Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Plasztikai sebésznek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plasztikai sebésznek vagy nőgyógyásznak lenne érdemes inkább továbbképeznem magam, ha népszerű akarok lenni a nők körében?

Figyelt kérdés

Végzős ÁOK-os vagyok és igazából orvosnak is azért tanultam, mert így apám is boldog meg csajozás szempontjából sem egy utolsó szakma.


Igazából plasztikai sebész akartam lenni, csak pár szaktársam elbizonytalanított, akiknek van már ilyen területen rokon vagy ismerős, hogy nem annyira buli, mert a szilikoncicák a szakma csúcsa, ahova nagyon nehéz eljutni, amúgy összeégett emberek meg ilyen "alja melók", amiket a rezidensekre sóznak, a szilikoncicák a mézesmadzag, amivel bevonzzák az utánpótlást, de az idősödő főorvosok kiválogatják maguknak...


Nőgyógyászként meg nagyobb esélyem van, mert egyre több fiatal lány jár HPV szűrésre meg egyre több a kis fiatal abortuszos eset és ha a csajozás a cél, akkor azt válasszam, ráadásul ott a rangidős orvosok a szülésre mennek rá, mert abban van a nagy pénz, így kevésbé veszik el a fiatal lányokat.



2021. jan. 20. 10:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Aki az orvosi egyetemen idaig eljut, az nem ilyen egyszeru hulyegyerek, aki a gyakorin kerdez.
2021. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
41. mindig vannak kivételek. De ezen én is teljesen le vagyok döbbenve, még akkor is, ha csak vicc.
2021. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy nőgyógyászhoz az megy aki terhes meg beteg? Nem a gepárdtestű, makkegészséges nők fognak kaszinózni a rendelőben. De ezt tudnád, ha egy napig is jártál volna orvosi képzésre. Én nem vagyok orvos, de nem agysebészet rájönni, hogy ilyen hülyét sose vennének fel.
2021. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
25%

Csak mondom, hogy nekem is van tapasztalatom a plasztikai sebészettel, tudom, kik járnak szépészeti műtétekre és azok nem bombázó plázapicsák hanem annak szöges ellentéte.


Többinek: higgyétek el nem nagy cucc az orvosi egyetem, ismerek nem egy dokit akiből kb autószerelő lett volna ha nincs mögötte apuci. Bukdácsolva is végig lehet csinálni aztán a hátszél elintézi hova kerül.

2021. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
51%
Pszichiáter legyél, egyre több a kretén. Addsz nekik prozcos milkát, aztán csinálsz velük, amit akarsz. 🤣
2021. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy mindkettőhöz el kell végezni az ÁOK-t.Aztán továbbkèpzed magad szakorvosnak.
2021. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!