Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? 20L

Figyelt kérdés
Októberben jöttem össze az első barátommal. Nagyon vonzódom hozzá, és nagyon szeretem. Az elejen imádtam hozzábujni stb. 2 hete nála lakom és mostanaban zavar, hogy állandóan hozzamer, puszilgat, este is úgy alszik el, hogy atolel. Nem tudom hogy velem van e baj, de elekezdett zavarni, ha napi párszor csinálná jól esne, de ez így nekem nagyon sok. Ez normális vagy másnál is van így? Azon gondolkodom, hogy hazamegyek, mert már bármit megadnek azért hogy úgy aludhassak h senki sem simogat.. Ettől függetlenül nagyon szeretem és nem akarom megbántani, de nekem ez már zavaró..

2021. febr. 15. 11:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

utoljára: Ez nem szerelem. Fellángolás volt, cuki volt, egyből jött az albi stb. Mindkét fél hibás:


Ha a párom nem akar ilyen sok szexet, nem erőszakoskodom vele és elfogadom, hogy ő nem akar valamit.


Ha nekem nem tetszik valami, akkor kimondom, őszintén, hogy mi a problémám, mert szeret és elfogadja, amit mondok és nem kell interneten idegenektől kérdeznem, hogy mégis meg kellene mondanom neki ÉN mit gondolok, vagy nem?

2021. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
47%
nagyon gáz vagy, palira vettél egy szerelmes férfit, tippik kis lány ! Utána meg jön majd az a rész, hogy mért nem találok egy normális férfit"
2021. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!