Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van Tinderen sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Tinderen sokkal több csinos nő, mint jó pasi?

Figyelt kérdés
Eddig nőként használtam a Tindert, de most egy férfi ismerősöm segítségével bepillanthattam az online társkeresésbe "férfi szemmel" is. Meglepődtem, hogy mennyi fiatal, csinos nő használja az alkalmazást. A férfiak viszont kinézetre többségében átlagosak, vagy inkább átlag alattiak.

2021. márc. 1. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:

"A profi sminkesek nyilván képesek szinte bármit kihozni, akár egy csúnyácska nőből is, de nem minden nő profi sminkes."

Válasz: "Szerintem te nem igazán értesz a sminkhez, ezért még mindig azt mantrázod, hogy a smink és a phostoshop nem számít semmit, vagy legalábbis keveset."

Még az is megfordult a fejemben, hogy keresgetek neked transzik között beállított és photoshoppolt képet, hogy férfiból milyen csaj lesz úgy, hogy maga sminkel, de valahol nem volt ehhez kedvem.


"Úgy látom nagyon ügyesen kielemezgetted már, hogy milyen pozícióban fotózzák magukat a nők. Nagyon unatkozhatsz, ha ilyesmikkel szoktál foglalkozni."

Ezt úgy hívják, hogy megismerem a világot:) A világ összefüggései kicsiben és nagyban. Nem kell ahhoz 1000 kereket látnom, hogy értsem, hogy a kerék gurul.

Férfiakat is kielemezgethetek neked. Amelyik képen feszít a csávók többsége az árnyékos(legalábbis rájuk árnyékot vet), hogy nagyobbnak tűnjön az ami van és az ami nincs:)


Nem mondtam, hogy statisztika, de a tinderen lévő különbségre elég frankón rávilágít, attól függetlenül, hogy egy trash oldal.

"nem magyar állapotot mutat"?! Mivan? Szerinted, kis hazánkban hány felmérést csinálnak ilyenekből ami hivatalos?:D Hallod olyan ország vagyunk ahol a kórház örül, ha adományt kap. Nem fog senki pénzt adni senkinek aki olyan ötlettel áll elő, hogy "Megnézem mi van a Tinderen. Kellene rá 3 millió forint". Úgy röhögnék ki, ahogy odaáll.


Igen erre az érvre gondoltam, hogy felhozod. Igazából az emberek 90%-nak bejött, csak hát úgy voltak vele, hogy úgyse húzná őket jobbra.

Ebben az esetben kérdezek egy másikat. Az oktatás folyamatosan romlik ugye? Mi bizonyítja, hogy romlik? Honnan veszed, hogy nem a gyerekek hülyébbek mint 20 éve? Na erre baromi kíváncsi vagyok:D PISA teszt, stb. A régebbi tesztek jobbak voltak. Lehet azért rosszabb az oktatás, mert a "hülye" gyerekeknek ez is elég nem? Ez pont ugyan olyan érvelés mint a tiéd.


Csak azt felejted el "a nők egy ilyen jó pasit azért nem húznak jobbra, mert túl jónak gondolják magukhoz", hogy ez az oldal baromira nem hölgy választ est.

Ez az oldal baromira arról szól, ha "Match" van, ergó 2 ember húz jobbra. Mindketten bejöttök a másiknak. Nem írhatsz te sem enélkül és ő sem. Vagy erről most hallasz először?

Ilyen esetben kicsit hülye érv, hogy "mi van ha nem tetszem neki" mivel az oldal működése, ha kölcsönös a szimpátia akkor mehet a dolog. Nem te írsz rá a csávóra vagy ő, hanem "jelzést küldtök egymásnak".

Amúgy mellékesen még a ghostingolást is megemlíthetjük, amikor hiába matchel a két fél, ott az egyik eltűnik, vagy vissza se ír. Ez sem pasis találmány ám.


"Honnan tudod, hogy szerintem mi a szép? Hol írtam, hogy szerintem szép a tetovált szemöldök vagy a porcelánra sminkelt arc?"

Tinder ezeknek a melegágya. Nehéz elhinni, hogy 50 emberből a fele nem agyonsminkelt csaj volt, főleg, hogy topposnak mondod a csajokat. Nem tartom valószínűnek, hogy 50 olyan csaj volt mint a linkelt 2.-ad.


"Mi a probléma az utolsó nővel?"

Nem tudom hova tenni. Fiatalnak nem mondanám, de idősnek sem. Szépnek se mondanám, de csúnyának sem. 4-től biztos jobb, 10-től biztos rosszabb. 6-al meg nem tudom összevetni. A kép "színezete" is rendkívül beállítottnak tűnik. Ilyenekkel szokták a photoshoppot bemutatni. (1 csávónál sem kizárt, hogy van, és a 10-es csajnál sem, de ez szemet szúróan photoshopposra sikerült.)

2021. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
31: Szerintem az utolsó nő 8/10 körül van. Ebből is látszik, hogy nem egyforma a férfi ízlés :)
2021. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:

Látom még mindig nehezedre esik elengedni a smink témát. :D Akkor leírom ismét, hátha végre célt talál az én véleményem is és sikerült megértened, amit mondani szeretnék.


Tehát ezzel a mondattal van problémád:


"A profi sminkesek nyilván képesek szinte bármit kihozni, akár egy csúnyácska nőből is, de nem minden nő profi sminkes."


Profi sminkes alatt nem csak azt értem, aki sminkesként dolgozik. Valaki pl: ápolónőként, virágkötőként, esetleg újságíróként is felfejlesztheti a sminktudását sminktanfolyamok elvégzésével vagy otthoni gyakorlással olyan szintre, hogy képes legyen nagy változást elérni.


Semmi szükség nincs arra, hogy keress nekem olyan képeket, ahol egy férfit sminkelnek így ki. Elhiszem, hogy létezik ilyen, csak azt mondom, hogy az átlag nő nincs feltétlenül ezen a szinten. Nem minden nő tud ennyire jól sminkelni. Tehát nem minden szép/csinos nő, csak a smink miatt az.


