Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van Tinderen sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Tinderen sokkal több csinos nő, mint jó pasi?

Figyelt kérdés
Eddig nőként használtam a Tindert, de most egy férfi ismerősöm segítségével bepillanthattam az online társkeresésbe "férfi szemmel" is. Meglepődtem, hogy mennyi fiatal, csinos nő használja az alkalmazást. A férfiak viszont kinézetre többségében átlagosak, vagy inkább átlag alattiak.

2021. márc. 1. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:
A profi sminkesek nyilván képesek szinte bármit kihozni, akár egy csúnyácska nőből is, de nem minden nő profi sminkes.
2021. márc. 2. 14:07
 22/65 anonim ***** válasza:
55%

"Nő vagyok és ismerem én is ezeket a praktikákat, de csodára nem képes egyik sem."


Akkor eléggé le vagy maradva. Manapság már olyan filterek vannak, hogy bárkiből álomnőt tud csinálni.


"Nem értek egyet azzal, hogy egy nőnek elég vékonynak lenni,nagyon fontos a szép arc is."


Arcra mindenkinek más a szép. Van, akinek Sarah Jessica Parker, Rubint Réka, Kate Moss vagy Rumer Willis is tetszik.


Egy Marilyn Monroe, Audrey Hepburn vagy Grace Kelly meg mondjuk nem.


Minél átfogóbb egy statisztika (tehát nem itteni 20 válaszból önbevallásos), annál inkább az rajzolódik ki, hogy a férfiak ízlése terén egyenletesebb az eloszlás, míg a nők esetében vannak bizonyos típusok, akik bejönnek a többségnek.


A csinos nő és átlag pasi csak a te női szemszögedből van így. Eleve akármikor egy nőtől hallottam, hogy ez vagy az a nő csinos, akkor általában férfiként nem értettem egyet vele. A nők annyira képesek apró részletekre fókuszálni, hogy például egy tök átlag csajt is csinosnak tartanak csak azért, mert népszerű vagy nem töredezettek a hajvégei vagy hosszú természetes szempillája van, esetleg egy vékony testalkat.


Férfiaknál meg szintén társkeresős adatbázison alapuló statisztikai tény, hogy a nők a 8/10 feletti férfiakat tartják átlagosnak és átlag felettinek, illetve szuper pasinak. Aki alatta van, az átlag alatti, függetlenül attól, hogy az 5/10 és 7/10 közötti tartományba esik.


És nyilván itt is van némi szórás, mert nem minden nő ízlése egyforma, de alapjában véve az arányok adottak.


"Bennem az a lehetőség is felmerült, hogy a helyes pasik átlagos nőket választanak, ezért van sok egyedülálló szép nő és átlagosan helyes férfi. "


Ezzel az irreális igényű nők vigasztalják magukat, akiknek vagy nincs más értékük a külsejükön kívül, vagy túlzottan sok olyan értékük van, aminek a leendő párjukat is meg akarják feleltetni. Tehát alapból ugye legyen vonzó, jóképű (néhány százalék és köztük van a legtöbb párkapcsolatban élő vagy párkapcsolatra alkalmatlan, szexelgetős egyed), mellette diplomás, humoros, magabiztos, azért saját lakás, saját kocsi is legyen, stb. Aztán csodálkozik, ha nem talál.


Mint mikor én kijelentem, hogy nekem egy Palvin Barbi külsejű szexmániás csaj kell, aki jól főz, családcentrikus, de mellette van jól fizető munkája is és az se baj, ha szűz, de ha az nem is, maximum eddig 2-3 partnere legyen, ja meg persze azért nem a középkorban vagyunk, szóval ha az elsőn nem is, de a második randin szex azért legyen.


