Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lassítsak hogy ne nèzzen a srác egy kis könnyű nőnek?

Figyelt kérdés

Szóval szerelmes voltam/vagyok egy online srácba akivel ugy sem tudunk találkozni, nincs értelme, stb.


Így, kínomban hogy annyira hiányzik, és nem jön stb, probáltam elterelni a figyelmem, hogy másokkal ismerkedjem


Csak ugye a srác miatt bennem úgy felment az adrenalin vagy mi ez, hogy hiányzik nagyon egy ölelés, de egy férfinek csak a hangja is, azaz teljesen meg vagyok gyengülve, nem tudok hideg kimert racionális lenni, hanem jóformán egy könnyű nőnek jöhetek le aki azonnal találkozik, azonnal akarja a másikat, jóformán ismeretlenül is, már az sem számít.

De erőlködöm pedig intelligensen társalogni ismerkedni, nem nyomulni, nem "odavetni"magam, de tudom hogy tudja a srác(akivel sikerült találkozot egyeztetnem)hogy nem unalomból randizom vele, az biztos.


És pláne egy vagyok neki a netről egy ismeretlen nagyon kb semmilyen érzései nem lehetnek.

Ergo teljesen egyenes ut vezetne ahhoz hogy röhögve kihasznàl, lenéz, kizárólag rajta múlik mit kezd egy ilyen nővel helyzettel mint most én :(


Mintha nem lenne tartásom :(

Annyira hiányzik.


Szoval találkozunk es próbáljak simán csak "bájcsevegni", ne nyíljak meg, fogjam vissza magam és az ugy jol sülhet el?


Vagy egyéb tanács?


Vagy ne is hezitáljak ezen, mert úgyis idegen, max csak előtte járatom le magam, és mit szàmit mit gondol egy "idegen"?



#randin könnyű nő "effekt"
2021. jan. 30. 09:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ergo teljesen egyenes ut vezetne ahhoz hogy röhögve kihasznàl, lenéz, kizárólag rajta múlik mit kezd egy ilyen nővel helyzettel mint most én :("



Rossz olvasni ahogy magadról írsz kérdező mintha egy akarat nélküli báb lennél akit mindenki úgy használ ki ahogy akar, neked meg semmi beleszólásod a történtekbe. Pedig van.

Nincs benned kapcsolatfüggőségi hajlam?

2021. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Várjál, ha jól értem:

1. Van egy csávó, akire beindultál

2. Nem tudtok találkozni

3. Ezért másik pasi nyakába vetnéd magad

4. Aggódsz, hogy emiatt könnyűvérűnek néznek.

Hát, ez tényleg nem vall szilárd jellemre.

2021. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
Hízzál meg 120 kilósra, és akkor már nem fog könnyű nőnek nézni.
2021. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

Legyél jó emberismerő. Jó barátom online szerzett barátnőjével lefeküdt első randin, jól megvannak lassan már másfél éve együtt. Lettek közös hobbijaik, heti3x legalább találkoznak, hamarosan összeköltöznek.


JÓL KELL VÁLASZTANI, NEM CSAK A CSOMAGOLÁST NÉZNI! Nőként ennyi a feladat.

2021. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Igen bábnak erzem magam mert nincs erőm most valahogy.

Akarom őt és jah ő nincs.

És barátom sincs.


És van ő voszont aki jön azonnal(rohan), nincs hezitálás, hatàrozott, Férfi.

Nem tervezek vele semmi mást amugy mivel nem is ismerem. És tul komolynak is tűnik hozzàm képest.

Jo kiállású férfi, maxon céltudtaos felèpített tudatosan tervezett hàttérrel, karrierrel, nem is "hebehurgya"fiatal tini, kispályàs link vagyok hozzà képest(abszolut).

Nem céltudtaos nem karrierista. Csak van bennem ez ami most


Szoval komolyban mégcsak nem ia gondolkodom

2021. jan. 30. 11:10
 6/30 A kérdező kommentje:

2# igen nem vagyok most épp egy szilárd jellem. Azoval ettől tartok hogy alá is írom a bizonyítvanyom..

Es akkor most mit hogy?


Igazábol lehet jo kezekben leszek, mert azért ebédelni hivott, nem a szexen témàzik, stb stb.

Lehet tud vezetni/irányitani..

2021. jan. 30. 11:38
 7/30 A kérdező kommentje:
*szóval
2021. jan. 30. 11:38
 8/30 anonim ***** válasza:

A kezében vagy kérdező

Úgyis az ösztönök irányítanak, nincs sok választásod

2021. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

4-esnél a pont.


meg ha félreérthető jeleket küldesz, az nem jó.


"Jo kiállású férfi, maxon céltudtaos felèpített tudatosan tervezett hàttérrel, karrierrel, nem is "hebehurgya"fiatal tini, kispályàs link vagyok hozzà képest(abszolut)."


Ha szerinted ettől lesz valaki férfi és emiatt magad alá, vagy felé rendeled, akkor nálad van a baj.

2021. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Igen, aki céltudatos tudatos határozott, modszeresen épit fel mindent maga köré, tudja mit akar, az biztos messze lehet pl egy bulizos drogos sráctol, meg egy sörözgetős pacàktol a tv előtt.


Valahol itt kezdődik igen, szerintem egy férfi.

2021. jan. 30. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!