Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak csak unaloműzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak unaloműzésre használják a Tindert, esetleg csak szexkapcsolatot keresnek ott?

Figyelt kérdés
Nőként úgy érzem, mintha egyáltalán nem vennének ott komolyan. Írnak nekem üzit (én sosem szoktam) és pár mondat után teljesen elhal az egész... vagy legalább fél napot kell várnom, hogy visszaírjanak. Így elég nehéz komolyan beszélgetni. Hiába beszélgetek normálisakkal is, rajtuk is tisztán látszik, hogy nem veszik komolyan ezt az egészet miközben azt hangoztatják, hogy komoly párkapcsolatot keresnek. Kicsit kiábrándító... de ennek meg így semmi értelme. Még arra sem képesek, hogy elkérjék a számom, vagy más felületen folytassuk a beszélgetést, vagy egyáltalán megkérdezzék, hogy lenne-e kedvem velük talizni. Én is csak azért regisztráltam, mert karantén van, minden zárva, de kb ez a legpechesebb időszak most barátot keresni.

2021. jan. 27. 12:04
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Istenem mennyi álszent van itt. Csak ezt a 3 napot fújjátok amit írtam, látom beakadt nálatok a lemez. Tinderről van szó, itt kb egy képet teszel fel magadról, meg a kresztneved kell megadnod, de azt sem muszáj, írhatsz becenevet is, semmi több. Akik meg megakadtak ennél a három napos dolognál, azoknak üzenném, hogy szerintetek élőben akkor hogy megy az ismerkedés? Vagy ha valaki Tinderről egyből facebook-ot kér? Vagy facebook-on ismerkedik az ember? Ott látszik szinte minden rólad, sokkal több információ, a teljes neved, az ismerőseidnek a listája, még több képed, stb.

Az élőben való ismerkedés is kb úgy néz ki a legtöbb esetben, ha valakinek szimpi vagy, akkor odamegy hozzád, leszólít, elkezd veled beszélgetni, majd elkéri a számod, itt dől el, hogy megadod-e neki, vagy sem. És ez nem telik 3 napi beszélgetésbe. Érdekes, velem mindig hasonló történt, amikor élőben ismerkedtem. És egyáltalán nem tartottam ezt nyomulósnak. Mert normális esetben ez így működik, gondoljatok már bele. Vagy telefonszámot, vagy facebook-ot kérnek, hogy kapcsolatba tudjanak veled lépni, és normálisan tudjatok tovább kommunikálni. Vagy álszentek vagytok és magatok sem tudjátok miket írtok, vagy antiszociálisok vagytok, és nem megy az élőben való ismerkedés SEM.

Beülsz egy helyre, meglátsz egy fiút/lányt, odamész hozzá és elkezdesz vele beszélgetni, de áhhh, majd visszajövök talán 1 héttel később, hátha itt lesz, mert túl gyors kérni tőle elérhetőséget egy egész estis beszélgetés után...viccesek vagytok.

2021. jan. 27. 17:55
 32/43 anonim ***** válasza:
Ezzel a stílussal én sem kérném el a számod🤦
2021. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Ezzel a legkönnyebb dobálózni. Csak sajnos az a gond, hogy értetlen vagy.

Mert a te stílusod nyílván sokkal jobb, ahogy elkezdtél provokálni, sőt még most is teszed.

2021. jan. 27. 18:10
 34/43 anonim ***** válasza:

Ertsd mar meg, hogy az a te dolgod, ha minden jott mentnek egybol odadobod magad ONLINE ugy, hogy par kepet latsz rola.


Amig a valosagban egybol letudod szurni a dolgokat sot, a hangjat is hallod es jobban tudsz donteni, akarsz e tobbet.


Hogy te minden netes okostoninak megadod a szamod, mert cuki fenykepei vannak, az a te dolgod, de nehogy mar en legyek ezert lehulyezve aranyom.