Szóval ja, remélem érzed a kontrasztot. Az irreális igény nem attól irreális, hogy ideális esetben ne lehetne elvárható vagy teljesíthető, hanem mert ez a KOMBINÁCIÓ nem túlzottan esélyes, hiszen egymásnak ellentmondó tulajdonságokat vársz el és akiben véletlenül megvan mind, arra meg akkora igény mutatkozik, hogy az ellenkező nem egymást tapossa és licitálja túl azért, hogy övé legyen az a tökéletesség, aki utána általában 4 szempont valamelyike alapján választ a sok jelölt közül és egyikből sem jön ki jól.


1. Aki a legtöbbet adja neki. Nem feltétlen anyagiakban, kényeztetésben, ilyesmiben. - Ekkor aranyásó lesz.

2. Aki a legjobban tetszik neki külsőre. - Ekkor felszínes, külsőségekre menő szemét.

3. Aki megmozgat benne érzelmileg valamit. Sokszor neki sincs fogalma róla, hogy mit. - Ekkor éretlen, Disney mesékben hívő hercegnő.

4. Véletlenszerűen kiválaszt valakit. - Ekkor pedig csak jókor kell lenni jó helyen.


A probléma pedig azzal van, hogy racionálisan az első ponttal jár a legjobban a nő, viszont minél inkább megfelel a férfi az elvárásainak, annál kevésbé talál közöttük olyat, aki többet akar teljesíteni, mint a szükséges minimális szint ami a nő eléréséhez szükséges.


A második pont lutri, ráadásul senki nem tehet a külsejéről.


A harmadik pont bármennyire is romantikus, de általában hiányos önismeretre vall, hiszen mindennek oka van.


A negyedik pedig demotiváló, főleg azok számára, akik nem született jó pasik, hanem küzdöttek sokat mondjuk a kidolgozott testükért, a személyiségfejlődésükért, normálisan állnának a nőhöz, az meg tök véletlenül választ valakit a jelöltek közül, mert éppen azzal matchelt legelőször vagy ugyanott dolgoznak, esetleg mellette ül az egyetemen.


"Ha tényleg sok női kamuprofil van, annak mi lehet az oka?"


Az egyik része, hogy férfiak fizetnek elő többségében, hiszen nekik nehezebb a társkeresés, meg legalább valamennyire kompenzálni kell a nemek aránytalanságát (egy társkeresőn akár 3x annyi férfi is van, mint nő).


A másik (bár ez mennyiségileg elenyésző) pedig az, amikor a férfiak tesztelik azt, hogy vajon nőként mennyire igaz az, amit a nők állítanak, hogy f...szos képeket kapnak meg perverz szexajánlatokat meg ilyesmi.


#14: "mert több nő van, akinek nem annyira központi a szex, hogy nem tud nélküle meglenni"


Pontosabban, több olyan nő van, aki neveltetéséből adódóan folyamatosan a nagy őt keresi és a sikertelen numerák lelkileg nagyon komolyan megsebzik őt, mert mindenkiben a sírig tartó szerelmet látja.


Viszont a nő is ugyanúgy kívánja a szexet, épp azért nem központi kérdés nála, mert egyrészt a nemi vágy erőssége összefüggésben van a peteéréssel, tehát nem folyamatosan erős, mint a férfiaknál, másrészt ami mindig rendelkezésedre áll, azt nem habzsolod és nem foglalkozol vele annyira.


Ez az élet minden területén így van. Ezért van, hogy férfiaknál még az alacsonyabb libidóval rendelkezők is a kapcsolat elején rengeteget szexelnek, utána meg már egyre ritkábban. És ilyenkor van a fordított helyzet, mikor a nő jobban kívánja a szexet, a párja meg mindig kifogást keres, hogy most fáradt, most ez van most az van.


