Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/218 A kérdező kommentje:
#30 ha azzal kezdem, hogy MIÉRT akkor jó party leszek egyből.
2021. jan. 20. 14:24
 32/218 anonim ***** válasza:
100%

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?


Férfi vagyok, de leírom hogy mit gondolok én erről:

Amíg világ a világ, mindig lesznek sóherek és pénzzel teletömött férfiak, éppen ezért a pénzt szerető nők is. Általában anyagias, kis szerencsétlen nőket lehet bevonzani ezzel, esetleg szép plázacicákat, de az eredmény egyiknél se hosszútávú életbiztosítás. Értelmes, gondolkodó, tanult nők nem fognak összejönni se a csóróval, se a pénzessel. A csóróval azért nem, mert azt fogják gondolni róluk, hogy nincs életük, nincs munkájuk, nem tervezik az életüket, nincs B tervük, jövőképük, kicsit beszariak is, másokat okolnak a sikertelenségükért, és eléggé unalmasak is.

A pénzes emberek meg egyfajta függőséget okoznak, hiszen függsz a pénzüktől, abból tartod el magad, így akármennyire is egyenrangúak vagytok emberileg, mindig lesz egy olyan hátsó veszély, hogy bármikor kirakhat, és akkor maximum pasiról pasira lehet vándorolni, aki visszaél majd a helyzettel.


Mindenki hozzá hasonló értékrendszerrel megáldott emberrel kezdjen, mindig legyen, akkor nem lehet nagyot esni, mert nem lesz akkora a szintkülönbség két ember között. Gazdag a gazdaggal, csóró a csóróval járjon, de mint tudjuk, Magyarország kezd hasonlítani Ukrajnára pénzügyileg.

2021. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/218 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem kívánok a "tutiba beülni". Miért nem? Mert a "tutiból" kiszállni nagyon rossz lenne másfél évvel később, amikor jönnek a problémák.

Egyébként én magát az összeköltözést se nagyon csípem, mindenki lakjon szépen ott, ahol addig.

2021. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/218 A kérdező kommentje:
#31 Miért sírnék? Én büszke vagyok magamra. csak nem értem az embereket attól még hogy valaki "otthon" lakik miért lenne anyucikicsifia? :D
2021. jan. 20. 14:29
 35/218 anonim ***** válasza:
13%
Itt az az igazság ,hogy a nők mindent is elvárnak de adni semmit nem tudnak csak a testüket! Üresek és életképtelenek egy pasi nélkül! Azt hiszik,hogy itt mindenki havi 1 millát keres meg kolbászból van a kerítés mert anyu apu a segge alá tolt mindent és fogalma sincs az életről! Meg úgy vannak vele,hogy van egy tucat ember akinek sikerült a saját lakás /autó fiatalon vagy önerő vagy szülők és elvárják a maradék 90℅ tól is ezt mert ezt gondolják természetesnek! Meg ugye nem akarnak ezek csinálni semmit csak élősködni meg azzal menőzni a barátnőknek,hogy az én életem mennyivel jobb mert gazdag a pasim! Igen gazdag DE nem te vagy az ! Jön majd fiatalabb szebb helyetted aztán te meg mész az utcára! Nem kell ezekkel foglalkozni! ;)
2021. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/218 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Már nem azért, de az mégis mit árul el a férfiakról, hogy ha egy nő elvárja, hogy ne a szüleivel lakjon, vagy legyen valamennyire önálló felnőtt emberként, az már óriási elvárásnak minősül? Ugye az világos, hogy ez rátok nézve gáz, nem a mi szégyenük? Hogy még annak a kritériumnak se tudtok megfelelni, hogy minimálisan önállóak legyetek. Az átlag nő által elvárt színvonal így is a földtől két centire van, és akkor még ti inkább gödröt ástok, hogy véletlenül se üssétek meg, aztán meg a nőket hibáztatjátok, hogy kisebesedett a tenyeretek.


"Hihetetlen, hogy nem bír egy tésztát megfőzni meg leszakadni az anyjáról/(helyettesíts be bármilyen alapvető felnőtt tevékenységet, amit a nők már 15 évesen képesek voltak megcsinálni)"


Férfiak: Ezek a felszínes és ÓRIÁSI elvárások.

Lol. Ezért miért mi vagyunk a gázak?


Ez nem feltétlen a kérdezőnek ment csak itt a válasz szekcióban van pár huszár, aki azt hiszi, hogy logikus dolog azért kigúnyolni a nők csalódottságát, ami abból fakad, hogy ők maguk nem tudnak felmutatni az égvilágon semmit és még hajlandóságuk sincs rá.

2021. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/218 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy nem mondod el miért nincs semmid.
2021. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/218 A kérdező kommentje:

#33 Te is anyagias r** lehetsz, épp ez a lényeg, van "valamim" és ha ezt megtudod fantáziát látsz bennem..


de ezt nem mondom el csak azt hogy anyámmal lakok mert kináncsi vagyok érdekkel e téged hogy MIÉRT..

2021. jan. 20. 14:43
 39/218 anonim ***** válasza:
91%
Senkit nem érdekel igazából a miért. Egyedül azért kérdeztem meg miért mert annyira hencegsz ezzel és kíváncsi vagyok mi az az ok amiért semmit nem tudtál letenni az asztalra. Mondjuk én nem nagyon tudok elképzelni semmi olyat ami indokolná de adtam egy esélyt hogy elfogadható indokot mondj. És nem mondtál csak lököd a mellébeszélést.
2021. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/218 anonim ***** válasza:
91%

De, igenis félreértelmezted. Ha figyelmesen elolvastad volna, láttad volna, hogy én NEM utasítok el senkit amiatt, mert otthon lakik és pont, hogy ÉRDEKEL, miért lakik otthon, ha otthon lakik.

Te szerinted én vagyok a beképzelt, de ezzel semmi gond nincs, szerencsére nem egymással ismerkedünk, valószínűleg.

A kérdésem is inkább az önállóság hiányára utalt, amihez igen, hozzátartozik nekem 30 körül az is, hogy valakit nem anyuci szolgál ki,hanem önellátásra képes.

De a sok hozzád hasonló önigazoló fiúcska egyből jött támadni, hogy hogy is lehetne embereknek 25-30 között saját ingatlana? Amikor a kérdésemben egy büdös szóval nem szerepelt, hogy elvárásom lenne, hogy valakinek legyen saját lakása.

A függetlenség és önállóság az, amit én is nyújtani tudok és fordítva is jó lenne ezt kapni, nem egy kisfiút, akire főzni, mosni, takarítani kell, meg beosztani a pénzét.

Ez viszont javarészt összeköltözésnél derül ki, tehát elutasítani emiatt nem szoktam senkit, de sem cseléd, sem anyuka szerepre nem vágyom. Nagyon sajnálom, ha valakinek ez nem tetszik.

2021. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!