Miért zavar az téged, hogy bizonyos emberek úgy fényképezik magukat, hogy a kép előnyös legyen? Ez alapvető emberi tulajdonság. Az ember próbálja a legjobb oldalát mutatni, főleg egy olyan társkereső oldalon, ahol nagyon sok minden eldől egy kép alapján.


„Nem mondtam, hogy statisztika, de a tinderen lévő különbségre elég frankón rávilágít, attól függetlenül, hogy egy trash oldal.”


Két helyen is statisztikára hivatkoztál és azzal próbáltad alátámasztani a kijelentésed hitelességét.


„Minél átfogóbb egy statisztika (tehát nem itteni 20 válaszból önbevallásos), annál inkább az rajzolódik ki, hogy a férfiak ízlése terén egyenletesebb az eloszlás, míg a nők esetében vannak bizonyos típusok, akik bejönnek a többségnek.”

„Férfiaknál meg szintén társkeresős adatbázison alapuló statisztikai tény, hogy a nők a 8/10 feletti férfiakat tartják átlagosnak és átlag felettinek, illetve szuper pasinak. Aki alatta van, az átlag alatti, függetlenül attól, hogy az 5/10 és 7/10 közötti tartományba esik.”


Majd megkérdeztem, hogy milyen statisztikákra gondolsz és a youtube videót hoztad. Tehát nincs ilyen statisztika, csak te előre megjósoltad, hogy ha készülne, akkor mi lenne az eredménye?


Egyébként a statisztikai adatokról nekem mindig a magyar átlagkereset jut eszembe. Milyen információ szűrhető le belőle? Az, hogy az emberek átlagosan jól keresnek? Vagy az, hogy sokan rosszul, de vannak kevesen, akik annyira jól, hogy felhúzzák az átlagot? Amúgy meg egy országban, ahol az emberek többsége még mindig nem olyan bérrel van bejelentve, mint amennyit valójában keres, van értelme egy ilyen statisztikai adatnak?


Bármit bizonyítani tud az ember, amit bizonyítani szeretne. Neked van egy véleményed, simán tudsz hozni mellette 100 érvet és gyűjteni 10 vagy 100 másik embert, aki szintén ugyanúgy látja az adott dolgot, mint te. Én másképp gondolom, én is tudok gyűjteni ennyi érvet, bizonyítékot stb. Ezzel bizonyítani tudod te, hogy neked van igazad, vagy bizonyítani tudom én, hogy nekem? Nem. Valószínűleg mindkettőnknek igaza lehet, mert egy problémának általában nem egy oka van.


Oktatás:

Nagyon jó téma. Bár bevallom őszintén, hogy nem nagyon értek hozzá. Nem tudom összehasonlítani, hogy az elmúlt években mennyit változott az oktatás színvonala általános vagy középiskolában, mert nincs rálátásom erre. Annak, hogy most a tesztek gyengébben sikerülnek számtalan oka lehet, remélem nem tőlem várod, hogy megmondjam a tutit, bár feltételezem, hogy te erre is tudod a tökéletes választ.


„Ilyen esetben kicsit hülye érv, hogy "mi van ha nem tetszem neki" mivel az oldal működése, ha kölcsönös a szimpátia akkor mehet a dolog. „


Úgy látom ismét nem értetted, amit írtam. Szó sem volt olyasmiről, hogy mi van, ha nem tetszem neki. Arról van szó, hogy túl jó pasi. Túl jól néz ki. Nem érezném jól magam mellette. Akinek annyira fontos a külsőség, és mondjuk látszik a fotóin, hogy állandóan edzőteremben pózol, többet foglalkozik a megjelenésével, mint egy nő, az a pasi nálam nem pálya, még akkor sem, ha látom, hogy jól néz ki, helyes arca van stb. Én most egy 7-es nőnek tartom magam. Mikor pár éve ismerkedtem, talán 8-as is voltam. Kinézetre próbáltam 5-8 közötti férfiakkal ismerkedni. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sok szuper jó pasi adatlapján messziről látszik, hogy kamu, vagy ha valódi is akkor ki van írva, hogy laza kapcsolatot keres.


„Nem tartom valószínűnek, hogy 50 olyan csaj volt mint a linkelt 2.-ad.”


Valóban nem csupa olyanok voltak, mondjuk 5 és 10 között volt az olyasmi kinézetű, mint a 2. csaj - aki szerintem is a legszebb - többi pedig inkább olyan volt, mint a 4. vagy az 5. Most boldog lehetsz, mert leírtam, hogy szerintem a 4. sem csúnya. Jó alakja van és bár a stílusa olyan-amilyen, de egy 7-8 szerintem így is simán lehet. Szerintem az utolsó lány is 7-8 körül van. Tehát ezek mind az átlag pasik felett vannak.


23-as – Elképzelhető, hogy az a nagyon okos nő, aki azt a sok baromságot összehordta itt, amiket leírtál, nem is nő volt. Mint megtudtuk, az unatkozó pasik hobbija, hogy nőnek kiadva magukat regisztrálnak itt-ott azért, hogy lejárassák a nőkett. Ja nem is, bocsánat. Azért regisztrálnak, hogy bizonyítani tudják saját maguknak, vagy nem tudom kinek, hogy ők viselkedésre és gondolkodásra sokkal jobban megfelelnek a férfiak elvárásának. :D


Nyilván, ha én férfiként regisztrálnék, akkor én is el tudnám érni, hogy a nők el legyenek tőlem ájulva, mert pontosan tudom, hogy mire van szüksége egy nőnek. Ehhez nem kell nagy tudomány. Ez nem azt bizonyítja, hogy a nők hülyék és bénák, a férfiak pedig mind királyok, csak azt, hogy másképp gondolkodnak, másképp működnek. Ami egy férfinek tökéletes, az lehet egy nőnek béna, vagy fordítva. Ez nem magas elvárás, csak másképp látják a dolgokat, más a fontos. Egyébként meg hiába próbálod igazolni, hogy a férfiaknak megfelelsz, ha nem nekik kell egy normális párkapcsolathoz (ha nem vagy meleg), hanem a nőknek.

