Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak csak unaloműzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak unaloműzésre használják a Tindert, esetleg csak szexkapcsolatot keresnek ott?

Figyelt kérdés
Nőként úgy érzem, mintha egyáltalán nem vennének ott komolyan. Írnak nekem üzit (én sosem szoktam) és pár mondat után teljesen elhal az egész... vagy legalább fél napot kell várnom, hogy visszaírjanak. Így elég nehéz komolyan beszélgetni. Hiába beszélgetek normálisakkal is, rajtuk is tisztán látszik, hogy nem veszik komolyan ezt az egészet miközben azt hangoztatják, hogy komoly párkapcsolatot keresnek. Kicsit kiábrándító... de ennek meg így semmi értelme. Még arra sem képesek, hogy elkérjék a számom, vagy más felületen folytassuk a beszélgetést, vagy egyáltalán megkérdezzék, hogy lenne-e kedvem velük talizni. Én is csak azért regisztráltam, mert karantén van, minden zárva, de kb ez a legpechesebb időszak most barátot keresni.

2021. jan. 27. 12:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
26%

2 HÁROM nap után te elvárod, hogy továbblépjetek? Nem vagy túl gyors? Miről beszéltetek? 3 nap után én ezt nettó nyomulásnak érezném.


"Ha én írok és nem ír vissza, az nekem kellemetlen"

nahát, nem mondod?:O Képzeld el a pasik is ugyanígy éreznek, fordított esetben. Vagy ha te kezdeményezel és olyan alja megalázó visszautasítást kapsz, hogy elmegy az egésztől a kedved. És képzeld, a társkeresés ezzel jár. Sokszor érezheted kínosnak, rosszul magad, de ez a velejárója. Majd ha lesz siker, el is felejted a pillanatnyi kényelmetlenséget.

2021. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
25%
ti nők pppppppontosan ugyanezt csináljátok, tőletek tanulják.
2021. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Milyen nyomulásról beszélsz? Úristen, felnőtt emberek vagyunk. Annyira nem lehetne továbblépni 3 nap után, hogy legalább egy másik felületen folytassuk a beszélgetést? Nem azt kértem, hogy feküdjünk le, vagy vegyen el feleségül és csináljon nekem gyereket. Ha nem keltem fel egy férfinak az érdeklődését legalább annyira, hogy írjon egy “szia”-t, akkor ezek után sem fogom.

És kérlek ne kezdj el provokálni, vagy írj normálisan, ha már válaszolgatsz.

2021. jan. 27. 13:15
 14/43 anonim ***** válasza:
0%

Ne idegeskedj Gizike!

Én itt vagyok neked. Jó, tudom, hogy ez nem a Tinder, de basszus itt vagyok! Miért nem próbálod meg velem? Adj egy privát mail-címet, küldök képet, hogy eldöntöd match-ed vagyok-e vagy sem. Írok Neked, válaszolok Neked, és hidd el; egyrészt Velem nem fog kifogyni a téma 3 nap után, másrészt én találkozom veled, nem foglak megdugni az első randin .... de mondjuk a harmadikon szerintem kinyallak, mint parasztgyerek a lecsós tálat ... és itt még nem fejezem be! Olyan boldog életet biztosítok neked, amilyenről álmodtál. Cserben nem hagylak, veled leszek jóban-rosszban, örömben-bánatban, sikerben-kudarcban. Ha padlón vagy felsegítelek, ha Te segítesz fel, mikor én vagyok padlón kellő módon értékellek. Te meg én tényleg EGY PÁR lennénk! Itt a soha vissza nem térő lehetőség. Isten küldött Neked! Csak rajtad múlik. Kell-e a boldogság, vagy hagyod elmenni magad mellett!

2021. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
14 ezek pont azok a dolgok amik miatt unalmas vagy :D
2021. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
31%

mivan? Felteszel egy kérdést, kapsz rá választ és ahelyett, hogy max nem foglalkoznál vele, magadra veszed provokációnak és már most ki vagy akadva, mert neked nem tetszik a válasz?


Lehet nem véletlen nem akarják folytatni 3 nap után.

2021. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem tetszik a válasz, de ez, amit írtál, ne álszenteskedj már:


HÁROM nap után te elvárod, hogy továbblépjetek? Nem vagy túl gyors? Miről beszéltetek? 3 nap után én ezt nettó nyomulásnak érezném.

2021. jan. 27. 13:22
 18/43 anonim ***** válasza:
Más véleményén miért húzod fel magad? Én így érzem. Nem kell felháborodni egy idegen kommentjén.
2021. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
És ha te válaszolsz, akkor pedig írj normális stílusban ha már elvárod azt a másiktól, hogy elfogadja a válaszod.
2021. jan. 27. 13:24
 20/43 anonim ***** válasza:
47%

15! Akkor elmegy mellettem. Ennyi! Én nem halok bele, ha valaki helyettem más mellett találja meg a boldogságát, vagy épp más mellet sem. Én megtettem amit úgy gondoltam meg kell tennem, felajánlottam amit felajánlottam.

De lehet, hogy igazad van, végülis eléggé meggyőző érveket sorakoztattál fel - szóval lehet jobb, ha rád támaszkodik és jobb, ha meg se próbálja!

2021. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!