Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/218 A kérdező kommentje:

"Senkit nem érdekel igazából a miért."


Ezzel nem mondasz újat, én is ezt vettem észre ami nagyon szomorú! Ezzel azt mondod, minden kapcsolat alapja a PÉNZ?! :(


Neked semmit nem kell bizonyítanom, ahogy azoknak a golddiggereknek sem akikkel szerencsém volt találkozni, de ebben az esetben igazából mindegy is igazából miért alakult így az életem.. simán kamuzhatók is, Nektek csak egy álomvilágot kell összeházasodni

2021. jan. 20. 14:57
 42/218 anonim ***** válasza:
85%
Igen, sajnos manapság kezd álomvilág lenni olyan férfiakkal ismerkedni, aki úgy hív át magához, hogy nem anyucit kell kerülgetni. De nektek kellemes atmenni a független barátnő adta kényelembe és odaccucolni hozzá, igaz? Akkor ki is a haszonleső?
2021. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/218 A kérdező kommentje:

#40 Szeretek főzni, de igazad van nem mosogatok :) és tudod mit? nem is fogok mert ez a te dolgot nem az enyém, ha nem tetszik ez van :D


Az önállósággal nincs gond, sőt sokkal nagyobb igény van rá. de valamiért ez nem lehetséges.. :( de ez mindegy mert ehhez egy kva kérdés kéne feltenni a másiknak.. pff

2021. jan. 20. 15:07
 44/218 anonim ***** válasza:
89%
42!! Igen. Ez meg a másik. Hát milyen már, hogy éppenseggel olyan az együttlét, hogy anyuka ott van a másik szobában? Randi után meg nem tud hazavenni autóval, mert nincs neki???? Nagyon gáz.
2021. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/218 A kérdező kommentje:
#42 Te is bármikor kerülhetsz olyan helytetbe mint én
2021. jan. 20. 15:09
 46/218 anonim ***** válasza:
9%
44 A ku.vához is én megyek nem ő jön hozzám akkor mi a bajod?
2021. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/218 A kérdező kommentje:

#13 oh a kedvencem mikor másnak a sikereivel dobáloznak, inkább azt írd te mit értel el 25-30 éves létedre? tegyük fel kereseel 300 ezret


albérlet + rezsi kb 200ezer! maradt 100ezred minden másra, ruhát nem kell minden hónapban venni azt most ne számoljuk bele, kaja 50ezer..


maradjon 50ezer / hnap az 600ezer ft / év XD

de mivel te pro vagy legyen az havi 100ezer, de az is csak 1.2misi


közben az átlag ember keress 200ezret vagy még kevesebbet, több évtizedes hitelbe kell bele menni és kva nagy támogatás kell ahhoz, h valakinek 25évesen lakása legyen -_-

2021. jan. 20. 15:21
 48/218 anonim ***** válasza:
75%
46: Nem vagyok k...va. -
2021. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/218 anonim ***** válasza:
12%
Meg tegyük fel mindenkinek van lakása? Akkor ki megy kihez? Melyiket adjátok el ha úgy alakul? Akkor nem mindegy ha valaki a szüleinél lakik és ott a zsebében az ára? -_- Magyar társadalomban sose volt ezzel gond több generáció is együtt lakott és akkor költöztek el ha volt kivel!
2021. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/218 anonim ***** válasza:
81%

Na az b...na be, anyosommal egyutt kéne laknom. Persze...még e alkalmzkodom nem?

Nem kell eladnia senkinek. Mi mikor osszehazasodtunk, mindketten kiadtuk a sajátunkat. Havi fix 250 ezer ft. bevétel.

2021. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!