Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? 20L

Figyelt kérdés
Októberben jöttem össze az első barátommal. Nagyon vonzódom hozzá, és nagyon szeretem. Az elejen imádtam hozzábujni stb. 2 hete nála lakom és mostanaban zavar, hogy állandóan hozzamer, puszilgat, este is úgy alszik el, hogy atolel. Nem tudom hogy velem van e baj, de elekezdett zavarni, ha napi párszor csinálná jól esne, de ez így nekem nagyon sok. Ez normális vagy másnál is van így? Azon gondolkodom, hogy hazamegyek, mert már bármit megadnek azért hogy úgy aludhassak h senki sem simogat.. Ettől függetlenül nagyon szeretem és nem akarom megbántani, de nekem ez már zavaró..

2021. febr. 15. 11:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Elnézést! Az utalgatásokra, burkolt közlésekre gondoltam azzal, hogy "ebben az esetben észreveszem". Rosszul tagoltam a mondanivalót.

Ha semmi jelzés nincs akkor egyértelmü, hogy nem lehet észrevenni.

2021. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem dobd s srácot és költözz haza.
2021. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%
Irigyellek.
2021. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem voltal szerelmes alapbol, de szexi, hogy a sracnak volt albija es most nyafogsz, hogy amugy megsem vagy szerelmes, vagy az alap szuksegleted nem tudod fesztelenul elmondani neki?
2021. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14

Úgy veszem észre, hogy manapság nem csak a szerelemben dúlik a "nem akarom megsérteni" címü agymenés. Mondhatni mindenben ezt a trendet próbálják bevezetni olyan címszóval, hogy elfogadás, olyan vagy amilyen akarsz, csak ebböl kifolyólag az emberek nem kapnak elég kritikát, elég viszajelzést. Emiatt egyre nehezebb a fejlödés, már csak azt kapják a végén, hogy nem felelt meg. Jön a kérdés: miért? Válasz: jaj nem veled van a baj, ...

Sokszor megkaptam én is, de ezek esnek a legrosszabbul. jobbnak tartom ha azt mondják hogy elrontottam, nem tetszem, nem felel meg a hozzáállásom, nincs meg a megfelelö tapasztalatom valamiben, mert akkor értem és tudom min kell változtatni. Valahol ez szüli ezt a rengeteg frusztrációt a világban.

2021. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Ne aggódj, normális. Én is nagyon ölelkezős, bújós vagyok, de a párom mégjobban. Amikor összeköltöztünk, ez nagyon kijött. Nagyon wtf helyzetekben jött oda megölelni, pl porszívóztam, zoknit vettem fel, elindultam a mosdóba, stb.

És az agyamra ment, hogy nem tudok ölelés nélkül eljutni a-ból b-be. És tök mindegyy volt, meddig ölelem vissza, mindig sérelmezte hogy ő többet szeretne. Egész este annyira bújt, hogy beszorított a fal mellé, már hátam is fájt miatta.

Beszéltem vele erről, és meghúztuk a határokat, hogy ha a másik éppen el van foglalva valamivel, nem zargatjuk, tiszteletben tartjuk az én idejét. Az ágyban meg helyet cseréltünk, és úgy feküdtünk, hogy a falnál kezdtük, mert így én el tudtam húzódni, ha szerettem volna.

Ennek már fél éve, és beállt a rend, a középút. Beszélni kell róla, és betartani. Mert kiderült, hogy én is ezt csinálom, csak nem vettem észre:D

Akkor mentem megölelni, amikor éppen dolga volt.

Na, de ne aggódj, igen így kezdődik, de kommunikációval szépen lehet finomítani az együttélési szokásokon:)

2021. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális hogy szokatlan ha előtte nem volt soha senkid. Néha aludj otthon, aztán előbb utóbb lehet hogy megszokod
2021. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ne költözz össze az első pasival, akinek van albérlete...
2021. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Írta hogy szereti...
2021. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Persze...szereti...
2021. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!