Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Új keletű probléma a barátnőhi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új keletű probléma a barátnőhiány?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem igen. Ilyen sok magányos férfi nem hiszem, hogy valaha volt.


Én magam is tapasztalom, 27éves átlag kinézetű férfi vagyok, átlag magas és egyszerűen a több tucat való életbeli próbálkozásból és a több száz levélből, amit elküldtem még egyetlen randit sem sikerült összehoznom az elmúlt időben.

Vannak persze előnyeim is, amiben jobb vagyok mint az átlag (amit most nem részleteznék) de esélyt se adnak rá hogy megmutassam.

Próbáltam előnyös fotókat feltölteni, átlagos lányoknak írok, kedves, de nem sablon szövegeket, szóval biztos, hogy nem ez a probléma.


Na de nézzük is, hogy szerintem mi lehet ennek az oka:

-Ma már (részben a Covid miatt) ott tartunk hogy a fiatalok közül szinte mindenki neten ismerkedik. Leginkább Tinder/Badoo Magyarországon.

Általában 3-szor annyi fiú van ezeken a helyeken, mint lány, ezért egy átlag kinézetű lányra is 100+ tuti ráír. Mivel látja hogy jobbnál jobb pasik vannak, ezért sokan inkább kivárnak, hátha azok írnak és nem csak megdugni akarják őket.


-Egyre fontosabb a pénz, ez azzal jár, hogy a pénzes férfiak egyszerre több nővel is vannak, ezt látom több személyes példán keresztül is, pl egy sikeres vállalkozó csinált egy családot, aztán a nő egyedül maradt a gyerekekkel, újabb családot alapított, ahova szintén lett gyerek és még mellette is vannak lányok, akikkel csalja, így egyszerre több nőt is lefoglal.


-A [link] adatai szerint a 18-30éves korosztálynál mintegy 50ezerrel több a férfiak száma, mint a nőké. Ez azt jelenti, hogyha minden ekörüli nő találna párt akkor is a férfiak 6,4%-a egyedül maradna.


-Úgy tűnik a nők jobban bírják a magányt. Ez személyes tapasztalaton alapszik, de több kései huszonéves nőt is ismerek, aki nem akar megállapodni, karrierista lett. A férfiaknál ez gyakrabban inkább beletörődés, mintsem tényleges döntés.


Mindebből látszik, hogy ahogy a lakáspiac is irreális lett pl Budapesten, úgy a párkapcsolati "piac" is teljesen felborult.



2021. febr. 19. 13:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%
19: Európában fogy a népesség és csökken a gyerekszületés amellett, hogy közben egyre több és több ember él szingliként egyedül. Ilyen eddig soha a világon nem volt akár 200 éve sem. Ha ezt nézed, igen, ez lassan globális állami problémává válik.
2021. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%
#21 Ez nem globális probléma, hanem globális áldás. A bolygó nem tud ennyi embert eltartani. Ha a népesség fele hirtelen eltűnne, már az is kevés lenne. Nagyobb ütemre fog kapcsolni a szelekció és kevesebb ember születni, hála az égnek. Sajnos már így is elkéstünk vele.
2021. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
7%

22: Nem. Megoldás a probléma helyén kell keletkezzen! Tehát nem megoldás ha a több milliárdos lélekszámú afrika és india szaporodik, és az európai ember

kihal. Ez nem oldja meg a túlnépesedést. Ahogyan a kertem locsolása sem oldja meg az ausztrál bozóttüzeket.

2021. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy ki hol él. Vidéki férfiként lehetetlen barátnőt szerezni. A volt osztálytársak 90%-a külföldön vagy Pesten él. A fiatalok így a nők is húznak el innét. Egy csinos fiatal nő nem éri be egy unalmas kisvárosi léttel, míg férfiból több van, mert a mindenféle gyári munkára is inkább férfiak mennek el.

Sok középkorú embert hallok dicsekedni, hogy jaj a lányom kint dolgozik Németországban, külföldi férje van, vagy jaj mindkét gyerek Pesten lakik. Aki meg valamilyen oknál fogva nem tud elköltözni az sajnos így járt, szomorú életet kell leélnie.

2021. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24: Szomorú, mert azzá teszik. Például sokan már középiskolába is pestre iratják a gyereket mert a fejekben sötétség van. Azt hiszik, "jobb" érettségit kap, pedig a bizonyítvány mindenhol ugyanaz lesz! Dehát "Pest az pest, az más világ ám, az csodaország!" Ezt kellene kiölni a fejekből.
2021. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#23 A bolygót nem érdekli, hogy melyik társadalom szaporodik. Nyilván az lenne jó, ha mindenki leállna a francba azzal, hogy teleszülje ezt a nyomorult bolygót. De azért szaporodni feleslegesen, mert Afrikában is megteszik, nem túl logikus gondolkodás.
2021. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
73%
26: Viszont ha leegyszerűsítjük: Nem attól fog lassulni a túlnépesedés ha 750 millió ember kihal szaporulat nélkül (európa), és a többi 7 milliárd tovább népesedik. Ez még csak sebtapasznak sem elég, mégis erre hegyezik ki a dolgot a tiéddel hasonló álláspontú emberek. Marhaság.
2021. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Valóban, de ha célként kitűznénk a kevesebb utódot, akkor elérnénk eredményt. Az egyháznak kellene ebben szerepet vállalnia, de ők a fő ludasak abban, hogy a gyerekvállalás romantizálva van. Ha mostantól pár évig max csak egy gyereket vállalnának a párok hamarosan megszűnne a munkanélküliség.
2021. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

"Ha mostantól pár évig max csak egy gyereket vállalnának a párok hamarosan megszűnne a munkanélküliség."

Meg a nyugdíj is. Mindenki dolgozhatna halálig.

2021. márc. 27. 16:53
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez a béna magyar nyugdíjrendszer miatt van. Normális országokban a saját nyugdíjadat gyűjtöd.
2021. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!