak Don Quixote próbál meg érvényesülni...

2021. jan. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
14%

29# Nagyon szép monológokat írsz, amellyel csak egy a probléma, kizárólag egy szemszögből alkotsz véleményt. Szerinted a nők generálták ezt a helyzetet, viszont ha a gazdag férfiak nem pénzzel vásárolnák meg bizonyos nőket, akkor sose lennének ilyen nők. Megsúgom, férfiak között is léteznek olyanok, akik pénzért árulják testüket, mert ugyanúgy mint a lányok esetén, jobban néznek ki mint az átlag és van rá igény. Ilyen tekintetben szomorú, hogy több férfi el a fizetős lány szolgáltatással, mint nő, ami számomra azt jelenti, a férfiak jellemtelenebbek, kevesebb az igényük a belső értékekre, írom ezt férfiként!


A feminista és régimódi lehetőségeket nagyon szélsőségesen írod. Egyetértek, hogy jó külsővel sokkal több nőt kapsz meg, ugyanakkor ez nőknél is így van. Előnytelen külsővel nők is nehezebb helyzetben vannak, csak az elmúlt két évben több olyan nővel találkoztam, akik személyiségre rendben voltak, mégse kezdeményezték náluk, 23 évesen még szűz volt, miközben nagyon vágyott rá! Az hogy férfinek több pénze legyen szerintem alap dolog, Magyarországon, már csak azért is mert a munkáltató magasabb fizetést ad ha férfi vagy, szülés után általában nő marad otthon a gyerekkel, és a férfinak szükséges ez idő alatt eltartani a családot. Magyarországon is ismerek olyan esetet, hogy a férfi maradt otthon, mert a nőnek volt jobb keresete, ez nem csak Svédországra jellemző. Tudod miért nem udvarol sok nő? Mert baráti körben (fiúktól!) rendszeresen azt hallják, hogy a férfiak nem tudnak mit kezdeni vele, jobban szeretnek kezdeményezni hogy azt érezzék ők férfiak, sikerült meghódítani a kiszemelt nőt és erre büszkék! Nem mellékesen amelyik nő szimpatizál veled olyan jeleket ad, amiből megtudhatod hogy akar tőled valamit, tőled függ hogy elfogadod vagy mellőzöd. Másik dolog, hogy mindent felesben fizetnél, még az ajtónyitást is kiemeled mintha nehézség lenne... Ezek kedves gesztusok, semmibe se kerülnek, barátaim is meghívom egy sörre, mozira, az a 1-2e forint nem vág a földhöz, párkeresésnél is egy kedves gesztus, nekem minden randi után lett folytatás, ha engedték hogy fizessek és később valamilyen módon visszahívtak (valaki főzött rám a lakásán). Hidd el, amelyik nő szeret, sokszorosan visszaadja!

2021. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!