Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak csak unaloműzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak unaloműzésre használják a Tindert, esetleg csak szexkapcsolatot keresnek ott?

Figyelt kérdés
Nőként úgy érzem, mintha egyáltalán nem vennének ott komolyan. Írnak nekem üzit (én sosem szoktam) és pár mondat után teljesen elhal az egész... vagy legalább fél napot kell várnom, hogy visszaírjanak. Így elég nehéz komolyan beszélgetni. Hiába beszélgetek normálisakkal is, rajtuk is tisztán látszik, hogy nem veszik komolyan ezt az egészet miközben azt hangoztatják, hogy komoly párkapcsolatot keresnek. Kicsit kiábrándító... de ennek meg így semmi értelme. Még arra sem képesek, hogy elkérjék a számom, vagy más felületen folytassuk a beszélgetést, vagy egyáltalán megkérdezzék, hogy lenne-e kedvem velük talizni. Én is csak azért regisztráltam, mert karantén van, minden zárva, de kb ez a legpechesebb időszak most barátot keresni.

2021. jan. 27. 12:04
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Figyelmedbe ajánlom ezt a kérdést, és a lenti válaszokat.

2021. jan. 27. 18:42
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát én férfiként meg azt tapasztalom, hogy emberszámba sem vesznek. Kinézet alapján marha ritka a normális lány, a legtöbbről lerí, hogy még belül gyerek. Csak az a baj, hogy a többiek is hajlamosak irreális elvárásokat támasztani a férfiakkal szemben.


Mutatja az alkalmazás, hogy hányan likeoltak, és ez nekem két-három havonta egy. Mindenkiből. Szerinted az reális, hogy olyan bűnronda vagyok, hogy többezer felhasználóból csak néhány húz jobbra? Teljesen átlagos kinézetem van, és ezt alátámasztják a való életbeli tapasztalataim. Csak azért használom az önbizalomromboló tindert, mert most nem lehet menni sehova.


Amúgy meg 3 nap szerintem kifejezetten sok, hülye aki ezen lovagol. Én mindig első beszélgetésnél beszéltem meg a találkozót, mert általában tetszett a lányoknak a humorom. A probléma inkább az volt, hogy 3 nappal később a randin már lerítt, hogy azóta volt jobb az 50 matchéből.


A leírtak alapján engem a találkozó említése után azonnal szó nélkül töröltél volna, mert nyomulós vagyok. Az a helyzet, hogy nem mindenki online szeretné megismerni a leendő barátját/barátnőjét, mert a valóság más, mint amit elképzelsz valakiről chatelés alapján.


Azzal egyébként mindenki egyet érthet, hogy a tindernek nem érdeke a pártalálás.

2021. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Komolyabb kapcsolatot kerestem volna rajta, de amikor már hónapok óta egy nyomorult lájkot nem kaptam, fogtam magam, és letöröltem az egészet.


20F

2021. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!