Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van Tinderen sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Tinderen sokkal több csinos nő, mint jó pasi?

Figyelt kérdés
Eddig nőként használtam a Tindert, de most egy férfi ismerősöm segítségével bepillanthattam az online társkeresésbe "férfi szemmel" is. Meglepődtem, hogy mennyi fiatal, csinos nő használja az alkalmazást. A férfiak viszont kinézetre többségében átlagosak, vagy inkább átlag alattiak.

2021. márc. 1. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy tűnt, hogy csak a smink és a photoshop miatt lennének szépek. Nő vagyok és ismerem én is ezeket a praktikákat, de csodára nem képes egyik sem. Nem értek egyet azzal, hogy egy nőnek elég vékonynak lenni,nagyon fontos a szép arc is. Utolsó, szerintem a sok csinos nő és átlag pasi nem azt bizonyítja, hogy a nőknek lenne magas elvárása. Tudod, a kínálat mindig a kereslethez igazodik. Ha én egy nőt szépnek látok női szemmel, akkor az jó eséllyel valóban szép. Egyébként szerintem a férfiakra sokkal inkább igaz, hogy egy stílusváltás nem ártana.
2021. márc. 2. 08:25
 12/65 anonim ***** válasza:
85%

A női profilok egy jó része kamu, a férfiak felé az elvárások meg az egekben vannak.


Másrészt meg próbáld meg egy kicsit matematikai szemmel is nézni: persze, hogy átlagos a többség, ők hozzák ki az átlagot.

2021. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Nem az lett vona a kérdésem, hogy jól láttam-e, hanem inkább az oka érdekelt. Az megfelelő magyarázat lehet, hogy sok a női kamu profil. Bennem az a lehetőség is felmerült, hogy a helyes pasik átlagos nőket választanak, ezért van sok egyedülálló szép nő és átlagosan helyes férfi. Persze lehet, hogy ez hülyeség. Matematikailag a férfiak rendben vannak, de a nők nem. Mondjuk 50 nőből láttam 45 jóval átlag fölöttit, 2 átlagosat és 3 átlag alattit, akik idősebbek voltak, vagy elhízottak. Ha tényleg sok női kamuprofil van, annak mi lehet az oka?
2021. márc. 2. 09:59
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog miatt van sok kamu női profil:

1. A férfiak többet használnak társkeresőt - egyrészt a férfiak számára lelkileg megterhelőbb általában az offline sikertelenség, mert kezdeményeznek, és a képükbe kapják a "nem"-et, másrészt meg a komoly kapcsolatot keresők mellett ott van a sok szexpartnerhajhász... ilyen nőből kevesebb van, mert több nő van, akinek nem annyira központi a szex, hogy nem tud nélküle meglenni


Így nyilván az az érdeke az oldal üzemeltetőinek, hogy a férfiakat ott tartsa, esetleg rávegye extrák megvételére, ezért ők kreálnak kamu női profilokat.


2. Sok hűdekreatív sikertelen Józsika "kutatás" címszóval kamu profilokat csinál, hogy bebizonyítsa, hogy mennyivel sokkal könnyebb nőnek lenni a Tinderen... csak azt nem látják be, hogy ugyanúgy ők is belefutották a többi Józsika által készített kamu profilokba.

2021. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
65%

Ha 50 nőből 45 átlag feletti akkor az milyet átlag?

Az meg, hogy nőként neked mi tetszik, nem jelent semmit a másik nemre nézve és azt pedig hagyjuk is, hogy embertől is függ.


"Annyit nem segít se a makeup se a photoshop"

Hát oké, gyors rákerestem neked. Első találat.

[link] before after makeup&ved=2ahUKEwiSu8yZoZHvAhXUIMUKHe07A6wQMygAegUIARCSAQ


Ez pedig csak smink. Ha szerinted ez semmi hát akkor gratulálok:)

2021. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:

Miért kell lehülyézni? Bántottalak én téged? Az átlagot nem tinder alapján állapítottam természetesen meg, hanem az utca embere és az ismeretségi köröm alapján. Utolsó szerintem te alapvetően nem érted, hogy miről van szó.

14-es jó a magyarázatod! Ez válasszal szolgálhat arra is, hogy miért van olyan sok sikertelen és csalódott Tinder használó nő és férfi. Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 2. 10:30
 17/65 anonim ***** válasza:
56%
Tinder: Bikiniben pucsító, luxus vacsorás, műtött orrú, rúdbajnokok tömkelege. Neked ez a csinos nő? Nekem nem. Inkább MŰ NŐ.
2021. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó, valaki nagyon frusztrált itt és haragszik minden tinderen ismerkedő nőre. Vajon mi lehet ennek az oka?
2021. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
68%

Nem haragszom cicuka, de nekem nem számít jó nőnek a rúdon pattogó nő. Nem attól leszel jó nő, hogy mennyire tudsz pucsítani meg vetkőzni. Ez inkább erőltetett figyelemfelekltés.


Ha neked ez a jó nő, hajrá.

2021. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
49%
Aki a sminket bagatellizálja az nem tud még sminkelni se
2021. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!