2021. márc. 6. 16:20
 34/65 anonim ***** válasza:

"Profi sminkes alatt nem csak azt értem, aki sminkesként dolgozik."

Most, hogy írjak, hogy ne legyen sértő? Te írod, hogy profi sminkes. Ha én azt mondom profi katona vagyok, akkor mire gondolsz? Nyilván arra, hogy elismert katona vagyok aki ezt csinálja. Ha profi bokszoló vagyok akkor mire gondolsz? Nyilván nem arra, hogy 160 centivel és 90 kg-al mondom a pálya szélén mit csináljon valaki. A profi az aki ebből meg is él és/vagy kvalifikálta magát a legjobbak közé. Ezt jelenti a profi. Az, hogy te mit értesz profi alatt egy más dolog, de a profi jelentése ez(vagy legalábbis igen közel áll ehhez). Profi fodrász mondjuk a Zsidró, ha elmész jucihoz a szomszédba, nyilván ő is levágja a hajad, de nem valószínű, hogy a profi titulust rá lehet aggatni attól függetlenül, hogy megél belőle.


"Miért zavar az téged, hogy bizonyos emberek úgy fényképezik magukat, hogy a kép előnyös legyen?"

Egyszer nem mondtam, hogy zavar. Szimplán érvek alátámasztásának hoztam, hogy feltehetően azért néznek ki úgy ahogy, mert ellőnek naponta 10-20 képet átlagban, úgy meg azért megvan a rutin, ami egy kis sminkel kiegészítve és valamennyi filterrel bőven el tud térni a valóságtól és mondjuk 2-3 "pontot" fel lehet szedni.

Megkeresheted, hogy írtam-e hogy "mi a sz..nak tesznek fel előnyös képet", de nem hiszem, hogy benne lesz.


Az, hogy a Tinder társkereső alkalmazás-e szerintem tudnánk vitatkozni. Én inkább szex partner keresőnek mondanám (ahogy elég sokan).


A statiszkás csávóval összekeversz:) Az nem az én művem.

A tinderes videót azért linkeltem, hogy tinderen elég más a 2 hozzáállás a dolgokhoz. "ÉS" igen nem itthon készült a videó, de épp ezért furcsa, hogy még az ottani amcsi tini lányok sem húzták jobbra, pedig ott ezek a srácok nagyot futnak 15-20 év között.


"Egyébként a statisztikai adatokról nekem mindig a magyar átlagkereset jut eszembe......" Ez pontosan így van. Láthatod, te is ha azt akarnád támadni, hogy a magyarok milyen szarul keresnek akkor azt mondanád, hogy "de sokan nem is úgy vannak bejelentve", ha pedig azt, hogy "milyen jól keresnek hiszen ez az átlag" akkor meg mondod, hogy igen de Julcsi néni nettó 50.000 és Mészáros 1 milliárdjának átlaga azért elég frankó. Tehát ilyen alapon statisztikázni így tényleg felesleges(legalábbis állami adatokkal biztos). Plusz az, hogy nem érzem magamhoz valónak teszi a leglehetetlenebbé az egészet. ("Nem éreztem magamhoz valónak" vagy valami hasonló.) Na a másik része meg az amit én mondtam, hogy ha bejöttök egymásnak akkor miért nem húzod jobbra, mert semmit nem vesztesz vele. Te az érzelmeket mondod(vagyis, hogy neked feminin az ilyen csávó), én meg a logikát. De lehet logikus az is, hogy mondjuk nem jött be nekik (ami meg mondjuk érzelem), de akkor a kérdés, ha ő nem akkor ki mert akiket te linkeltél 3-5 körüli pasik se hiszem, hogy túl nagy érdeklődést váltanának ki belőlük.


Amúgy ezt az ettől eddig nézek pasit én komolyan mondom megértem, vagy megérteném, ha azt mondanák, hogy neked kell kezdeményezni, de ha matcheltek, tehát mindketten szimpatikusak vagytok egymásnak akkor ott nincs más dolgod, mint amikor facebookon rád ír valaki aki tetszik kinézetre. Ha mondjuk szimpatikus lennél és egy 9-es csávó rád írna (nem bunkón) őt sem hagynád próbálkozni? Feltételezve, hogy nem kamu a profil.

Én sosem Tindereztem, csak másodkézből ismerem az oldalt, de valószínűnek tartom a 10-es csajnak nem jönnék be, de jobbra behúznám bármi van alapon, bukni nem buknék vele semmit, ellentétben a tini csajjal aki akár felettem van akár alattam, se így se úgy nem érdekelne, amúgy ha ő lenne az első akit így látok nyilván én is azt mondanám rá hogy egy masszív 7-8-as, de annyira sok van ezekből és ha megnézed a tekintetét látszik az jégkirálynő arc ami az egészet lehúzza(meg az önelégültség ami sugárzik).


Pontozásképp meg talán még annyiban becsapós a dolog, hogy a pontokat mindenki az életből szedi, a képeken meg persze akinek nagyobb rutinja van sokkal jobban tud kinézni.

Személyes sztoriból, egyik ismerősöm egy másiknak ajánlgatott egy csajt, hogy nincs pasija beszéljen le vele egy randit. Én mondta, hogy amúgy nem olyan jó csaj stb, amire kaptam hogy "De hülye vagy, hát ez egy álom csaj. Tökéletes csaj(képek alapján)" Hát mondom jó akkor rajtad áll. Elment randizni vele, aztán mondta a srác, hogy a csajnak 2x akkora felkarja volt mint neki. Mondjuk azt, hogy a való világban egy 4-es csaj, képen 8-as.


Tőlem látatlanba megkapod azt az 1 pontot és maradsz 8-as mert külső ide oda sokat ér, hogy van gondolatod a dolgokról és le is írod.

