Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha soha nem szoktak próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem szoktak próbálkozni nálam pasik, az azt jelenti, hogy nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék annak érdekében, hogy legalább egy-két ember érdeklődését felkeltsem, legyenek olyanok, akik meg akarnak ismerkedni velem?
2021. febr. 24. 14:03
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
HA tényleg (!!!) csúnya vagy, akkor valóban csak a pedálozás marad, de lehet, hogy ilyen esetben jobb inkább egyedül lenni. Írnál egy kicsit a megjelenésedről? Nincs rajtad semmi extrém?
2021. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
11-es, mi számít extrémnek?
2021. febr. 24. 14:27
 13/54 anonim ***** válasza:
Sok piercing, nagy tetoválások,kopaszság, extrém túlsúly vagy anorexia, ilyenek.
2021. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Elhízott vagy anorexiás nem vagyok, hosszú természetes(re festett) színű a hajam. Van tetoválásom, de nem látható helyeken, maximum nyáron látszanak néha bizonyos ruhadarabokban. Egyébként a szűk baráti társaságomban sok a tetovált, alternatívabb kinézetű ember, és koncertre/kocsmába szoktunk járni (mármint jártunk a lezárások előtt), hozzájuk képest még szolidnak is számítok. Valamint nem gondolnám, hogy ez mérvadó, van tetőtől talpig televarrt ismerősöm, akinek az arcán is több piercing van, és sorban állnak nála az átlagos stílusú pasik is.
2021. febr. 24. 14:42
 15/54 anonim ***** válasza:
16%
Toltsd le a tindert, sorban foggnak allni a pasok erted
2021. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a viselkedésed taszító.

Neked kell kezdeményezni, ha szeretnél valamit.

2021. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Mi számít taszító viselkedésnek? Szerintem barátságos vagyok, nem szokott panasz lenni a viselkedésemre. Másra nem tudok gondolni, mint hogy nagyon ronda vagyok. De valamiért nem látom magam annyira borzalmas külsejűnek, inkább enyhén átlag alattinak mondanám magam.


Tindert még nem próbáltam. Csak képen alapján működik, a külsőm pedig nem az erősségem.

2021. febr. 24. 15:08
 18/54 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos #3 és #8 válaszolónak van igaza.

Aki kicsit jó nő, arra ragadnak a pasik.

Mindegy milyen a jelleme, az elején az úgysem látszik.

2021. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

18-as, én is ezt gyanítom 😅


És mitől lesz valaki iszonyúan taszító a férfiak szemében? Azért a rondaságról a többség (és én is) extremitásokra asszociál, rajtam semmi extrém nincs szerintem, hacsak nem vagyok extrémen ronda tudtomon kívül.

2021. febr. 24. 15:16
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ronda vagy, vagy nagyon szép... valamiért nem minden pasi érzi méltónak magát az adott hölgyhöz és nem is próbálkozik nála. Vagy a másik h a nő stílusa nem olyan h udvarolni lehessen neki. Élő példa én vagyok. Konkrétan a mai napig nem bírok normálisan fogadni egy bókot, egyszerűen nem tudok mit kezdeni a rám irányult figyelemmel. Pedig elég jól nézek ki, és most nem önfényezés. Ha oda is jön vki, konkrétan nem tudok vele mit kezdeni, ő meg velem... nálam sokkalta csúnyább csajok, akiknek jó a beszélőkéjük top 10 es pasikat szednek fel, szóval a szépség nem minden.
2021. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!