Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak csak unaloműzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak unaloműzésre használják a Tindert, esetleg csak szexkapcsolatot keresnek ott?

Figyelt kérdés
Nőként úgy érzem, mintha egyáltalán nem vennének ott komolyan. Írnak nekem üzit (én sosem szoktam) és pár mondat után teljesen elhal az egész... vagy legalább fél napot kell várnom, hogy visszaírjanak. Így elég nehéz komolyan beszélgetni. Hiába beszélgetek normálisakkal is, rajtuk is tisztán látszik, hogy nem veszik komolyan ezt az egészet miközben azt hangoztatják, hogy komoly párkapcsolatot keresnek. Kicsit kiábrándító... de ennek meg így semmi értelme. Még arra sem képesek, hogy elkérjék a számom, vagy más felületen folytassuk a beszélgetést, vagy egyáltalán megkérdezzék, hogy lenne-e kedvem velük talizni. Én is csak azért regisztráltam, mert karantén van, minden zárva, de kb ez a legpechesebb időszak most barátot keresni.

2021. jan. 27. 12:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
34%

....NEM


fordítva: A nők többsége meg csak magamutogatársa, egótunningra és szórakozásra?


Látod? Sok rossz példa van, de általánosítani nem fair dolog. Olvasd el itt a társkeresési problémák témát. Sok pasi normális szándékkal használja az appot.


"Írnak nekem üzit (én sosem szoktam) és pár mondat után teljesen elhal az egész" És ha TE is kivennéd a részed? Elhal? Akkor kérdezz vagy érdekőldj.


"Még arra sem képesek, hogy elkérjék a számom, vagy más felületen folytassuk a beszélgetést," TE nem gondoltál rá, hogy te viszed tovább? Lehet nem akar nyomulni.


Bocsi, de ez megint egy "nem teszek semmit, mert nő vagyok, de szeretném ha haladna a dolog" téma. NEKED is kell tenni a dolgokért.

2021. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
28%

"vagy legalább fél napot kell várnom, hogy visszaírjanak. Így elég nehéz komolyan beszélgetni."


Na ez azért elég nevetséges. Hadd dolgozzon, tanuljon, pihenjen már a másik. Másrészt nem tőmondatokat kell írni hanem hosszabb, tartalmas üzenetet és akkor nem lesz baj ha később válaszol mert gondolkodik rajta

2021. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
En a paromat ott talaltam meg, komoly cellal hasznaltam mindigis
2021. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
24%

Én pont ezért untam meg, mert ilyen a nők hozzáállása. Nem fogok könyörögni senkinek a személyes találkozóért vagy a számcseréért, amikor látom, hogy néhány haveromnak semmit nem kell tenni, csak jobbra húzogatni a nőket, ők írnak rá haverra meg ők kezdeményezik a találkozót.


Tudnak a nők nyomulni, elég keményen is, ha akarnak... Én meg nem akarok olyannal komoly kapcsolatot, aki így áll hozzá, hogy "szórakoztasson a férfi, mert én vagyok a nő".

2021. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
25%

Nem nem unaloműzésre használják, hanem vannak olyan naívak, hogy azt hiszik ott találnak partnert. A legtöbb Tinderre, Badoo-ra egyebekre regisztráló pasi nem üti meg az ottani nőtársadalom mércéjét, mivel nem tudja biztosítani a luxuséletet, elvárja, hogy egy társas kapcsolatban a nő ne fölé rendelt, hanem egyenrangú partner legyen, hogy a nőnek is legyen munkahelye. A nők nagy többsége nem véletlen tölti fel az utazásai képeit és írja ki, hogy travel addict - azt a szintet ugyanis bőségesen hozni kell. Emellett sok pótkerekes Anyuka is van ott, akik 3-5-7 év alatt rájöttek, hogy a korábbi terv, miszerint "majd a gyerektartásból simán megélünk, Apuci meg mehet a jó qrva anyjába" - nem jött be. Apuci ráadásul már túllépett - így kell keresni egy szponzort, akin kíméletlenül be lehet vasalni azt, amit az egyedül töltött pár évben nem kapott meg és amit pénz szűkében nem tudott megadni Pistikének! Csakhát a gyerkőc ugyanolyan antiszociális mint Anyuci - aki eddig gondosan belenevelte a pujába, hogy minden férfi köcsög és csak kihasználja a nőket és kerülni kell Őket de kegyetlenül - így a gyerek garantáltan nem fogja elfogadni az új manust ... szóval ezért muszáj kiírni, hogy "nem pótpapát keresek". Aztán ott van még a kommunikációs zsákutca. Rengeteg nő kábé olyan szintet üt meg ilyen téren, mint a Kincs ami nincs című film Anulu-ja. Bővített mondatot értelmezni nem tudnak, ahogy megfogalmazni sem tudják a saját érzéseiket, véleményüket vagy épp azt sem tudják elmesélni rendesen mi történt velük másfél órával azelőtt. Ezeknek hiába tesz fel egy pasi 7 egyszerű kérdést (amiből 4 eldöntendő jellegű [igen/nem választ igénylő]), maximális esetben 3-ra kap választ. Azt is félreértelmezhetően, de szigorúan 2-3 szóban.

