Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen mentális betegsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális betegsége lehet ha egyszer normálisan viselkedik másszor pedig nem? Ismerkedő szakaszban vagyunk.

Figyelt kérdés
(Lehet hogy nem jó kategóriába teszem a kérdést, talán az egészség rovat is megfelelő lenne.)
2021. febr. 20. 01:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
86%

Én először is nem hagyatkoznék netes kommunikációra, mert nem látod, igazi-e a személyiségprofil, ki használja, stb... Elvileg meghalt egy barátom, de rendszeresen online mutatja a gép... Szóval ez az első, hogy élőben kommunikálj, mikor látod is. A másik, hogy ha ez mind igaz, és tényleg ő mondja ezeket neked, akkor ez nem az épelméjűség jele.

Élőben nem beszéltek???

2021. febr. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
24%
Semmi. Tipikus férfi
2021. febr. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem tipikus férfi.

Nekem is van ilyen ismerősöm. Szerintem is mentális beteg.

2021. febr. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
96%
Bipolar? Viszont! Sajat erdekedben ezt most hagyd abba mielott igazan elkezdodik. Sejtesem szerint mar igy is nehez lesz megszabadulni tole. Szep vege nem lesz.
2021. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%

Engem az érdekelne, hogy veled mi lehet a gond, ha egy ilyen ordas hazugság után nem vágtad ki a francba.

A pasi tesztelget, hogy mit lehet megtenni veled, meddig mehet el. Ezek szerint úgy néz hülyének, ahogy akar.

2021. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem tesztnek tűnik.

Hanem a megkeseredett pasikra jellemző akikben kialakult valamiféle nőgyülölet is.


Szeretne ugyan kapcsolatot de be-be villan neki hogy a nőknek "alátegyen"ami abban a pillanatban "kéjes"örömmel is tölti el amikor a nő mérges lesz.


Bocsánatot is azert kér könnyen, mert neki a lényeg csak a nő dühe volt es azt megkapta, nyert.


Olyan sèrültek hogy akarnak ugyan kapcsolatot tudnak viselkedni de ez a magatartás náluk öntudatlan!!


Azaz az ismerősömmel én már odáig eljutottam hogy MEG AKART vàltozni értem!! Ezt ezer biztosra láttam rajta és tudom! Es mégis előjött belőle az "ördög"ujra es ujra. Es láttam már azt is rajta hogy saját magátol szenved!! Azaz ő nem tud erre hatással lenni. Azaz segitségre szorul. Azaz beteg. De azt meg nem vallja be magának.


Igy távolbol hogy nem járok vele max alkalmi kapcsolat, igy lehet csak velük lenni. Máshogy nem. De ez latszik is abbol hogy par honap után menekulnek tőle a nők. Nekem évek ota barátom igy.


13.voltam

2021. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
*öntudatlanul ártanak. Nem ők irányitják. Sérültek
2021. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

úgy tiltanám, hogy csak na.

de te miért hagyod, hogy így megalázzon? Komolyan, szedd már össze magad és tartsd magad annyira, hogy kivágod a szemetet a kukába az életedből, mielőtt csupa retek lesz minden.

2021. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Vagy csak szimplán átcsesz és van kapcsolata és az is lehet hogy nem egyedül irogat neked vagy vki kontárkodik a közösségi oldalán és nem ő válaszol utána meg az a valaki törli a vele való chatet majd mikor meg írsz ujra neki akkor meg a pasi ir vissza magyaran lehet valaki kavar a háttérben. Ilyen helyzetben nem érdemes rágódni rajta mert vagy egy nehéz időszaka van szimplán vagy vmi baja van vagy valaki bekavar és időnként irogat helyette neked a tudtán kívül. Akkor kell ezzel foglalkozni ha minden levelezésed így zajlik akkor tuti valaki kavar a háttérben. Egy eltünt levél, levélre no válasz pedig nagyon őrült és várta, minden ember folyamatosan hol igy viselkedik hol ugy az már gyanus. Nem mindig ilyen van a háttérben lehet egy rosszakaró is aki kontarkodik mas fiokjában. Ami súlyos bűncselekmény is.


Ha találkoztatok akkor viszont nem értem hogy miért nem tisztáztad vele nyiltan.


Ha viszont nem akkor sanszos a kavaras is.

2021. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

* nagyon örült és várta


Bocsánat javítva el volt írva

2021. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!