Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Plasztikai sebésznek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plasztikai sebésznek vagy nőgyógyásznak lenne érdemes inkább továbbképeznem magam, ha népszerű akarok lenni a nők körében?

Figyelt kérdés

Végzős ÁOK-os vagyok és igazából orvosnak is azért tanultam, mert így apám is boldog meg csajozás szempontjából sem egy utolsó szakma.


Igazából plasztikai sebész akartam lenni, csak pár szaktársam elbizonytalanított, akiknek van már ilyen területen rokon vagy ismerős, hogy nem annyira buli, mert a szilikoncicák a szakma csúcsa, ahova nagyon nehéz eljutni, amúgy összeégett emberek meg ilyen "alja melók", amiket a rezidensekre sóznak, a szilikoncicák a mézesmadzag, amivel bevonzzák az utánpótlást, de az idősödő főorvosok kiválogatják maguknak...


Nőgyógyászként meg nagyobb esélyem van, mert egyre több fiatal lány jár HPV szűrésre meg egyre több a kis fiatal abortuszos eset és ha a csajozás a cél, akkor azt válasszam, ráadásul ott a rangidős orvosok a szülésre mennek rá, mert abban van a nagy pénz, így kevésbé veszik el a fiatal lányokat.



2021. jan. 20. 10:56
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
42%
29-es jóarc vagy nagyon. De a képen ez a pasi olyan, mint egy roma. 😀
2021. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
hát most úgy számolom 33-34 lehet, de fiatalon nagyon helyes volt. kár hogy kevés kép van róla. nem roma, szép sötét fekete göndör fürtjei vannak.
2021. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%
hidfd el hogy nem az ép speciális ízlésem, akármikor mászkált a folyosón, mi nők mindig vigyorogva összenéztünk és mondtuk hogy de helyes ez a pasi. amint bejött a kórterembe, már vigyorgás volt, meg susmorgás. Élőben úgy egészben beszéddel, mozgással minden nagyon bejövős volt mindenkinek..pedig akkor még baromi fiatal volt.
2021. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

itt van közelebbről. szerintem pont az benne a szép, hogy nem tucatarc.

[link]

De az biztos hogy ő nem azárt ment nőgyógyásznak, mint a kérdező akar.

az első dokim valami idősebb volt, semmi érdeklődés nem volt benen irántam, leült a székre hátul, míg a nővér foglalkozott velem, ő csak akkor jött oda amikor bújt kia feje a gyereknek. Ez a görög isten doki meg végig az arcomba volt "meg tudja csinálni, nagyon ügyes, csak így tovább".Végig érdeklődött mindenki iránt, nagyon nagyon kedves volt.

2021. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Igen, helyes amúgy tényleg. És jó érzés lehet, ha pont egy sármos dokit fogsz ki a kórházban.
2021. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Hú...te annyira vagy orvos öregem, mint én.

Szerintem ha jó a karizmád, orvosként nem lesz gondod az ismerkedéssel akkor sem, ha proktológusnak mész. Ha meg mégis sok nőbeteggel akarod körülvenni magad, akkor baromi etikátlan kikezdeni velük.

2021. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
86%
Plasztikához csak mucik járnak? Én azért fogok menni, hogy leoperálják a lógó bőrt, ami fogyás után maradt. Ne csak amcsi filmekből értesüljünk.
2021. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nőgyógyászként meg nagyobb esélyem van"

Egen... A huszonéves kontrollra jövő kis páciensek egy igen kis százalékát adják a nőgyógyászatnak. Tudod, oda akkor megy az ember, ha valami baj van. A páciensek nagy része terhes, szóval eleve nem gepárdtestű, a másik fele meg idősödő vagy középkorú gombás, inkontinenciás, folyik ez-az, büdös, retkes, esetleg cigány jön ezzel-azzal, aki nem fürdik vizsgálat előtt.. és jó étvágyat. :))

De ha orvostanhallgató lennél akkor tudnád, mert van kötelező gyakorlat/előadás szülészet-nőgyógyászati osztályon, szóval nem nekünk éne pályaválasztási tanácsokat adni. :)) Te valószínűleg egy középiskolás kis tini vagy, a fiúkban ott fordul meg a gondolat, hogy nőgyógyásznak menjenek, sok finom kis punci ingyen, aztán hamar rájönnek, hogy EZ nem az...

2021. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy buta troll a kérdező.
2021. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy retardált egysejtű vagy, drága jó istenem!


Neked kell orvos jó ember!

2021. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!