Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lassítsak hogy ne nèzzen a srác egy kis könnyű nőnek?

Figyelt kérdés

Szóval szerelmes voltam/vagyok egy online srácba akivel ugy sem tudunk találkozni, nincs értelme, stb.


Így, kínomban hogy annyira hiányzik, és nem jön stb, probáltam elterelni a figyelmem, hogy másokkal ismerkedjem


Csak ugye a srác miatt bennem úgy felment az adrenalin vagy mi ez, hogy hiányzik nagyon egy ölelés, de egy férfinek csak a hangja is, azaz teljesen meg vagyok gyengülve, nem tudok hideg kimert racionális lenni, hanem jóformán egy könnyű nőnek jöhetek le aki azonnal találkozik, azonnal akarja a másikat, jóformán ismeretlenül is, már az sem számít.

De erőlködöm pedig intelligensen társalogni ismerkedni, nem nyomulni, nem "odavetni"magam, de tudom hogy tudja a srác(akivel sikerült találkozot egyeztetnem)hogy nem unalomból randizom vele, az biztos.


És pláne egy vagyok neki a netről egy ismeretlen nagyon kb semmilyen érzései nem lehetnek.

Ergo teljesen egyenes ut vezetne ahhoz hogy röhögve kihasznàl, lenéz, kizárólag rajta múlik mit kezd egy ilyen nővel helyzettel mint most én :(


Mintha nem lenne tartásom :(

Annyira hiányzik.


Szoval találkozunk es próbáljak simán csak "bájcsevegni", ne nyíljak meg, fogjam vissza magam és az ugy jol sülhet el?


Vagy egyéb tanács?


Vagy ne is hezitáljak ezen, mert úgyis idegen, max csak előtte járatom le magam, és mit szàmit mit gondol egy "idegen"?



#randin könnyű nő "effekt"
2021. jan. 30. 09:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Meg eleve a kép is. Teljesen felnőtt férfi. Tapasztalt. És a kisugárzasa is olyasmi mintbakinek tekintélye van
2021. jan. 30. 12:59
 12/30 A kérdező kommentje:
*mint akinek
2021. jan. 30. 12:59
 13/30 anonim ***** válasza:

elég buta képed van az életről, ha a karrierista meg a sörözős férfi a példád.


kb szürke 50 árnyalata szint

2021. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Most irjak le ezer tipusu srácot kik vannak a neten?

Probáltam valami szélsőséges példát irni.

2021. jan. 30. 13:05
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem egy idiótával fogok találkozni annyi biztos.

De lehet nem ártana valami lazább srác most igy belegondolva

2021. jan. 30. 13:11
 16/30 anonim ***** válasza:
most ha itt leírod a saját gondolataid 1-1 kommentben, akkor jobban eltudod dönteni Te mit akarsz, vagy ezt is Mi mondjuk meg?
2021. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

utoljára:


ez a "siker", hatalom, pénz, tekintély, mint elvárás az vicc. Tudod kinek vannak meg ezek? Az apukának, bizony. Egy ilyen férfi mellett te nem NŐ leszel, hanem egy kis butus, iránytani való KISLÁNY. Elhiszem, hogy kényelmes egy ilyen pasi mellett, mert nem kell aggódnod pl a pénz miatt, de ne hidd, hogy egy ilyen ember számításba vesz, mint NŐT. Ilyen pl, amikor a kiscsajok apukákkal vannak, aztán lecseréli őket egy fiatalabbra.

2021. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Te nem olvastad amiket irtam.
2021. jan. 30. 14:46
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olvasta!
2021. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Akkor miért ir ilyeneket?

"ne hidd, hogy egy ilyen ember számításba vesz, mint NŐT"


Fentebb irtam hogy ő komoly és én hozzá képest egy lúzer és nem is tervezek komolyat mert nem hozzám valo.

Es azt is irtam hogy lehet valami lazább srác kellene

2021. jan. 30. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!