2021. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
ui.: Ugye amikor írtam, hogy rád írna egy 9-es pasi. Tegyük fel, hogy akkor nem tipikus az akire ránézel és túl sokat foglalkozik magával, hanem maszkulin, látszik, hogy sportol, nem ápolatlan, de nem is minden hajszál van neki beszárítva, hanem mondjuk egy "lezser, sportos csávó". (Lényegében aki nem úgy néz ki mint a Barbi melletti Ken)
2021. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:

Rendben van, félreérthető, vagy megtévesztő lehetett a „profi” szó használata. A katona azért nem jó példa erre, mert otthon hobbi szinten senki sem szokott katonáskodni, de sminkelni több-kevesebb sikerrel szinte minden nő szokott és attól, hogy valakinek nincs papírja róla, vagy nem a legnagyobb sztárokat sminkeli még simán lehet a végeredményt tekintve a munkája profi.


„A Tinder okostelefonokra kifejlesztett társkereső alkalmazás, amely 2012-ben jelent meg…” – A wikipédia szerint társkereső. Hogy ki mire használja, az már más kérdés.


„A statiszkás csávóval összekeversz:) Az nem az én művem.”


Akkor bocsánat. Azt hittem, hogy ő hozta a statisztikái bizonyítékául a videót. Már nem tudom, hogy melyik válaszom kinek szólt és mi az, amit nem te írtál.


„A tinderes videót azért linkeltem, hogy tinderen elég más a 2 hozzáállás a dolgokhoz. "ÉS" igen nem itthon készült a videó, de épp ezért furcsa, hogy még az ottani amcsi tini lányok sem húzták jobbra, pedig ott ezek a srácok nagyot futnak 15-20 év között.”


Talán csak az a magyarázat, hogy a lányok nem olyan aktívan használják a Tindert, mint a pasik. Talán kevesebb időt töltenek napi szinten húzgálással. Nem hiszem, hogy azért lett a srácnak kevesebb match, mert nem néz ki elég jól a lányok szerint. Szerintem nem erről van szó.

Vagy csak szimplán a tinder adta be a pasit kevesebb csajnak. Nem fogjuk tudni ezt megfejteni, de nem kell mindenbe belemagyarázni, hogy a nőknek irreális elvárásaik vannak.


A 3-5 körüli és a 10 között még van néhány szám. Lehet, hogy pont ők a legsikeresebbek.


„Ha mondjuk szimpatikus lennél és egy 9-es csávó rád írna (nem bunkón) őt sem hagynád próbálkozni?”


Nem fordult még elő velem ilyesmi. Nem tudom, hogy mit csinálnék egy ilyen szituációban. Valószínűleg gyanakvóbb lennék vele szemben, mintha egy 6-os pasi írt volna rám. Mert a 6-osról elhinném, hogy tényleg tetszem neki, de a 9-esről nem feltétlenül. Ez olyan minthogy a nagyon gazdag pasikkal sem ismerkedek. A BMW-s pasik kifejezetten taszítanak. Nem hiszem, hogy ezzel egyedül én vagyok így, hogy egyedül én gondolkodom hülyén vagy logikátlanul. Ha szerinted nem logikus, hogy nem húztam jobbra tinderen a 10-es és 9-es pasikat, akkor is így van.


Egy gondolat eszembe jutott még ezzel kapcsolatban. Sok pasi leszólja azokat a nőket, mint amilyen a „jégkirálynő” is. Te önelégültséget látsz az arcukon, mert azt akarják sugározni a külvilág felé, de nagyon sok közülük azért viszi ennyire túlzásba a sminket és a kurvás öltözködést, mert egyébként 0 önbizalma van. Én sajnálom őket. Sajnálom azokat az ostoba nőket is, akik szilikont rakatnak a mellükbe, hogy jobban megfeleljenek a férfiaknak, vagy eltorzítják az arcukat szájfeltöltéssel stb. azért, mert ezektől a dolgoktól várják a csodát. Szerinted miért csinálják, ha a férfiaknak nem ez kell?


„Tőlem látatlanba megkapod azt az 1 pontot és maradsz 8-as mert külső ide oda sokat ér, hogy van gondolatod a dolgokról és le is írod.”


Köszönöm :)

2021. márc. 6. 21:44
 37/65 anonim ***** válasza:

A profi katona valójából arról a meme-ről ugrott be amikor a csaj mondja, hogy ő modell az instagrammon a csávó meg mondja hogy ő meg katona a call of duty-ban. Valóban nem jó példa, de érthető és hoztam még 1-2 másikat, így lehet szemezgetni.


A wikipédia egy közösség által formált fórum... talán ez a jó szó, vagy közösségi tudástár. Te is tudod szerkeszteni a wikipédiát talán ezért annyira nem jó erre hivatkozni, de ki hogy nevezi. Nem mondom, hogy nem lehet ennek használni, de elég vékony jégen táncol, főleg a többi társkereső oldalhoz/alkalmazáshoz képest. Pl ashly madison-ról is online randi szolgáltalásként nyilatkozik, viszont eléggé közismert, hogy nem randira megy rá az oldal.


"Talán csak az a magyarázat, hogy a lányok nem olyan aktívan használják..."


Lehet, fogalmam sincs mennyi ideig vártak, vagy lejárt-e a teljes matchelés. Őszintén szólva annyit tudok a Tinderről amennyit az ismerős a kezembe nyomta a telefont, hogy nézzek rá.

Ő rettenetesen szar arányokról számolt be. Konkrétan randi a matchekből ilyen 8% körül jött össze, és ennek is kb a 40%-a volt az akire azt mondta, hogy lehetett velük tovább kezdeni(tehát kb 4%). Mutatta, hogy vissza se írnak egyedi üzenetekre, vagy csak eltűnnek időközben, szóval baromi sokra nem tartom az egészet, de kinek a pap kinek a papné.


Maradjunk annyiban a jobbra húzással, hogy baromi furcsa az a 300-700 differencia, akár mi is legyen az oka. Akár nem jött be nekik, akár féltek tőle, akár fakenek gondolták, de elég nagy a kontraszt.

Az pedig igaz, hogy van pár pont 5 és 10 között de kicsit nehéz elképzelni, hogy mondjuk 6-ost jobbra húzna valaki ha őt nem. Ez kicsit olyan, mint a te linkelt 10-esed és a videóban lévő 7-8 pontos csaj. Persze elképzelhető, hogy akinek a 7-8 as bejön annak a 10-es nem, de azért elég valószínű, hogy legalább egy hasonló "megnyerőséget" produkálna ő is.


