Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha soha nem szoktak próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem szoktak próbálkozni nálam pasik, az azt jelenti, hogy nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék annak érdekében, hogy legalább egy-két ember érdeklődését felkeltsem, legyenek olyanok, akik meg akarnak ismerkedni velem?
2021. febr. 24. 14:03
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Az olyan nők valóban ne sajnáltassák magukat, akiknél próbálkoznak, csak éppen olyanok, akik nem elég jó nekik. Ha nálam próbalkoznának számomra nem vonzó férfiak, legalább tudnám, hogy egyáltaláb nőszámba vesznek, nem vagyok teljesen undorító, és elgondolkodhatnék azon, hogy mit javítsak magamon és hogyan tudnék nekem tetsző férfiak figyelmét felkelteni.
2021. febr. 25. 17:22
 42/54 anonim ***** válasza:

41.


Milyen férfiak tetszenek?

2021. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

40.


Akkor mégiscsak van próbálkozó, megha nem is megfelelő.

2021. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
41-es, azert nem akkor rejtely, hogyan lehet a ferfiak erdeklodeset felkelteni. Alap noiesseg a mosoly, testalkat, hosszu haj, es utana mar szelektelhatsz koztuk. Akkor is, ha ezek kozul csak 2 van meg.
2021. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
65%
43. Nem az nem probalkozo. Hogyha akarsz venni egy bogret, akkor akarmennyi kocsogot latsz a boltban, egyik sem lesz jo. Akkor nem te vagy valogatos, hanem a kinalat szr. Csurhetjuk, csavarhatjuk, de ez mar csak jatek a szavakkal.
2021. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

45.


Attól hogy nem felel meg még próbálkozó akárhogy csurod csvarod :)

2021. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tegyél már ki egy képet... valami olyat, ami mutat belőled valamit.

Egész alakosat, ilyesmit. Mondjuk egy nyári ruhában.

Nagyon kíváncsi lennék, hogy néz ki egy fiatal nő, akinél senki nem próbálkozik soha.

2021. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Persze, majd képeket osztok meg magamról itt... Még social median se szoktam.
2021. febr. 25. 20:38
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem biztosan van gond a külsőddel, ha nem nyomulnak rád. Én átlagos vagyok, nem vagyok bombanő, de kb. levakarni sem tudom a pasikat, pedig mindig jelzem, hogy leszbikus vagyok.
2021. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Hát pedig a nélkül itt nem lesz több segítség.

Amúgy egyre kevésbé hiszem el, hogy létezik ilyen nő, akinél 𝐒𝐎𝐇𝐀, 𝐒𝐄𝐍𝐊𝐈 nem próbálkozott.

Egyre gyanúsabb, hogy itt valami más dolog lesz.

2021. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!