Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van Tinderen sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Tinderen sokkal több csinos nő, mint jó pasi?

Figyelt kérdés
Eddig nőként használtam a Tindert, de most egy férfi ismerősöm segítségével bepillanthattam az online társkeresésbe "férfi szemmel" is. Meglepődtem, hogy mennyi fiatal, csinos nő használja az alkalmazást. A férfiak viszont kinézetre többségében átlagosak, vagy inkább átlag alattiak.

2021. márc. 1. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:

"Ha maga a jóisten jönne le és közölné, hogy tévedsz, akkor is ragaszkodnál az igazadhoz."

:D Ha valamit én szépnek látok, az szerintem szép. Az, hogy te nem látod szépnek csak annyit jelent, hogy szerinted nem szép. Nincs szükség rá, hogy meggyőzz, hogy nincs igazam. A szépség relatív, tehát nem a te véleményed az etalon és az enyém sem az. Ha a jóisten jönne el, pont annyi esély lenne arra, hogy szépnek találná, mint hogy nem.

2021. márc. 10. 22:17
 62/65 anonim ***** válasza:

#61: Persze, a vélemény relatív. Az viszont nem, hogy te az egyik nemet átlag felettinek tartod valahol, a másikat nem, miközben az átlagos emberekből van szinte mindenhol a legtöbb.

A tinder meg pont nem lesz kivétel. Nem egy elit étterem.

2021. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

"Írhat valaki nagyon szépen és fennkölten, ha amúgy nincs meg semmi ami vonz akkor ennyi. Ellenben ha valaki szép, de egyszerű neki bőven megvan az esélye."


Megvan az esélye egy olyan kapcsolatra, ahol csak a szépsége fontos. Ezért kerül lapátra, ha olyasmit változtat magán, ami után már nem fogod olyan szépnek látni pl. hajlevágatás vagy tetoválás. Szülés után se merjen hízni sőt, ne is szüjön, mert a terhes nő sem vonzó. Az ilyen kapcsolatok miatt van olyan sok válás és az ilyen gondolkodás miatt tart ott a világ, ahol.

Engem nem zavar, ha a párom felszed 30 kg-ot, mert nem kizárólag a testébe szerettem be. Maximum az egészsége miatt aggódnék.


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

2021. márc. 10. 23:08
 64/65 anonim ***** válasza:

"Megvan az esélye egy olyan kapcsolatra, ahol csak a szépsége fontos."

Nem csak a szépség a fontos, de fontos hogy a másiknak legyen vonzalma irántad. Te is 5-6-os pasikat húztál jobbra Tinderen és te mondtad, hogy gáz volt amikor 2-3-as pasik mentek oda. Az akivel irkáltál ugyan az, tehát ha azt mondod, hogy ezeknek a felszínes embereknek csak a külső számít, te sem vagy jobb:)

"se merjen hízni sőt, ne is szüjön, mert a terhes nő sem vonzó" Szerintem ezt a terhes nős kártyát csak belekevered, mint áldozatkártyát ami üti a többit.

"Az ilyen kapcsolatok miatt van olyan sok válás és az ilyen gondolkodás miatt tart ott a világ, ahol." Igazad van, csak nem úgy ahogy gondolod. Az, hogy önző módon egy kapcsolatban csak magadnak akarsz jót az öli meg a kapcsolatot. Milyen gáz lenne ha a párod Havi 1 milliót keresne te meg 150.000-t. Ő elmenne nyaralni hawaii-ra te meg maradnál otthon mert neked nem telik rá. Ilyenkor miért lenne nagy az egyetértés, hogy legyen mindkettőnknek jó és menjetek el csak horváthba? "És" ez az ami baromira nem számít egy kapcsolatban, hogy hol vagytok 3 napot.

Lehet, hogy 30 kilós hízás után elhagyni valakit önző dolog, de 30 kilós hízással meglenni ugyan úgy önző, mint elhagyni azt aki felszedte. Ilyenkor pedig ott vagyunk, hogy mindent fogadjunk el amit a másik tesz mert ő teszi... Na ez az ami megöli a kapcsolatokat, és ez az ami szajkózva van, mert egy kapcsolatban nem én van, hanem mi és ez az amit baromi sok ember nem ért meg.


Öröm volt!

2021. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
100%

Ne írjatok ide regényt, mert nem olvassák el!!!

A tinderen rengeteg a weboldal üzemeltetője által létrehozott kamu felhasználó hogy fizess elő!!

2021. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!