A normális férfiak többsége emiatt hamar lekoccol ezekről az oldalakról, vagy az első negatív jel után inkább rövidre zárja a dolgot az adott nővel. Ami a Tinderen marad az vagy a nős pasik, akik csak dugásra keresnek partnert (mint egyébként Én is) vagy azok akik szinglik, de eszükben sincs egy bankszámla piócát magukra akasztani, így .... csak dugásra keresnek partnert. A nős pasik nem tehetik meg, hogy 0-24ben a Tinderen lógjanak, mert lebuknak otthon Anyuci előtt - ezért kell fél napot várnod a válaszra és ezért nem kérnek telefonszámot. Más felület lehetőségével pedig nem élnek, mivel az is a lebukás esélyét növeli. Pedig előnyösebb, én általában élek ezzel a verzióval. A csak dugásra kereső szinglik meg nem hülyék, hogy elmondják az első alkalommal, hogy ne reménykedj semmiben, mert nekik már az is hosszútávú kapcsolat, ha dugás után többet marad 3 percnél .... és ebbe a f@szmosás és felöltözés is benne van.

Ne személyes támadásnak vedd! Nem téged nem vesznek komolyan, hanem ezt az egész társkeresési mizériát. A Tinder és társai nem erről szólnak.

2021. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
63%

1 es vagyok


Én már akkor tovább állok, ha a beszélgetés csak abból áll, hogy én kérdezek, ő max válaszol és egy minimális érdeklődés sincs. Pláne ha magától nem tud írni napokig.


Volt már, hogy nő ajánlotta fel a találkozót, nem nőtt kukija. Ja, és a végén a barátnőm is lett.

2021. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
35%

A Tinder egy SZEXPARTNER kereső. Mégis, kit és mire keressek ott?

Ennyi erővel egy prosti rendelő, fizetős oldalon is kereshetnék feleséget.

Meg eleve, mennyire nyomorult az a nő, aki netes társkeresésre szorul?

2021. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
56%
Valogatni kell. A Tinderben pont az a jo, hogy eleg hamar kibukik, ha valaki nem uti meg a mercet, lehet lapozni tovabb. Masok is igy csinaljak, nem tetszik, akkor lezarod es johet a kovetkezo.
2021. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
33%
Na, látom pár csajnak nem tetszik, hogy nekik is tenni kell egy kapcsolatért. Nem véletlen van itt egyre több nő, aki nem érti miért nincs pasija:O
2021. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

1. Hol írtam én azt, hogy nem szoktam kérdezni, vagy érdeklődni? Pont itt kezdődik a problémám, hogy az esetek nagy részében én tartom fent a beszélgetést, csak tudod egy idő után kezd kicsit uncsi lenni, hogy olyan vagyok mint egy pincsikutya, aki a másik után lohol, a másik fél meg szavakban válaszolgat, vagy küld egy db smiley-t, vagy vissza sem kérdez


2. 3 napja szinte csak irogatok egy férfival, már szinte kifogytak a témák, és mindezek mellett sem képes rákérdezni, hogy továbblépünk-e? Innen szűröm le azt, hogy kb nem is érdekli a dolog, mintha én udvarolnék neki


3. Ha valakivel match-em van, és ha a férfi figyelmét valóban felkeltettem vagy csak egy kicsit is érdekelném komolyabban akkor szerintem rám írna. Ha én írok és nem ír vissza, az nekem kellemetlen. Mintha visszautasított volna... kicsit érdeklődőbbnek kéne lenni

2021. jan. 27. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!