" Nem tudom, hogy mit csinálnék egy ilyen szituációban..."

De ezek szerint nem mondod azt, hogy leráznád egy fake vagy, vagy túl jó vagy hozzám szöveggel nem?


Azért nem mondhatom, hogy hülyén gondolkodsz, mert ha ezt mondanám magam is megszúrnám, mert én is ugyan így vagyok a tini csajjal. Viszont ez én vagyok és tisztában vagyok vele, ha a szomszéd Pistával matchelne vele akkor a Pista lenne a legboldogabb ember addig az 5 percig amíg megemészti. A logikátlan rész még mindig áll, mert ha csak azért húzod jobbra, mert félsz tőle, hogy nem húz jobbra vagy mi lesz ha mégis... nem tudom, szerintem az emberek többsége nem így tesz tinderen. Ha nem látja senki, hogy kit húztál jobbra akkor igazából tényleg semmi tétje nincs. Pont ezért nem lenne gáz elméletileg jobbra húzni aki tetszik, mert megvan az kiindulási alap és nem Hulk meg Törpapa ír rád a semmiből.


"önelégültséget látsz az arcukon, mert azt akarják sugározni a külvilág felé, de nagyon sok közülük azért viszi ennyire túlzásba a sminket és a kurvás öltözködést, mert egyébként 0 önbizalma van."

Komolyan mondom, ha csak az öltözködés lenne, ám legyen , de egyik se mosolyog... Sehol egy csillogó szem, sehol egy mosoly, egy vigyor ezeknél a lányoknál az esetek óriási részében.

Az, hogy 0 önbizalma van nem hiszem. Szerintem nála szerencsétlenebb nőket és/vagy fiúkat/férfiakat úgy oltanának le, hogy azt öröm lenne nézni. Bőven megvan az önbizalom szerintem, ha olyan ellen kell menni akitől többnek érzi magát.


"Szerinted miért csinálják, ha a férfiaknak nem ez kell?"

Huhh na ez egy összetett téma nagyon, úgyhogy megkarcolok pár dolgot. Őszintén szerintem ők/ti nők sem tudjátok eldönteni, hogy mi az álláspont. Egyszer azt mondják, hogy maguknak akarnak tetszeni, máskor pedig azt hogy a férfiaknak. Persze lehet is-is csak amikor nem ér egybe a kettő, azért arra nem lehet ráfogni. Van egy olyan "teória" is miszerint a nők nem a férfiaknak akarnak tetszeni, hanem egymással versengenek és ebben is lehet igazság, tekintve, hogy nem hiszem hogy egy LV-s táska bennem bármilyen vágyat keltene, vagy bárkiben viszont mutogatni tök jól lehet ami meg szintén versengés. Azt is mondhatom, hogy a nők a nőket befolyásolják ilyen tekintetben. Miért? Glamourt és ezeket a női lapokat többségében nők szerkesztik nem? A híres nők mit reklámoznak? Legyél tökéletes, nagy csöcs, segg, száj és persze vedd meg a termékét mert az tuti.

Illetve legtávolabb pedig a cégek azok akik szintén befolyásolják őket.

Tehát nagyon lesarkítani, hogy a férfiaknak csinálják szerintem nem lehet. Több oldal befolyásolja a nőket, és ebből a férfiak mondjuk azt, hogy igen csak kis százalék. Ellenkező te is tudod és én is, hogy lenne 1-2 olyan divat termék ami nem terjedt volna el, és lenne 1-2 ami viszont jóval jobban futna, mint amennyire most "fit".


Én is felteszek neked 1 kérdést.

Tegyük fel, hogy igazad van és a nők a férfiak miatt csinálják ezt és azt. Ha ez igaz és nekünk csinálják és nekünk akarnak tetszeni (különösen a párjuknak), akkor az hogy van, ha megkérdezik, hogy milyen a mellük amire kapnak egy "szép, jó vagy tökéletes" választ akkor is azt mondják, hogy meg akarják műttetni, mert szerintük nem jó. Ilyen esetben igazából akkor most mi az álláspont? A férfiaknak csináltatná meg? A barátjának? Magának vagy esetleg versenyezne mással?

2021. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

ui.: A versengést természetesen a férfiak oldaláról sem zárom ki egymás ellen:) Tehát ez nem feltétlen női sajátosság, viszont radikális (sebészi) beavatkozás többségében az övék (férfiaknál persze a szteroid gyakoribb).

Természetesen azt sem állítom, hogy a férfiak minden ruházata a nők vágyálma. (Én a férfi combzoknikat tudom elképzelni, hogy rühellik most így hirtelen, de lehet csak én vagyok maradi.)

2021. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
50%

"Tehát neked az a véleményed, hogy azok a nők, akiket én társkeresőn csinosnak látok, mind átlagos kinézetűek, csak filterekkel javítják fel a képeiket?"


Valószínű, hiszen a Tinderes lányok bőven 70%-a profi fotós által készített képeket csináltat magáról és látszik, hogy vagy pénzes vagy a pasijaival fizettette a luxusnyaralásait. A pénzből meg megmondjam mit lehet még? Plasztikai műtéteket is. És a hiedelmekkel ellentétben a jó plasztikai műtét az, ami letagadható és nem látszik. És hidd el, pár milliócskából már megvan, ügyesebb lány még egy mamahotel + Aldi kombóval is pár év alatt összegyűjti a rávalót. A hófehér fogakra, fogszabályzóra még hamarabb és így tovább...


"A férfiaknál is pontosan ugyanúgy működik ez. Nem minden nő szerint ugyanaz a férfi a helyes. Vagy ez szerinted nincs így?"


