Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lassítsak hogy ne nèzzen a srác egy kis könnyű nőnek?

Figyelt kérdés

Szóval szerelmes voltam/vagyok egy online srácba akivel ugy sem tudunk találkozni, nincs értelme, stb.


Így, kínomban hogy annyira hiányzik, és nem jön stb, probáltam elterelni a figyelmem, hogy másokkal ismerkedjem


Csak ugye a srác miatt bennem úgy felment az adrenalin vagy mi ez, hogy hiányzik nagyon egy ölelés, de egy férfinek csak a hangja is, azaz teljesen meg vagyok gyengülve, nem tudok hideg kimert racionális lenni, hanem jóformán egy könnyű nőnek jöhetek le aki azonnal találkozik, azonnal akarja a másikat, jóformán ismeretlenül is, már az sem számít.

De erőlködöm pedig intelligensen társalogni ismerkedni, nem nyomulni, nem "odavetni"magam, de tudom hogy tudja a srác(akivel sikerült találkozot egyeztetnem)hogy nem unalomból randizom vele, az biztos.


És pláne egy vagyok neki a netről egy ismeretlen nagyon kb semmilyen érzései nem lehetnek.

Ergo teljesen egyenes ut vezetne ahhoz hogy röhögve kihasznàl, lenéz, kizárólag rajta múlik mit kezd egy ilyen nővel helyzettel mint most én :(


Mintha nem lenne tartásom :(

Annyira hiányzik.


Szoval találkozunk es próbáljak simán csak "bájcsevegni", ne nyíljak meg, fogjam vissza magam és az ugy jol sülhet el?


Vagy egyéb tanács?


Vagy ne is hezitáljak ezen, mert úgyis idegen, max csak előtte járatom le magam, és mit szàmit mit gondol egy "idegen"?



#randin könnyű nő "effekt"
2021. jan. 30. 09:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ha lazább srácot akarnál, nem erre izgulsz fel nem?

Amúgy pedig lehet hogy számításba vesz mint nőt, de esélyes hogy csak mint lukat amit be kell tömni, örömteli férfikötelesség ez kérdező

2021. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Amúgy tisztázd végre nekünk hogy most azzal a sráccal készülsz találkozni akibe bele vagy esve, vagy egy másikkal akivel a figyelmedet próbálod elterelni?

Ez így nem tiszta a kérdésedben

Emellett felmerült bennem hogy miként zúghattál bele online egy srácba? Hiszen élőben nem is láttad! Könnyen lehet hogy teljesen más élőben mint elképzelted, nagyon éretlennek tűnsz evvel a kérdéssel

2021. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Lapozok tovább a srácokról inkabb. Egyik aktuális sem jo :(

Majd lesz valahogy. Köszi a válaszokat

2021. jan. 30. 16:02
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem elég sikeres a többi jelentkező, mi?
2021. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem.

Van egy online srác. Akit elszeretnék felejteni.

Ismerkedtem mással aki valoszinű semmibe vesz.

Ennyi a törtenet.itt a vége fuss el véle :D

2021. jan. 30. 16:36
 26/30 anonim ***** válasza:

Istenem ez a topik🤦

Hány éves vagy, 14?

2021. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Hát en sem értem mi ez most.

De időközben lett egy szeretőm.minden rendben végre valahára.

2021. jan. 30. 20:02
 28/30 anonim ***** válasza:
Kepzelem, mint a pasid... Online 😸🙀
2021. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez rohadt gyors volt akkor

Tiszta vicc volt az egész

2021. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Én próbáltam lassítani. De nem ment.

Ilyen kőgazdag "Riddick"be botlottam megint.

Az elsőnél (akirol itt írtam), még tudtam magam tartani. Minden oké volt. Találkoztunk beszèlgettünk.(Alfahim tipus, magas, sittes külső, jó kocsi, munkájában meg nagyon befolyásos, a férfiak is forogtak utána az utcán, illetve bámulták :D, hogy ez ki lehet...olyan tekintélyes a kisugárzása is), képes voltam szépen bájcsevegni, tartani magam!, de mivel úgysem vesz/venne emberszámba, igy képes voltam lapozni is róla.


Ezután erre mégegy kőgazdag "Riddick"-et dobott a gép(külsőre is hasonló) :(.

Tele van kupákkal, nagyon komolyan versenyzik/ett, ő is befolyásos, luxuskecó, miegyebek, és ő is extrém határozott, azonnal jön, nem hezitálgat, "vérbeli vadász",és emellett annyira normális és felém tiszteletet sugall, jókat lehet vele beszélgetni, nem éreztet olyat, hogy lenéz, dehát "cápa", én meg "meggyengült kis hal". És hozzámért.. És már nem bírtam.."megevett reggelire"

De legalább még annyi van benne, hogy "megtart".


Szóval az elsőnél még siker, tartottam magam, kibírtam mindent, de a másiknál màr elvesztem.


És sehol nincs egy egyszerű, valóban hozzám valo srác :(

Marad az online szerelmem.(napi többszöri videochat "együtt" eszünk kelünk fekszünk, csak testi kapcsolat nincs, amugy minden más van)

2021. jan. 31. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!