A kamu Józsikás profilokkal kapcsolatban meg... nem, nem látják be, mert én többféleképp teszteltem már. Volt, hogy játszottam az elérhetetlen hercegnőt, hogy mennyi oltást és anyázást fogok kapni és bőven az alatt volt a mennyiség, amit a nők beállítanak, miszerint nem mondhatják meg őszintén a férfiaknak, hogy nem jönnek be, mert akkor jön az anyázás. Messze nem így van és ha rutinos vagy már szinte előre látod, hogy ki az, aki be fog szólni. Ha férfiként női szerepbe bújva ezt a rutint pár hét alatt kifejlesztem, akkor egy lány, aki 14 éves kora óta ebben él, ne tegyen már úgy, mintha gyárilag lenne naiv és nem látná, hogy minek mi lesz a vége.


De olyan is volt, hogy normálisan kommunikáltam és minden férfi engem akart és ámultak, hogy nem ezt szokták meg a nőktől, hogy ennyire reálisan, két lábbal a földön élnek.

2021. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
76%

22: "a nők a 8/10 feletti férfiakat tartják átlagosnak és átlag felettinek, illetve szuper pasinak. Aki alatta van, az átlag alatti, függetlenül attól, hogy az 5/10 és 7/10 közötti tartományba esik."


Egy nő itt az oldalon ki is fejtette, miért van ez. Szerinte csak átlag alatti és csúcsszuper hapsik léteznek, átlagos nem. Mert aki bejön neki és tetszik, az számára szuper és átlag feletti. Aki pedig nem. Van a csúcsszuper és a nem szuper pasi attól függően bejön e neki vagy sem. Átmenet nincs, mert átmenetnek így értelme sincs.

2021. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

„Akkor eléggé le vagy maradva. Manapság már olyan filterek vannak, hogy bárkiből álomnőt tud csinálni.”


Tehát neked az a véleményed, hogy azok a nők, akiket én társkeresőn csinosnak látok, mind átlagos kinézetűek, csak filterekkel javítják fel a képeiket? Rendben van, ez is egy lehetséges válasz. Elképzelhető, hogy így van.


„Arcra mindenkinek más a szép. Van, akinek Sarah Jessica Parker, Rubint Réka, Kate Moss vagy Rumer Willis is tetszik.

Egy Marilyn Monroe, Audrey Hepburn vagy Grace Kelly meg mondjuk nem.”


Ebben tökéletesen egyetértünk. Viszont nem értem, hogy ez miért jelentené azt, hogy egy nőnek elég vékonynak lenni. A férfiaknál is pontosan ugyanúgy működik ez. Nem minden nő szerint ugyanaz a férfi a helyes. Vagy ez szerinted nincs így?


„Minél átfogóbb egy statisztika (tehát nem itteni 20 válaszból önbevallásos), annál inkább az rajzolódik ki, hogy a férfiak ízlése terén egyenletesebb az eloszlás, míg a nők esetében vannak bizonyos típusok, akik bejönnek a többségnek.”


Elárulnád, hogy milyen statisztika bizonyította ezt? Nekem van például 3 nagyon jó barátnőm és két lánytestvérem, mindannyiunknak teljesen más külsejű pasik jönnek be, egyedül a húgommal hasonlít valamennyire az ízlésünk. Ez nyilván nem olyan statisztika, ami neked megfelel, de részemről tapasztalat és valóság.


„Férfiaknál meg szintén társkeresős adatbázison alapuló statisztikai tény, hogy a nők a 8/10 feletti férfiakat tartják átlagosnak és átlag felettinek, illetve szuper pasinak. Aki alatta van, az átlag alatti, függetlenül attól, hogy az 5/10 és 7/10 közötti tartományba esik.”


Ez a statisztikai adat is érdekelne, hogy honnan származik


„Ezzel az irreális igényű nők vigasztalják magukat, …"


Ha ismernél, akkor ezt a mondatot le se írtad volna. :D Jelenleg nem keresek párt, viszont néhány éve én is használtam a társkeresőket, de végül nem ott ismerkedtem meg a párommal. Most csak szakmai okokból foglalkozom társkeresési problémákkal. Tehát nincs szükségem arra, hogy vígasztaljam magam bármivel is.