Részben igen, viszont részben meg sokkal több szempontnak kell megfelelnie egy férfinek. Magasság, testalkat (míg férfiaknál van a "legyen rajta mit fogni" akinek a kövér is jó, ha nem Jabba, meg a "legyen vékony" akinek az anorexiás is jó, ha nem látszanak ki a bordái és 35 kiló 170-hez, nőknek van, akinek izmos kell, másnak a full vékony, a harmadiknak a mackós, a negyediknek szőrös, az ötödiknek szőrtelen, egy szimpla szakáll megléte vagy nem léte miatt is képesek jobbra-balra húzni valakit), ráadásul egy férfi nem a válogatós oldalon van, ahol mindig van egy csomó jelölt és ha éppen az ÖSSZES többi gázos, akkor nagy kegyesen ad egy esélyt... Ha csak egy-két hiba van a nőben (még ha megváltoztathatatlan is, nem csak hajviselet, kisebb túlsúly meg ilyesmi), akkor is ha a belső értékek kompenzálják, akkor összejön vele.


Gond akkor van, amikor belső értékeknek is híján van a csaj vagy olyasmiket tart magának belső értéknek, ami a férfi számára irreleváns, mint diploma vagy rajzversenyen elért eredmény, esetleg saját lakás (olyan férfi esetén, akinek van szintén). Olyankor szoktak olyan cifra dolgok kijönni, hogy "Nem elég, hogy dagadt vagy, de még sokra is tartod magad." amivel vérig sérti a nőt, mert az meg úgy érzékeli, hogy miért akarta megdugni őt, ha dagadtnak gondolja.


Ráaádsul egy nőnél még idősebb korban is maximum a gyerek vagy hitel megléte (amikbe egyikbe se véletlenül sodródik és mindkettő több tudatos döntés eredménye) csökkenti az értékét, addig férfiaknál már 25 fölött érezhető, hogy nagyon ciki, hogy nincs saját lakása, kocsija, stb.


És mielőtt erre is lenne ellenpéldád, nem a 40 körül is adonisz nagydumás pasikról van szó, akik esetleg a 30 éves barátnődről legombolták egy lakás árát, az meg volt olyan naiv, hogy belement, hanem a "éppen megüti a mércét" kategóriás pasik, akiket még éppen jobbra húzol Tinderen vagy éppen adsz nekik egy esélyt, hogy lenyűgözzenek a randin és kritikus szemmel nézed minden mozdulatukat és mondatukat, mint valami kihallgatótiszt és mindezt lehetőleg pókerarccal, hogy fogalma sem legyen, hogy lesz-e következő randi, esetleg még mosollyal, vidáman köszönsz is el, csak aztán hirtelen letiltásra kerül az illető vagy hirtelen sosem érsz rá, mert egyik héten a munkád sok, utána a hörcsögöd pusztul el, majd végül a másodunokatesód sógorának az anyósa, a negyedik héten pedig már tényleg alig várod, de akkor meg a lábujjad törik el a küszöbben.


"Elárulnád, hogy milyen statisztika bizonyította ezt?"


Parancsolj: [link]


Nem szoktam a levegőbe beszélni.


"Ha ismernél, akkor ezt a mondatot le se írtad volna. :D"


Nem rád értettem, hanem az általános vélekedésre, miszerint a túl szép nőket nem merik leszólítani. Ez maximum a 80-as években lehetett így, amikor még nem volt internet, akkor sem mindenkinél, hanem akinek nem volt apja vagy nem tudott az apjától semmit tanulni, esetleg félrenevelték, domináns anya, stb.


A férfiaknál ÖSZTÖNÖSEN jön, még a 11 évesnél is, aki visz egy szöcskét a 10 éves kislánynak, hogy a férfi annál a nőnél próbálkozik, akitől egyértelmű jeleket kap.


"Szerintem egy nem előnyös külsejű nőnek sem lehet egyszerű, ha nem érdeklődik iránta senki."


Olyan nő nincs, aki iránt nem érdeklődik senki. Ott van Suzanne Boyle. Hogy nézett ki, mikor fellépett és mit hoztak ki belőle. Vagy ott van Kasszás Erzsi meg az őt megformáló színésznő normális kinézettel. Vagy Betty a csúnya lány és még sorolhatnám...


Ezzel szemben férfiaknál van az "A" csoport: Brad Pitt, Enrique Iglesias, Chris Hemsworth, Jason Momoa, Ian Somerhalder, Tom Cruise, Tom Hardy, stb.


meg van a "B" csoport: Rob Schneider, Jack Black, Ben Stiller, Adam Sandler, Michael Cera, stb.


És most pont lényegtelen, hogy egy 2-3 milliÁRD ember által ismert színész mondjuk bejön 1-2 csajnak, akinek az "A" kategóriások EGYIKE SEM. Ez nem fog változtatni a tényen, tekintve, hogy az átlagpasi attól is átlagpasi többek között, hogy nem ismert világsztár, tehát nagyon pici halmazból válogathat.


És most erre hiába mondod, hogy Scarlett Johansson, Margot Robbie, Ariana Grande, Natalie Portman, stb. meg több pasinak bejön, mint a korábban említettek, de azért nem mindegy, hogy annyi a különbség, hogy 99+ matched van Tinderen és akit jobbra húzol az mind match lesz vagy annyi, hogy "csak" mondjuk 30-40 matched van csak és esetleg nem minden adonisz fog téged választani.


Vagy annyi, hogy 30-40 matched van, mint az ultra jó pasiknak vagy heti 4-5, mint az átlagnak, esetleg havi 4-5, mint az átlag alattiaknak (és továbbra sem dagadtságuk vagy igénytelenségük miatt átlag alattiak).


"Rosszul fogalmaztam meg, jó pasi helyet, jóképű férfit kellett volna írnom, hiszen itt csak a külsőről lett volna szó."


A jóképű meg csak az arcra vonatkozik, lehet jóképű a 170 centis Tom Cruise meg Zac Efron is, jó pasi viszont lehet a hombárfejű kigyúrt 190 körüli Berki Krisztián vagy Dwayne Johnson is.


