Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 év közötti (átlagos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti (átlagos) lányok/nők, mennyire gyakran próbálkoznak nálatok férfiak?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdésem, akik átlagosan néznek ki, nincs rajtuk semmi kiemelkedő vagy kirívó, és teljesen átlagos szociális életet élnek.


Én ilyennek tartom magam (hülyeségnek tartom a pontozást, de legyen mondjuk jobb napjaimon 10/6), átlagos arc, átlagos testalkat, ápolt.


Munkahelyen és társaságban viszont egyáltalán nem szokta jelezni felém senki, hogy érdeklődne irántam. Régebben, még havonta 1-2 hétvégén kimozdultam barátnőkkel, akkor sem akartak ismerkedni velem. Fent voltam egy ideig Tinderen, de nem igazán az én világom.


24/N (nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, a kéretlen privát üzeneteket törlöm)


Elsősorban nők véleménye érdekel, de férfiak elfogulatlan tapasztalatai is érdekelnek.


2021. febr. 5. 14:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Én vékony vagyok és magas (amik sok férfinak vonzóak), viszont kicsit csúnya arcúnak mondanám magam sajnos. Jogot tanulok. Facebookon heti 1-2 férfi jelöl be ismeretlenül ismerkedési céllal. Élőben amikor még lehetett akkor havi 1-2 srác próbálkozott. Volt barátom pár évig és ő egy normális, igényes, elegáns, rendes srác volt. Viszont akik megtalálnak manapság ismerkedéskor, azok 90%-ban vagy minimum 10 évvel idősebbek, vagy igénytelenek/kövérek, vagy 30 évesen is szüzek, stb.


25/L

2021. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

"Amúgy 3 párkapcsolatom is úgy lett, hogy én vetettem ki a hálóm"


Pont ezt mondom es ezert batoritom a noket, hogy lehet igy is, es nem valtozott ferfiva, mert tett a dolgokert. Tetszett valaki, tettel erte es hoppacska, kapcsolat lett belole.


Ennek tok orulok. Sokkal eredmenyesebb, mint varni a tokeletest meg szamolni a heten hany pasi probalkozott, de hat ugye sosem az, aki bejonne.

2021. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
10: "Korombeli meg senki" Én amikor 15 voltam , a velem egykorú csajok a 18-19 éveseket falták, esélyem sem volt. Talán ezért nem nézett rád a veled egykorú, tudta, hogy fölösleges.
2021. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom részedről tettél-e hozzá valamit, hogy felhívd magadra a figyelmet, szolidan kezdeményeztél-e?


Manapság már a nőknek is aktívan részt kell ebben venni, mert nem tudhatja a férfi, hogy kinél szabad a pálya. 30f

2021. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Tinder miért nem a te világod? Ha tudsz beszélgetni és kis emberismerettel rendelkezel szerintem a társkereső nőknek az a menyország.



Full átlagos csajokkal szoktam randizni, és látom / mondják, iszonyat "verseny" van értük. Heti 4 randit lezavarnak ha akarnak, mondjuk h az összeset kiszórják az más kérdés.... (1 hónapig randiztam egy ilyen csajjal, kémia nem volt meg, barátzóna lett, de érdekes dolgokat mesélt)


Volt párom szerintem kb 10/6-7, introvertált lány, de társasságba szeretett járni, csak szerepelni nem. Annyira nem érdeklődtek utána a férfiak, h még megcsalnia is sikerült, többször is....

2021. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy igazából rondább vagyok, mint gondolom :D

Nem azt várom, hogy durván rámmozduljanak, csak valami jelzést, hogy érdeklődnek irántam és akkor nyilván én is mernék kezdeményezni. Ilyenekkel se nagyon találkozom, utoljára 20 évesen volt párkapcsolatom.

2021. febr. 6. 11:50
 17/24 anonim ***** válasza:
Ehhez neked is lépést kell tenned
2021. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Akkor lehet, hogy igazából rondább vagyok, mint gondolom :D


Nem azt várom, hogy durván rámmozduljanak, csak valami jelzést, hogy érdeklődnek irántam és akkor nyilván én is mernék kezdeményezni. Ilyenekkel se nagyon találkozom, utoljára 20 évesen volt párkapcsolatom."


2 dolog


1.

Ne a külvilág mondja már meg (hány pasi mozdul rám), hogy te mennyire vagy szép. Annak érzed TE magad, vagy nem? Ahogy érzed magad, az a kisugárzásodon meglátszani. Csomó nő pl tinderen egóboosting miatt van fent, vagy eléggé soft core képeket tesz fel magáról de az marhára nem azt mutatja mennyire szép. Nagyon sok olyan flegma nőbe szaladok bele, aki felértékelte magát, mert neten a sok névtelen kanos majom like-olja. Gondolod mennyire mutatja, hogy ő mennyire szép. Ahogy mondtam, a normális pasiknak NEM a pózolás meg behajlás, hanem a mosoly, kisugárzás jön be.


2.

Sajnos még felnőttként is egy csomó nő vár és vár és vár, hogy a megfelelő pasi ugyanmár jelezzen neki. A férfiak nem jelezgetnek, a nők szokták ezt (aztán elvárják, hogy mi meg olvassunk a gondolatukban). Ha a férfi szeretne valamit, azt te meg fogod tudni (és nem a munkahelyen). Így hozzáállni, hogy jelezzen már, és te meg csak akkor teszel valamit, ez nem így megy. és ismétlődik, hogy addig fogsz megint várni, akár évekig, hogy a pont megfelelő pasi, pont megfelelőképpen "jelezzen", amire te azt mondhatod, hogy oké. Sajnos ma nem így megy. Csak 6 évvel vagyok idősebb, de olyan5-6 éve még könnyebb volt. Ma már egyre zárkózottabbak, bizalmatlanabbak az emberek és sokan azt nézik, a másikat hol, hogyan lehet kihasználni. A férfiak is és lehet nem fog kezdeményezni, mert fél, hogy zaklatónak nézed, vagy túl sokszor utasították el alja mód, ami megviseli stb.


És ezt NEM bántásból írom, ne vegyétek magatokra.

2021. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%

#18


Szerintem rengeteg nő, már az online társkeresés előtt is felértékelte magát, mert a média ellensúlyozva azt, hogy mindent topmodellekkel adnak el, elkezdte azt is szajkózni, hogy mindenki valójában egy topmodell, hiába narancsbőrös és ormótlan nagy a feneke, vagy van rajta +15 kg, rendezetlen a fogsora a háta közepén kezdődik a homloka és ilyenek. "Te is lehetsz gyönyörű! Te gyönyörű vagy! Mert te megérdemled!"


NEM. Tetszhetsz valakinek, szerethet valaki, lehetsz boldog, lehetsz értékes ember, alapíthatsz családot, de nem leszel topmodell. És ezzel az elvárásaidat a párod felé is valahova ide kellene pozicionálni.

2021. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

neeem, ezt már gyerekkorban megkapják. "kislányom, de szép vagy" vagy 14-45 felett már a pasik is megszólítják stb. Addig egy fiú nem kap ilyen visszajelzéseket, mert létezik.


Viszont egyéni érettség és neveltetés, önbecsülés, hogy valaki elszáll ettől, vagy normális ember marad.

2021. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!