„Az egyik része, hogy férfiak fizetnek elő többségében, hiszen nekik nehezebb a társkeresés”


Azért nehezebb a férfiaknak a társkeresés, mert társadalmi elvárás, hogy ők kezdeményezzenek? Szerintem egy nem előnyös külsejű nőnek sem lehet egyszerű, ha nem érdeklődik iránta senki.


Már bánom egy kicsit, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert Egy: Rosszul fogalmaztam meg, jó pasi helyet, jóképű férfit kellett volna írnom, hiszen itt csak a külsőről lett volna szó. Kettő: Nem arról szerettem volna vitázni, hogy jól látom-e a dolgokat. Természetesen elfogadom és tiszteletben tartom, hogy valakinek más az ízlése, vagy a véleménye. Így utólag be kell látnom, hogy tévedtem amikor nem gondoltam arra, hogy egy szerintem nagyon csinos nő, a férfiak szerint átlagos.


Azt a következtetést vontam le a válaszok alapján, hogy a férfiaknak és a nőknek nagyon mást jelent a csinos nő és a jóképű férfi. Itt az ideje, hogy teszteljük is ezt! Linkelek képeket férfiakról és nőkről is. Várom a véleményeket, hogy az adott képen egy 10-es skálán hány pontos nő/férfi szerepel. Nemet is írjatok a válaszokhoz!


Férfiak:


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Nők:


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

2021. márc. 5. 14:38
 25/65 anonim ***** válasza:
Hát nem jobbak a linjekt nők a maguk mezőnyében mint a linkelt férfiak. 1 csaj bejön, 1hapsival pedig cserélnék külsőt. Egyik nő tip top meg van csinálva munkahelyi elegencia szintre annyira hogy a hivatalban előreengedjék a büfében, egyik pasi dettó ez a szint , a többi 3-3 futottak még
2021. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem igazán értesz a sminkhez, ezért még mindig azt mantrázod, hogy a smink és a phostoshop nem számít semmit, vagy legalábbis keveset.

Egy jól beállított kép, egy kis filterrel na meg egy jó sminkel rohadt sokat lehet húzni bárkin. Ehhez pedig nem kell más csak rutin. Csak egy példa, de a kövérek és ott is főleg a nők szeretik magukat fekve fotózni, vagy úgy hogy a fejük fölé tartják a mobilt. Fej fölé tartott mobil esetén nem látszik a toka, fekve pedig egy kis helyezkedéssel a mell tűnik formásabbnak és a redők is eltüntethetőek, persze megfelelő távolságból és megfelelő pózzal. Ezt pedig úgy mondom, hogy 1 szar társkeresőn nem vagyok fenn és magamról kb 1 képet nem lőttem soha. Gondolj bele aki naponta csinál 10-et.


Kérdezed, egy nőnek miért elég csak vékonynak lennie. Nos mondjuk úgy hogy 10-ből 7-8 férfi ezt preferálja. Vékony/Vékony izmos. Persze egy szép arc sem hátrány.

Férfiaknál nem vékony kell, hanem sportos/atlétikus.


Írtad, hogy mi ez a válogatás stb.

Csak gyorsan youtube-ra beütöttem és kidobott egy ilyet:

https://www.youtube.com/watch?v=lY8rzo4Ik4M

Szerintem te is egyetértesz abban, hogy a csávó messze jobb mint mondjuk 5 pont és kapott 30%-ot. A csaj meg mondjuk lenne egy olyan 7-8 ha mondani kellene valamit, de a srác az biztos hogy legalább 9-es, max egy kicsit nyálas lehet valakinek, de nyilván nem 25 éves utasították el ha 22-nek írták a srácot.


Megosztok egy kis kulisszatitkot, de talán annyira nem titok.

A férfiak egy jó részének nem szexi a tetovált szemöldök és a porcelánra sminkelt arc, ilyen olyan vastagon kihúzott szemmel.

