Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Plasztikai sebésznek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plasztikai sebésznek vagy nőgyógyásznak lenne érdemes inkább továbbképeznem magam, ha népszerű akarok lenni a nők körében?

Figyelt kérdés

Végzős ÁOK-os vagyok és igazából orvosnak is azért tanultam, mert így apám is boldog meg csajozás szempontjából sem egy utolsó szakma.


Igazából plasztikai sebész akartam lenni, csak pár szaktársam elbizonytalanított, akiknek van már ilyen területen rokon vagy ismerős, hogy nem annyira buli, mert a szilikoncicák a szakma csúcsa, ahova nagyon nehéz eljutni, amúgy összeégett emberek meg ilyen "alja melók", amiket a rezidensekre sóznak, a szilikoncicák a mézesmadzag, amivel bevonzzák az utánpótlást, de az idősödő főorvosok kiválogatják maguknak...


Nőgyógyászként meg nagyobb esélyem van, mert egyre több fiatal lány jár HPV szűrésre meg egyre több a kis fiatal abortuszos eset és ha a csajozás a cél, akkor azt válasszam, ráadásul ott a rangidős orvosok a szülésre mennek rá, mert abban van a nagy pénz, így kevésbé veszik el a fiatal lányokat.



2021. jan. 20. 10:56
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezért részesítem előnyben a női orvosokat. Aztán a végén valami ilyen szerencsétlen bepróbálkozna...
2021. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy trollkodsz, kérlek.
2021. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
68%
Undorító vagy, hogy a csajozásra alapozod az orvosi pályaválasztásodat. Ezért is van ennyi genya orvos. Menjél inkább plasztikai sebésznek, oda úgyis csak a felszínes pénzes senkik járnak.
2021. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
10%
Istenem milyen válaszolók vannak itt? Ti voltatok már valaha nem vonzóak külsőre? Elég szar az élet így, gondolom hogy akkor is ha jómódú/gazdag vagy. Ti naponta/hetente kaptok jeleket másoktól, hogy tetszetek az embereknek, vonzódnak hozzátok mások. Képzeljétek el milyen rossz lehet, hogy szinte senki nem vonzódik hozzád, mert nem vonzó a külsőd. Jó, hogy minél több dolgot megpróbálsz, hogy hogyan is lehetne ismerkedni, milyen módon keríthetnél szerelmet/társat/szexet az életedbe.
2021. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
84%

@23: "Menjél inkább plasztikai sebésznek, oda úgyis csak a felszínes pénzes senkik járnak"


Igen. Csak a pénzes, felszínes senkik!


Meg akiknek mondjuk egy balesetben megégett, összeroncsolódott az arcuk.

Meg akiknek valami genetikai okból sértült az arcuk.

Meg akiknek műtét után a helyreállítás keretében kell eltűntetni a műtéti eredetű sérüléseket.

Meg akinek emlőrák után implantátumot helyeznek be.



Nyilván csak a felszínes, pénzes senkik... A többiek meg az olyan agysebészekhez járnak, mint te

2021. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
15%
kérdező, én őszinte leszek hozzád. amikor szültem, teljesen beleestem a szülést levezető orvosba. De nem csak én, hanem a szobatársam is, meg a többi kismama is. az a férfi TÉNYLEG úgy nézett ki mint egy görög isten, még kedves is volt, és ott csorgattuk rá a nyálunk. második szülésem volt, az első doki nem váltott ki belőlem iylen érzelmeket. szóval ne reménykedj, ha nem vagy szép, akkor nőgyógyászként meg plasztikai sebészként se vagy kapós. Amúgy meg nem ártana inkább magadon dolgozni. Szerintem így is kapsz csajt rondán, nekem legalábbis egy ronda orvos volt az első pasim 10 év korküvel volt idősebb. tulajdonképpen éreztem hogy ronda, de vele maradtam, mert mégiscsak egy orvos, jó parti na. Aztán egy év után már ez nem volt elég, ha egyszer ronda volt és kicsi is volt neki, nem bírtam tovább, kerestem egy szebbet. szóval azt ajánlom te szabasd át kicsit magad, meg szedjél fel izmot, legyen jó ruhád, frizud és gyakorolj is azokon a nőkön akik neked nem jönnek be de te nekik igen, hogy ha majd szép leszel, ne azzal szúrd el, hogy dugni sem tudsz...
2021. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
2%
még jó hogy eszembe jutott az a görög isten doki, lehet meg kéne néznem, hogy szingli-e. most hogy már a férjemmel amúgy sem vagyunk jóban....
2021. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
2%
..hol a picsába vannak a szüléses papírjaim...jaj.
2021. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

na nem vagyok biztos a nevében, de talán ő volt. 10 évvel ezelőtt fiatalon sokkal jobban nézett ki, de most sem csúnya, ha tényleg ő az..


[link]

2021. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%

Plasztikai sebészhez javarészt a hiú, magukkal elégedetlen nők járnak, nőgyógyászhoz meg mindenféle korú és testalkatú nő.

Szóval az előbbihez inkább a cicababák járnak, utóbbihoz is járnak cicababák, de ugyanúgy a 130+ kg-os asszonykák is. Ha bírod a gombás lyukak és egyéb gusztustalanságok látványát...

2021. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!