2021. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Szerintem a tinder beszélgetés és egy fiú/lány leszólítása között nagy a különbség. Tinderen nem áll fent hogy a lány nem lesz ott holnap talán, ugyanúgy egy beszélgetős platform, de pont azért mivel legtöbben csak feltöltenek egy képet és egy keresztnevet sokkal nehezebb olyat találni akivel szívesen beszélgetnél is. Lehet semmi közös nincs bennetek vagy valami olyanon megtalálnátok a közös hangot amit egy fiú/lány nem kérdezne meg a másik nemtől csak úgy, de nem írtad bele a profilodba így lehet fel se fog jönni. De az mind lány/fiú oldalra igaz hogy mindkét csoportban van egy NAGY csoport aki képtelen fenntartani egy beszélgetést (lány ismerőseim kapják tinderen a sok match-et nagyon jó, milyen könnyű nekik, miközben a valóság hogy 90%-a egy épkézláb mondatot nem tud kinyögni xd). Én pont ezért nem tinderezek mert nekem ez a tömegben rámondom melyik lány tetszik melyik nem csak külsőre időpazarlásnak tűnik ha nem tudok úgy indítani hogy van valami közös bennünk már az elején.

De erre a 3 napos dologra én megértem, mert lassú vagyok kapcsolat terén mert nem csak "akarok valakit/bárkit" így csak akkor kezdeményezném ezt ha biztos vagyok benne hogy bejön ami van hogy nem azonnal jön ki (és találkoztam már elég nem normálissal az interneten hogy ne akarjam csak úgy kiadni a facebookom stb)

2021. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Te meg egy hisztis kislány, aki egyből pattan, ha valami nem úgy megy, ahogy ő akarja.
2021. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis, csak ti nem értitek, mire próbálok kilyukadni. Amúgy meg nem adom meg egyből Tinderen az elérhetőségem. Volt aki már fél óra után kérte a számom, és felakart volna hívni, vagy már aznap találkozni akart volna. Arra én is azt mondtam, hogy nem. Ezt nevezik nyomulásnak.
2021. jan. 27. 18:15
 38/43 anonim ***** válasza:
Vki kér egy sört?
2021. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Utoljara:


Ertsd mar meg, hogy nem minden pasi akar az osszes kislanynal egybol bevagodni. Hanem, ONLINE elovigyazatosabb, ami ertheto. Vagy szeretne egy kis kemiat, kicsit megismerni.


Nem kell picsogni, meg masokat lehulyezni, ferfiakat egy kalap ala venni, ha nem kerik el a szamod elso ranezesre, mert arra nem gondoltal, hogy meg korainak tartja, nyomulos lenne, vagy neki is sikerult igy bemutatkoznod es nem akarja elkerni? Nem mindenki cselekszik ugy, ahogy te azt elvarod, fogd fel.


Pattansz es atmesz gaz stilusba, ha nem azt kapod, amit akarsz (pl itt a valaszok, masnal telefonszam keres), es borzasztoan nyomulos vagy. Nekem kicsit eroszakosnak es kovetelozonek tunsz.

2021. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Csak tudod a Tinderrel is az a gond, hogy elég sok a választék, és sokan nem várnak a másik félre, hanem egyből lépnek tovább. Mert megtehetik. Ha az irogatásnál már kioffoltunk szinte majdnem minden témát, akkor lehet az illető már elkezd azon gondolkozni, hogy jobb lenne már beszélni, hogy halljuk egymás hangját, mert úgy valóban másabb, vagy lássuk egymást személyesen, úgy is akkor derül ki minden, az a bizonyos kémia is, amiről beszélsz. És most furán hangzik, de felesleges "húzni" egymás idejét ezzel.

Hülyét nem írtam senkire, csak hogy álszent, és hogy vannak antiszociálisak. Meg értetlenek.

Akkor te meg olvasd vissza a válaszaidat, mert te sem válaszolgattál éppen normális hangnemben, hanem inkább lenéző és lekezelő stílusban. Max ez az, amire én "felpattantam". Szerinted mit vársz, hogy fogok rá reagálni? De zárjuk is le légyszi a témát, közös nevezőre úgy sem fogunk jutni, hiába ezen vitatkoznunk.

2021. jan. 27. 18:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!