Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha soha nem szoktak próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem szoktak próbálkozni nálam pasik, az azt jelenti, hogy nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék annak érdekében, hogy legalább egy-két ember érdeklődését felkeltsem, legyenek olyanok, akik meg akarnak ismerkedni velem?
2021. febr. 24. 14:03
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Hát, pedig a gyanúm nagyjából megerősítést nyert. Hiába tartom magam "csak" csúnyácskának, valószínű inkább, hogy gusztustalanul nézek ki.
2021. febr. 25. 21:11
 52/54 anonim ***** válasza:

51.


És milyen férfiak tetszenek? Arra nem válaszoltal.

2021. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:

52, nem tudom, nincsen ideálom külsőleg. A normálisak tetszenek, akik hajlandóak szóbaállni velem. Az egyik, akinél próbálkoztam, egy cuki mackós alkatú, hosszú hajú srác volt. Az ő jelenlegi barátnője szerintem szintén a kifejezetten nem szép kategóriába tartozik, de lehet, hogy csak irigy és keserű vagyok :D

Egyébként a "túl jóképűekkel" alapból nem is foglalkoznék, ki akarná szándékosan túl kevésnek és alsóbbrendűnek érezni magát? Egy egyszerű pasira vágynék, akivel egy hullámhosszon vagyunk.

2021. febr. 25. 21:42
 54/54 anonim ***** válasza:
csak nem írsz vissza
2021. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!