Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen mentális betegsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális betegsége lehet ha egyszer normálisan viselkedik másszor pedig nem? Ismerkedő szakaszban vagyunk.

Figyelt kérdés
(Lehet hogy nem jó kategóriába teszem a kérdést, talán az egészség rovat is megfelelő lenne.)
2021. febr. 20. 01:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
67%
Párszor letörölted? Egyszer kell, véglegesen.
2021. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
43%

Ilyenekkel megéri ismerkedni. Ha rám hallgatsz, össze is házasodsz vele. Esetleg 1-2 gyerek, majd jöhetsz ide sírni, hogy minden pali szemét, elhagytak, megvertek, megaláztak.


Gondolom fullon néz ki amúgy, akkor csicskulnak be nők így

2021. febr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
43%
Nem mentálisan beteg, “csak” férfi. Több vasat tart a tűzben. Ha a másik épp ráér, eltűnik. Amikor annak épp nem kell, előveszi Téged.
2021. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
41%
Vicces, az ilyen elmebetegekbe tíz körömmel kapaszkodnak a nők, de ha én egy találkozón egyszer nem úgy reagálok ahogy szeretnék, azonnal kioffolnak. Amúgy én is csináltam hasonlókat, de azok mindig a másik személy viselkedésére voltak reakciók. Például ha rendszeresen 6 óráig tartott amíg megnyitott egy üzenetet, nehogy esély legyen egy normális beszélgetésre, utána ha valamikor neki lett volna szüksége valamire tőlem, én is 3 nap után adtam választ, meg ilyenek. Most már azért kezdem ezt a kicsinyes hülyeséget kinőni, és inkább egyáltalán nem válaszolok többet. Érdemes lenne alaposan visszatekintened, nem sértődöttségből megtorlóhadjáratot folytat-e ellened ő is, bár a leírtak alapján inkább tűnik mentális betegségnek.
2021. márc. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján semmiképpen nincs szó skizofréniáról vagy bipoláris betegségről. Ezeket remekül bemutatja ez a film: Öt történet az elmezavarról. Nagyon jó film!

[link]

[link]

2021. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!