Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 év közötti (átlagos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti (átlagos) lányok/nők, mennyire gyakran próbálkoznak nálatok férfiak?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdésem, akik átlagosan néznek ki, nincs rajtuk semmi kiemelkedő vagy kirívó, és teljesen átlagos szociális életet élnek.


Én ilyennek tartom magam (hülyeségnek tartom a pontozást, de legyen mondjuk jobb napjaimon 10/6), átlagos arc, átlagos testalkat, ápolt.


Munkahelyen és társaságban viszont egyáltalán nem szokta jelezni felém senki, hogy érdeklődne irántam. Régebben, még havonta 1-2 hétvégén kimozdultam barátnőkkel, akkor sem akartak ismerkedni velem. Fent voltam egy ideig Tinderen, de nem igazán az én világom.


24/N (nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, a kéretlen privát üzeneteket törlöm)


Elsősorban nők véleménye érdekel, de férfiak elfogulatlan tapasztalatai is érdekelnek.


2021. febr. 5. 14:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%
16-Magyarul derogál neked bármit kezdeményezni. Így nem is csodálkozom.
2021. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
16: Akkor most átérzed, mit éreznek a férfiak. Én is csak valami egyértelmű "zöld jelzést várnék" nőktől, de soha nem adnak.
2021. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, hogy mar tinderen is nyafognak a nok a profiljukban, hogy "minek huzol jobbra, ha nem irsz ram?"


Es inkabb szenved (latvanyosan), meg var a masikra, de neeeem ofelsege veletlenul sem tenne egy gesztust a celja fele, ugyan mar:D tok vicces mar olvasni


Annyira ovodas szint, hogy felnott emberek azzal jatszadoznak, hogy ki szolit meg kit

2021. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
23 Ezt adom +1
2021. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!