Én elhiszem, hogy baromi jó úgy kinézni mint egy baba, meg a NŐKnek ez szép, ha 0 hibával ott pózolnak, de amúgy nagyon nem az. Emiatt amit te szépnek mondasz, az sok embernek átlagos lesz sőt nem is kifejezetten szép. Amikor meg ott van egy neked csinos csaj smink nélkül és mellette egy sminkelt jó csaj nem lenne meglepő eredmény ha inkább az előbbi lenne szépnek mondva.

2021. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:

Gyors végignyomom ezt a pontozást.

Csávók: 9 , 4, 3, 2-3, 9

Csaj: 4, 9-10, 2, 6, ?


Csávóknál akkora kontrasztot hagytál, hogy az ott brutál.

Gondolom a szőke jégkirálynőt te szépnek mondod, de ez az a tinipicsa aki mindenhol ott van. A 2. csaj akit linkeltél, na ő lenne az az igazi szépség. Utolsó nővel meg nem tudok mit kezdeni.

2021. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:

Én nem mantrázok semmit.Te nem bírsz leszakadni a smink és filer témáról. Egy szóval sem mondtam, hogy nem javíthat a smink a nők kinézetén.


"Rendben van, ez is egy lehetséges válasz. Elképzelhető, hogy így van." -Ez szerinted azt jelenti, hogy hülyeségnek tartom amit írtál és vitázni akarok?


Nehogy már kioktass engem a sminkeléssel kapcsolatban! Szerintem kicsit több tapasztalatom van benne, mint neked. Baromira okosnak képzeled magad és úgy írogatsz, mintha valami hülyegyerek lennék. Pedig semmi újat nem mondasz, csak próbálsz győzködni valamiről, amit senki sem vitat.

Úgy látom nagyon ügyesen kielemezgetted már, hogy milyen pozícióban fotózzák magukat a nők. Nagyon unatkozhatsz, ha ilyesmikkel szoktál foglalkozni.


Ez a linket videó a megbízható statisztikai adat, ami bizonyítja számodra, hogy a nők csak a 8 fölötti pasikat tekintik átlagnak? Hát gratulálok!

Kezdjük ott, hogy nem egy magyar állapotot mutat. Az pedig, hogy egy hasonlóan szép nő és helyes pasi (szerintem mindkettő 10/10) közül a nőnek sikerült több match, szerinted csak azt jelentheti, hogy a nők el vannak szálva és nem tetszik nekik ez a pasi? Na akkor elárulok valamit. Ez azt is bizonyíthatja, hogy a nők egy ilyen jó pasit azért nem húznak jobbra, mert túl jónak gondolják magukhoz. Amikor én használtam a tindert az ilyen jó pasikat soha nem húztam jobbra, mert azt gondoltam, hogy felesleges. Én nem nézek ki olyan jól, nem érezném jól magam mellette. Persze most jön az, hogy én hülye vagyok és el sem gondolkodsz azon, hogy lehet abban is valami, amit a másik mond. Számomra ez a videó azt bizonyítja még, hogy a férfiaknak nagyon is tetszik ez a nő és ők nem gondolkodnak el azon, hogy lehet-e esélyem egy ilyen nőnél, csak ész nélkül húzgálják az ilyen csajokt jobbra, aztán meg megy a rinyálás, hogy minden nő elszállt picsa.


Honnan tudod, hogy szerintem mi a szép? Hol írtam, hogy szerintem szép a tetovált szemöldök vagy a porcelánra sminkelt arc?

2021. márc. 5. 23:36
 29/65 A kérdező kommentje:

"Gondolom a szőke jégkirálynőt te szépnek mondod, de ez az a tinipicsa aki mindenhol ott van"


Nem mondom szépnek azt a csajt, csak kellet egy ilyen is.

Mi a probléma az utolsó nővel?

2021. márc. 5. 23:42
 30/65 anonim ***** válasza:

Férfiak:1-10, 2-5, 3-3, 4-3, 5-9

Nők:1-6, 2-10, 3-3, 4-8, 5-8


Nő/29

2021. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!