Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak csak unaloműzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak unaloműzésre használják a Tindert, esetleg csak szexkapcsolatot keresnek ott?

Figyelt kérdés
Nőként úgy érzem, mintha egyáltalán nem vennének ott komolyan. Írnak nekem üzit (én sosem szoktam) és pár mondat után teljesen elhal az egész... vagy legalább fél napot kell várnom, hogy visszaírjanak. Így elég nehéz komolyan beszélgetni. Hiába beszélgetek normálisakkal is, rajtuk is tisztán látszik, hogy nem veszik komolyan ezt az egészet miközben azt hangoztatják, hogy komoly párkapcsolatot keresnek. Kicsit kiábrándító... de ennek meg így semmi értelme. Még arra sem képesek, hogy elkérjék a számom, vagy más felületen folytassuk a beszélgetést, vagy egyáltalán megkérdezzék, hogy lenne-e kedvem velük talizni. Én is csak azért regisztráltam, mert karantén van, minden zárva, de kb ez a legpechesebb időszak most barátot keresni.

2021. jan. 27. 12:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Ha más neked nem tetsző stílusban ír, te miért alacsonyodsz le hozzá?


Sikerült neked is bemutatkoznod...

2021. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

,, Írnak nekem üzit (én sosem szoktam) "


Miért pitizne meg csicskulna egy alfa egy több szinttel alatta lévő buta tucatnőnek aki tőmondatokban válaszol és mellé még beképzelt is?

2021. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam sem butának, sem beképzeltnek, és tucatnő sem vagyok, nem pózolgatok az instán, ha erre gondolsz.

És nem szoktam tőmondatokban válaszolgatni. De ezt már leírtam, olvass vissza.

2021. jan. 27. 13:40
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a nők hol vannak Tinderen, akik értelmesen válaszolnak?

Van vagy 50 párom, mivel eléggé válogatok, az az 50 nem véletlen lett. Írtam mindnek, próbáltam egyedi kezdéssel, humorral, hogy ne egy legyek a sok közül.

De, úgy néz ki, mégis egy vagyok, mert bаsznаk visszaírni vagy két szót napok múlva. Barkochbázzon velük az apjuk fаszа.

2021. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne hogy hol vannak azok a nők akik válaszolnak :D


10-ből jó 1 válaszol és akkor sokat mondtam XD Persze hogy egy idő után belefáradnak a pasik ebbe az egészbe.


A pasik mostani viselkedését meg a nőknek lehet köszönni. Talán nem egótuningnak kellene használni a felületet meg szórakoztatásra/unaloműzésre.


Most persze ideírják nekem a nők majd hogy ők nem arra használják... Hát persze hogy nem. Aham... Csak fele annyi matchem lenne mint egy átlag nőnek és csak egy fele olyan jó nőt találnék mint amilyen én lennék és kapásból párkapcsolatban lennék. Nekem ez egyáltalán nem okozna gondot. A nők meg annyira túlválogatnak hogy már borzalmas... Végül odáig fajul már az egész hogy senki sem elég jó nekik :D

2021. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez van. Nő vagyok. Hiába megy jól a beszélgetés, érdeklődő is vagyok, aután mégis töröl. Fene se érti ezt.

Én gy látom, hogy lusták. Másrészt úgy gondolják, mindig lesz jobbnál jobb. Aztán jönnek sírni, hogy "nincs nő" :D

2021. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Meg egyébként nagyon türelmetlenek. Legtöbbjük szexet akar, lehetőleg azonnal, de ha gyorsan belemész, megkapod, hogy ribi vagy. Én egyszer tettem fel ici,picit merészebb ruhás képet, erre három pasi is bontotta a kapcsolatot. Persze lehet, nem a kép miatt, csak véletlen egybeesés, de nem jól látják a pasik, mikor azt hiszik, a társkerső egy nőnek ego tuning.

Nekem inkább rombolja az önbizalmam. Na meg az idegrendszerem.

2021. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Bar van ra jopar ellenpelda, de tartos kapcsolatot nem varnek a Tinderen valo keresgelestol. Az maximum csak bonusz lenne. Egy fizetos oldal annyiban jobb, hogy kiszur egy csomo olyan embert rola, akikkel amugy sem lenne erdemes idot huzni. Nem kell a gyerekes koroket futni, hogy ki fizeti a kavet, irjon normalis szoveget magarol, meg a kretenkedest is kerulik, mert seperc alatt letiltjak a fizetos accountjat is. Meg arrol jobban elmondhato, hogy komolyabban gondolja, ha mar fizetni is kepes erte. Garancia semmire nincs, de eloszuronek szerintem ez mar boven eleg.
2021. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Én komoly céllal használtam, de nagyon nehéz. Eleve csak olyan lányokkal tudtam beszélgetni, akik engem lájkoltak, és közülük választottam olyat, aki szimpatikusabb. De akik nekem tetszettek volna első szándékból, ott sosem volt match...


Egyszer találkoztam egy lánnyal, de nem lett folytatása a randinak, pedig már a programot szerveztem volna, de megírta, hogy részéről inkább nem. Ezután töröltem magam végleg, én nem pazarolom ott az időmet, elfoglaltam magam mással. ;) 30f

2021. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Turelmetlenek? Itt a csaj is irta, hogy HAROM nap alatt o mar telefonszamot akar. Tehat ki a turelmetlen?


Ha elso randin nem maszok a szajaba, azt hiszi szorakozom vele es torol.


Volt egy no munkatarsam, akit ket eve nem lattam. Talalkoztunk, es erre nem ram maszott? Elutasitottam. Nem minden ferfi porog a farkan.

2021. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!