Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen mentális betegsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális betegsége lehet ha egyszer normálisan viselkedik másszor pedig nem? Ismerkedő szakaszban vagyunk.

Figyelt kérdés
(Lehet hogy nem jó kategóriába teszem a kérdést, talán az egészség rovat is megfelelő lenne.)
2021. febr. 20. 01:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem se nárci, inkább mentálisan beteg. Nem százas a pali, menekülj.
2021. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját. Ő bántalmaz, te pedig "megérteni próbálod", újabb és újabb esélyeket adni neki, amelyekre ő élvezettel csap le, és szivat téged míg bele nem roppansz. Dehát ha hagyod...

Egyetlen árva hang nélkül tiltanám a bús francba ezt a beteges parazitát.

2021. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Borderline + nárcisztikus + egyéb patológiák, a jó ég tudja, nem vagyok klinikus, de elég tipikus ez a működésmód, a skizofrenia sem zárható ki. Azt javasolnám, hogy dolgozz magadon szakemberrel, ha a fejedben nem szól elég hangosan a vészcsengő ahhoz, hogy hermetikisan elzárd magad tőle, hanem újra és újra házhoz mész a pofonért.
2021. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Elolvastam az összes válaszod kérdező.


Én úgy értelmezem hogy soha nem találkoztál vele személyesen se nem videochateltetek.


A saját érdekedben ignoráld.


Ha időközben kiderül hogy vki bekavart a levelezésébe és ezt tisztázza veled bizonyítékkal együtt, a bírósági tárgyalás után hogy ne haragudj de nem ő volt akkor más a helyzet.


Így olvasva is ijesztő, ha csak egy tahó nőgyűlölő akkor is sanszos hogy a haverjaival hülyít téged. Magyarán együtt megbeszélik hogy mit írjanak neked. Vagy van egy párja akinek van hozzáférése a fiókjához és ő irogat ilyen morbid hülyeségeket amit mondjuk a pasi mit sem sejt.


Egy jó tanács kerüld el de nagy ívben bármi is az igazság. Ha közbe kiderülne hogy vki bekavart és ezt tudja is bizonyítani és tisztázni akkor lesz lehetőséged eldönteni hogy mit akarsz, de online térben csak a chatjeit láttad csak. Veszélyes! A hangját se tudod milyen! Azonnal no contact a saját biztonságod érdekében bármi is az igazság.

2021. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Skizofrén vagy nárcisztikus pszichopata.lehet választani.
2021. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

25-ös nem ismeri a kérdező személyesen a pasit, soha nem is találkoztak. Szerintem egy csaló tahó aki másnak adja ki magát.


Nem ír személyes tapasztalatokról ergo ezt így kategorikusan nem lehet mondani. Online térben nem tudhato hogy csak hülyiti a masikat a haverjaival egy kis 14 éves kölyök akinek nincs munkája khm, vagy a pasinak valaki a háta mögött bekavar vagy alapból ilyen a pasi rosszabbik esetben vagy szimplán nőgyülölő. De morbid amiket irt a lány mindenképpen ilyen helyzetbe a no contact a biztonságos mivel a pasival nem tisztazta ezt személyesen hogy ez mi volt.

2021. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nem, senki nem ír az ő nevében, szó sincs róla.


Ő ennyire bolond, azért is tettem fel a kérdést hátha valaki találkozott már hasonló jelenséggel és tudja mi a pontos betegsége.


Videóchat megtörtént már, hívott egy párszor amikor épp olyan kedve volt. A saját szájával mondta ki ezeket, senki nem szórakozik az ő nevében.



Állandóan sajnáltatja magát, mániákus hazudozó, szereti a mártír szerepet, hangulat ingadozásai vannak, valószínű alvászavara is van, valami mint írtam nagyon nem stimmel 1-2 napig hív és írogat mennyire szeret, szivecskéket küld, majd eltűnik.

2021. febr. 20. 17:06
 28/35 A kérdező kommentje:

Párszor töröltem már az ismerőseim közül,

(A történtek után!)

Így próbálva kicsit jelezni felé, hogy szeretném ezt befejezni, mivel ezt nem lehet normális ismerkedésnek nevezni.


Akkor jött az értetlenkedés részéről, különböző képernyő képeket küldött hogy én biztos letiltottam őt, és miért tiltottam le? Ő most mennyire szomorú hogy letiltottam, és ne tegyem mert ő bizony nagyon szeret engem csak kevés ideje van... Ilyeneket irkál.


Ha egy kicsit próbálom megszakítani vele a "kapcsolatot" a történtek után nyilván, rögtön jön a hiszti...

2021. febr. 20. 17:27
 29/35 anonim ***** válasza:

ÉS??? Jön a hiszti: oké. Ha elérhetetlenné teszed magad az összes lehetséges felületen, akkor arról sem fogsz tudni, hogy hisztizik-e, vagy csak vállat vont.

Hívást, sms-t, vibert, messengert és fb-t, stb. ... mindent lehet tiltani.

Meg fogja unni, és más áldozat után néz, akivel játszadozhat.

Te semmiféle felelősséggel nem tartozol iránta: csak egy netes ismerős, aki lelkileg épp tönkretesz a manipulációi és játszmái által.

Tedd amit helyesnek gondolsz, de most magad dugdosod a fejed újra és újra vissza a hurokba, hogy ő kedvére szorongasson.

Nem figyelem a továbbiakban a fejleményeket, felnőtt ember vagy, aki ÖNMAGÁÉRT felelős, egy ilyen hibbant nyomoroncért nem.

A legjobbakat.

2021. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nézd, megpróbáltad, nem változtatott a dolgain, innentől kezdve kérlek, ne áltasd már tovább magad, mert a huszadik etiltás után se fog ő megváltozni.

Tudom, mert jártam hasonló cipőben. A srác napi szinten keresett, lényegében együtt keltünk, feküdtünk, persze csak online térbe. Folyamat ment a huzavona, a hiszti, ha épp valami nem tetszett neki, aztán persze sűrű bocsánatkérések közepedte nem változott az év világon semmi. Neki természetes volt, ez a viselkedés. Adta alám a lovat, közben másokkal is ismerkedett (szerintem nálatok is ez lehetett) amikor meg épp mástól kapott figyelmet, engem leszart, de mindig jött a hülye dumájával. Havi szinten változott a hozzáállása, a hangulata, aztán fogtam magam, és eltávolodtam tőle. Érzelmileg is. Azóta látom, hogy ő beteg ember, aki csak arra tartja ugymond mga körül a nőket, hogy figyelmet kapjon tőlük, amint ezt megkapta, keres mást, persze vissza-visszatér az előzőekhez.

2021. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!