Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Új keletű probléma a barátnőhi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új keletű probléma a barátnőhiány?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem igen. Ilyen sok magányos férfi nem hiszem, hogy valaha volt.


Én magam is tapasztalom, 27éves átlag kinézetű férfi vagyok, átlag magas és egyszerűen a több tucat való életbeli próbálkozásból és a több száz levélből, amit elküldtem még egyetlen randit sem sikerült összehoznom az elmúlt időben.

Vannak persze előnyeim is, amiben jobb vagyok mint az átlag (amit most nem részleteznék) de esélyt se adnak rá hogy megmutassam.

Próbáltam előnyös fotókat feltölteni, átlagos lányoknak írok, kedves, de nem sablon szövegeket, szóval biztos, hogy nem ez a probléma.


Na de nézzük is, hogy szerintem mi lehet ennek az oka:

-Ma már (részben a Covid miatt) ott tartunk hogy a fiatalok közül szinte mindenki neten ismerkedik. Leginkább Tinder/Badoo Magyarországon.

Általában 3-szor annyi fiú van ezeken a helyeken, mint lány, ezért egy átlag kinézetű lányra is 100+ tuti ráír. Mivel látja hogy jobbnál jobb pasik vannak, ezért sokan inkább kivárnak, hátha azok írnak és nem csak megdugni akarják őket.


-Egyre fontosabb a pénz, ez azzal jár, hogy a pénzes férfiak egyszerre több nővel is vannak, ezt látom több személyes példán keresztül is, pl egy sikeres vállalkozó csinált egy családot, aztán a nő egyedül maradt a gyerekekkel, újabb családot alapított, ahova szintén lett gyerek és még mellette is vannak lányok, akikkel csalja, így egyszerre több nőt is lefoglal.


-A [link] adatai szerint a 18-30éves korosztálynál mintegy 50ezerrel több a férfiak száma, mint a nőké. Ez azt jelenti, hogyha minden ekörüli nő találna párt akkor is a férfiak 6,4%-a egyedül maradna.


-Úgy tűnik a nők jobban bírják a magányt. Ez személyes tapasztalaton alapszik, de több kései huszonéves nőt is ismerek, aki nem akar megállapodni, karrierista lett. A férfiaknál ez gyakrabban inkább beletörődés, mintsem tényleges döntés.


Mindebből látszik, hogy ahogy a lakáspiac is irreális lett pl Budapesten, úgy a párkapcsolati "piac" is teljesen felborult.



2021. febr. 19. 13:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
NAgyon tévedsz.. Az első világháború óta nőtöbblet van :D Egyébként ha tényleg még egy randit se sikerült összehozni, az már elgondolkodtató. Az is elég furcsa, hogy te 'átlagos' lányokra írsz rá.. Ha valaki igazán tetszik, akkor nem átlagosként gondolsz rá. Ez biztos lejött a lányoknak is, hogy így beskatulyáztad őket. Plusz, ezek szerint nem is válogatsz, szóval valószínűleg nem is tudod igazán milyen patnert szeretnél, csak végre lenne már valaki. Szerintem gondolkozz el ezen, írd össze, hogy milyen embert szeretnél magad mellé, hogy te mit tudnál nyújtani.
2021. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen sosem volt senkim, pedig én is kitöltött adatlappal, "átlag" férfiként komoly kapcsolatot kerestem mindig. 0 randi, 1-2 levélváltás. Semmi több. A covid-nak ehhez nincs köze, maximum addig rendszeresen tudtam edzőterembe járni, amíg nem volt.
2021. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
23%
11: Szóval ha tudom, hogy nem Palvin Barbinak írkálok, vagy egy Hollywoodi színésznőnek, hanem átlag nőnek, akkor "skatulyázok"? Érdekes gondolat. Nyilván Dwayne Johnson is csak átlag fickó a szomszéd panelben, nem?
2021. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Némelyik válaszolóról, mint a 11-es nagyon látszik, hogy bele se tud gondolni más helyzetébe. Kb mint amikor egy politikus vagy cégvezető gyereke magyarázza, hogy neki mindenért meg kellett dolgozni, azt közben ezüsttálcán lett neki felkínálva az összes lehetőség.


"Az első világháború óta nőtöbblet van :D"

Ha bármit is értenél a szociológiához vagy a statisztikákhoz, látnád, hogy a nőtöbblet csak 40fölött jelentkezik.


"Ha valaki igazán tetszik, akkor nem átlagosként gondolsz rá. Ez biztos lejött a lányoknak is, hogy így beskatulyáztad őket."

Persze, ha köszönök neki, szimpátiámat fejezem ki és az adatlapja alapján felteszek egy kérdést abból nyilván látja, hogy "beskatulyáztam".


"nem is tudod igazán milyen patnert szeretnél"

Dehogynem. Csak nincsenek nagy igényeim, pár alapkövetelménynek szeretném csak hogy megfeleljen első körben, aztán az ismerkedésnél úgyis kiderül, hogy összeillünk-e vagy se.

2021. febr. 19. 17:26
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
A szingliség még mindig egyéni probléma.
2021. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%
13: Én csak arra értettem, hogyha úgy igazán megtetszik valaki, és komolyabb szándékaim vannak vele, akkor ilyeneken el se gondolkodok hogy ő átlag vagy nem..
2021. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
33%
A mai korban az emberek egy jelentos resze torz szemelyiseggel el. Ok legfeljebb ideig oraig, vagy addig sem tudnak kapcsolatot nemhogy fenntartani, de talan meg letesiteni sem. Te is ilyen vagy. Amugy meg senkit nem erdekel, hogy nincs baratnod, ez a te nyomorod. Konkretan 0 ember fog megallni es elcsodalkozni rajta. A vilag nem azt nezi, hogy te eppen mit csinalsz, vagy mit nem. A panaszaid is erdektelenek.
2021. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%
17: A közöny pont egy lelki nyomor, torz személyiségjegy.
2021. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
36%
15: Az volt! Azok voltak a szép idők! Ha belegondolsz nem olyan rossz dolog SIMP-nek lenni, sajnáltathatod magad össze-vissza, kesereghetsz azon, hogy mindenkinek milyen jó, csak neked szar, stb stb. Közben dolgozhatsz, fejlődhetsz, nincsenek kötöttségeid, sőt ismerkedhetsz is, ugyanis ha alapvetően vesztes vagy, akkor a MÁSIK "felelőssége", hogy visszautasítson, neked nem kell csinálni semmit. Persze most már mindenki tudja, hogy a fél világ szingli, ez nem poén, ráadásul Orbán is itt veri az asztalt, hogy neki kellenek a gyerekek, de az sem fog menni. Régen minden jobb volt!
2021. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19:

Nem gyerek. Közjószág.

Írjátok neki, hogy ossza ki a szingli nőket a szingli pasik közt. Nincs apelláta, mindenki azzal csinál gyereket, aki jut. Legfeljebb kioszt viagrát is.

2021. febr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!