Férfiak

női skálán:

1. 9/10

2. 3/10

3. 3/10

4. 1/10

5. 9/10


férfi skálán:

1. 7/10

2. 6/10, de fejre jobb, mint az első

3. 4/10 (de ha nem lenne dagadt 6/10, mert amúgy meg eléggé Curtis feje van, neki meg nincs gondja a csajozással)

4. 5/10 mert átlagnak átlag, de az a tipikus genetikai hulladék, akivel nagyon kicseszett az élet a fejszerkezete miatt és még az sem segítene rajta, ha kigyúrná magát, viszont a populációban lévő mennyisége miatt béta szerepre tökéletes, ha eléri a stabil egzisztenciát, akkor 30 fölött akár egy Amy Schumer is összejöhet neki, ha eleget udvarol neki és kellően naiv ahhoz, hogy elhiggye, hogy a párja csak ritkán kívánja a szexet és gyakran alszik a barátnőinél csajos esték után és csak sok fiúbarátja van, de amúgy hűséges típus.

5. 6/10, ránk férfiakra nincs hatással ez az öltönyös sármos fejű feeling a beállított képpel, azt látjuk, hogy korán őszülő 30-as, aki az öltöny miatt vállasabbnak tűnik.


Nők

1. 5/10 (idősebb és a szőkesége miatt erősebb sminkkel tudna versengeni a Tinderesek között)

2. 7/10 (az irodai stílus és a magabiztos mosoly sokat dob rajta, de az összefogott haj sokat elvesz). Lehetne belőle 4/10-es Betty a csúnya lány és 9/10-es természetes szépség is.

3. 2/10 (de ha nem lenne és kompenzálná a magas homlokát egy frufruval olyan 6/10)

4. A tipikus példája, hogy lehet egy átlagos lányból istennőt csinálni különböző kellékekkel. Azért megnézném smink és ruha nélkül minden oldalról, de 10/10-es feelinget sugároz.

5. 5/10, de akárcsak a 2-es, belőle is lehetne 9/10-est, 10/10-est csinálni.


32/F


De elárulod, hogy mit akartál ezzel bizonyítani önmagadnak?


Meg hogy milyen minőségben foglalkozol társkeresési problémákkal?



Erre még válaszolok, bár nem nekem írtad.


"hogy lehet-e esélyem egy ilyen nőnél, csak ész nélkül húzgálják az ilyen csajokt jobbra, aztán meg megy a rinyálás, hogy minden nő elszállt picsa."


Mert esetleg esélyt adnak a dolognak, hiszen a genetikai vonzalom nem statisztikai alapon működik, hogy akit a tömeg x/10-re értékelt, az csak (x+/-1-2)/10 kategóriájú ellenkező neműek számára lehet vonzó, hanem PONT A VONZALMI KAOTIKUSSÁG ADJA KI A VÉGSŐ STATISZTIKAI EREDMÉNYT.


Vagyis lehetsz te izmos Jason Momoa, akibe halálosan szerelmes a mindenki által 9/10 körülire értékelt nő, de a 3/10-re értékelt 40-es, 3 gyerekes Suzanne Boyle meg csak azért fogadna el, hogy beszállj a rezsibe és vegyél néha csokit a gyereknek és Brad Pittre vagy Richard Gere-re gondolna a kényszerszex közben és folyamatosan oltogatna, hogy vágd le a hajad meg nem tudna kibékülni a tetoválásaiddal sem.


A 10-es skálán elért eredmény nem azért jó, mint amiért jobb az Ász, mint a Király vagy a 10-es a 8-asnál, hanem azért, mert TÖBB ellenkező nemű = NAGYOBB esély. Garancia nincs, csak az esélyek nagyobbak. Mint egyfajta szorzó.


A normális kapcsolat a lottó ötös, a szexkapcsolat a lottó 4-es, az alkalmi kaland a lottó 3-as, a közepes "30 fölött elviselem a rusnya tested, mert legalább vicces, jópofa ember vagy és társam leszel a gyereknevelésben/felerezsizésben)" kapcsolat a lottó 2-es, a nagyon rossz párkapcsolat a 40-es fogatlan cigányasszonnyal meg a lottó 1-es.


Mikor van nagyobb esélyed? Ha 1 szelvénnyel játszol hetente, vagy ha 10-zel, 100-zal, 1000-rel, esetleg 10000-rel?


Több szempontból is találó ez a lottós hasonlat, ugyanis az 5-ösre 1:43 millióhoz esélyed van, a 4-esre 1:100 ezerhez, a 3-asra 1:1231-hez, a 2-esre pedig 1:45-höz.


Szóval aki 9/10, az talál 2 ötöst, a 10/10-es 20-at, a 8/10-esnek már csak 1/4-ed esélye van az ötösre, de 4-est talál bőségesen, a 7/10-esnek szintén nem veszett ügy az 5-ös, de nem fogja azonnal megtalálni, viszont 4-es találattal (szexkapcsolatokkal) el tud lenni, abból 10 is kijön neki.


A 6/10-nek talán összejön a szexkapcsolat, de inkább csak alkalmik, abból akár 80-100 is élete során (ugyebár az "átlagos pasi vagyok, mégis volt sok csajom... na jó, vendéglátóiparban dolgozom meg ki vagyok gyúrva, de a fejem átlagos").


Az 5/10-es már nagyon zuhan, ott néha beesik valami alkalmi, de kénytelen biztosra játszani, különben csak a prostik maradnak, ha rendszeres szexet szeretne.


4/10 meg már az incel kategóriához közelít, számára az alkalmi kaland már olyan értékkel bír, mint Al Bundynak a 4 gól egy meccsen.


3/10-nél van a "feleségem van és gyerekeink, pedig csúnya pasi vagyok" önigazolás, miközben az asszony akár rendszeresen csalja vagy frigid/aszex, esetleg külsőre olyan, hogy a csávónak nincs hozzá gyomra, mert megismerkedés után rögtön felszedett 50+ kilót is.


2/10-nél még a gyereknevelős, felerezsizős házassághoz is erőfeszítés kell, bár ez már tényleg objektíve a fogyatékkal élő, vagy nagyon igénytelen kategória.


1/10 meg... Talán élete során összejön neki a fogatlan 40-es cigányasszony... De lehet, hogy még a prostik is menekülnek tőle.

2021. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:

"Nyilván, ha én férfiként regisztrálnék, akkor én is el tudnám érni, hogy a nők el legyenek tőlem ájulva, mert pontosan tudom, hogy mire van szüksége egy nőnek."


