Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha soha nem szoktak próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem szoktak próbálkozni nálam pasik, az azt jelenti, hogy nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék annak érdekében, hogy legalább egy-két ember érdeklődését felkeltsem, legyenek olyanok, akik meg akarnak ismerkedni velem?
2021. febr. 24. 14:03
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
74%

Ezért mondom, hogy valószínűleg nem lehet jól beszélni veled.

De még egyszer: NEKED kell kezdeményezned!

TUTI biztos, hogy különben nem lesz senkid!

2021. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Kérdező (5): nő, nyáron leszek 30 (3-as voltam)
2021. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem már, direkt módon nem utasított el egyikük sem, de mindig szépen le lettem rázva. Például megbeszéltük a találkozót, aztán nem válaszolt.
2021. febr. 24. 15:22
 24/54 A kérdező kommentje:
Meg egyébként is, mit gondoljak magamról, hogy álljak hozzá az egészhez, amikor soha senki nem mondta, hogy szépnek talál (vagy legalább nem rondának), szimpatizál velem, megismerne stb. Nehéz így próbálkozni, ha ott van az opció, hogy valószínűleg ocsmány vagyok, és magamat és a kiszemeltemet is kellemetlen helyzetbe hozom.
2021. febr. 24. 15:25
 25/54 anonim ***** válasza:

Ezzel ne foglalkozz.

Valószínűleg ez is baj, hogy látszik rajtad a pesszimizmus.

Kezdeményezz, és majd a férfi eldönti, hogy hogyan fogadja.

Ha ügyes vagy, így biztos találsz párt.

De még egyszer: optimistán!

Ne szerénykedj, ne szidd magad előtte.

Ha optimista vagy, hamarabb elfogadnak.

2021. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

Szerintem tinderen siman talalsz pasit barmilyen is a kinezeted. Lehet hogy csak ennyi kell ahhoz hogy egy kicsit magabiztosabb legyel.


Amugy meg ha kuldesz kepet magadrol biztos sokan tudnak tanacsot adni hogy hogyan oltozz/a hajad hogy legyen stb...

2021. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
51%

"tudnak tanacsot adni hogy hogyan oltozz/a hajad hogy legyen stb..."

Értsük már meg végre, hogy egy ronda nőn ezek a piti kis optikai tuningocskák érdemben NEM segítenek! De arra pl. tök jók tudnak lenni, hogy feszengjen a tőle marha távoli stílustól, ruhadaraboktól stb.

2021. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 27-essel. Fodrász vagyok, stúdióban dolgozom. Elhihetitek, hogy vannak olyan megjelenésű emberek, akikre havonta egy minimálbért is rá lehet költeni, sajnos vonzóbbak nem lesznek tőle, csak ápoltabbak. Én nagyon sajnálom a kevésbé szerencsés megjelenésűeket, hiszen nem tehetnek erről. Sok olyan csúnyácska nővel volt dolgom, aki szinte belekattant a frizurákba, sminkekbe, műkörmökre és szinte még rosszabb lett a helyzet, mint volt.
2021. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Szerintem ezekkel nincs baj nálam, lányok rendszeresen dicsérni szoktak (és szerintem őszintén, olyanok is, akikkel nem vagyunk barátnők), hogy milyen jól nézek ki. Volt, hogy idegen csaj jött oda hozzám utcán, hogy milyen csinos vagyok és honnan van a ruhám. Pasiknál ez édeskeveset számít.
2021. febr. 24. 15:59
 30/54 anonim ***** válasza:
100%

#28

Nagyon igazad van. Én kevésbé szerencsés megjelenésű vagyok, és semmi változás nem volt a pasik irántam való viselkedésében, miután feladtam, és kényelmes, meleg ruhákra váltottam, elhagytam a sminket és magassarkút. Magyarán teljesen feleslegesen erőltettem magam (és szenvedtem) a külsőm túrbózásával.

#8 vagyok

2021. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!