Ezt azért gondold át újra. Mi férfiak épp amiatt vagyunk kiakadva, mert az 1-es és 5-ös típusú férfiak "bőrébe bújva" szinte bármit írhatunk, szó szerint néha még az alpári farkat küldős képre is van jelentkező - nyilván hasonlóan alpári stílusú nő személyében. Például kaptam már adonisz testű férfinél farkat küldő képre olyat (az mondjuk Badoon meg régebben Love.hu-n volt), hogy "Hm... tetszik. Ha nem kamu ami videochaten úgyis kiderül akkor várlak szerény hajlékomban. De előtte egy kávé mellett megismernélek csak a biztonság kedvéért, hogy nem vagy elmebeteg."


Ellenben aki nem üti meg ezt a mércét, az eleve Tinderen nem is matchel igazán, máshol meg hiába ír bármit is, el sem olvassák, mert kép alapján már törlés és tiltás.


Illetve akikkel kialakul beszélgetés is tényleg ez a

- unatkozó lány, akivel sosem lesz személyes találkozó

- lelkét online kiöntő lány, akivel szintén sosem lesz személyes találkozó.

- lelkét offline kiöntő félénk lány, akinek a második, harmadik randin sem foghatod meg a kezét sem.

- tényleg kritián aluli, túlsúlyos, igénytelenebb nő, aki esetleg még gyerekes is, de még ő sem ugrik első szóra, egy randira sem, meg kell úgymond hódítani, csak annyi a különbség, hogy utána fordul a kocka és ő is keres téged, ha te már le akarnád vakarni magadról.


Ebben az utolsó kategóriában (főleg ha gyereke van) előfordul, hogy esetleg ő emeli a tétet és azt mondja, jó lenne neki a szexkapcsolat is, de pontosan tudod, hogy az nem szexkapcsolat lenne, hanem vagy a passzív-agresszív vagy a manipulatív módszerrel próbálna belevinni a pótapa szerepbe.


Végül pedig (mielőtt megörülnének az incelek) szép számmal növekszik az a típus, aki a fent említett halmozottan hátrányos (túlsúly, gyerek, igénytelenség) és a jégkirálynő kombinációja, tehát ez is példázza, hogy a 10-es skála nem olyan, hogy az adott szint a tiéd, hanem az esélyeket növeli vagy csökkenti. Vagyis hiába próbálkozol te bármilyen, rengeteg férfinek nem tetsző nőnél, van, hogy pont az fog átcseszni és pont az lesz a leghitelesebb, mert egy modellcsajnál simán benne van a pakliban, hogy kávézás után ghostingol, pont ott lesz kellemes csalódás-sorozat, ha

- matcheltek

- válaszol

- megvan az összhang

- megbeszélitek a randit

- jól sikerül, látszólag mosolyog, vidám.

- nem tilt le utána

- lesz következő randi


És szinte még az első szexig is számítasz arra, hogy felébredsz, beléd csap a villám vagy kiderül, hogy transznemű és farka van, akármi.


Egy hátrányosabbnál meg magabiztosan mész bele, látszólag tök jól halad, akár smárolgattok is, tökre megbízol benne, aztán akkorát koppansz, mint a ház.


Úgyhogy ennyit arról a hiedelemről is, hogy a magabiztosság mennyit számít. Ja, ha alapból bejössz a nőnek. Ha nem, akkor nem tudsz rajta fordítani.


#34: Na igen, ez a profi definíció is rávilágít a tipikus női gondolkodás irracionális jellegére. A nőnél az átlag pasi a 8/10 feletti, az összes az alatti átlag alatti vagy bottal sem.


És igen, a nőnél szuper kocsi lesz a kis piros Daewo Matiz is, a te BMW M760i-d meg csúnya nagy dög meg az eleje olyan, mint egy gonosz kígyó. És profi fodrász lesz Juci is a szomszédból. Sőt, az iPhone SE is szuper telefon, a te Note 20 Ultra 5G telefonod meg olyan csúnyácska meg nagy meg szögletes.


"Én inkább szex partner keresőnek mondanám (ahogy elég sokan)."


Ezt megintcsak egy nő sem fogja bevallani, amíg össze nem matchel a megfelelő, 8/10 feletti pasival. Néha öröm nézni, amikor komoly kapcsolatot kereső, "NO ONS"-os felkiáltójeles nők 5 mondat után már szexuális flörtbe keverednek, csak egy Jeremy Meeks kell hozzá és őszinte meglepettség lesz úrrá rajtuk, amikor kiderül, hogy kamu volt.


Bár sajna már egyre kevesebben dőlnek be neki, meg már a noname random jó pasik Facebookos képeinek is meg egyre többen akarnak videochatre menni, hogy megbizonyosodjanak, hogy tényleg valós-e az illető.


Bár azért ha van néhány adonisz haverod, akkor pontosan tudod, mert ott ülsz szemben a kanapén 3 haveroddal, miközben a kihangosított videochaten szóról szóra hallod a beszélgetést.


Az átlagpasis dolgokat már nehezebb ennyire megtudni, mert a kudarcainkkal nem szívesen büszkélkedünk, meg videochatig el sem jutunk sokszor, ott maximum a ghostingolás előtti kifotózott screenshotokat tudod megmutatni, amire értetlenül áll mindenki, hogy tényleg semmi rosszat nem írtál.


"Na a másik része meg az amit én mondtam, hogy ha bejöttök egymásnak akkor miért nem húzod jobbra, mert semmit nem vesztesz vele. Te az érzelmeket mondod(vagyis, hogy neked feminin az ilyen csávó), én meg a logikát."


Most ezért valószínűleg nagyon gyűlölni fog, de megmondom én az érzelemnek hazudott női logikát mögötte.


Egy nő sem szeret - aki nem célzottan szexkapcsolatot vagy alkalmit keres - túl jó pasit választani, mert őt nem tudja a puncival uralma alá hajtani, így jön ezekkel a szabvány dumákkal, hogy "biztos nem jönnék be neki" vagy "én nem érezném jól magam, mert kis csúnyácska lánynak érezném magam mellette"... Meg ezért van sokszor topmodelleknek is átlagos pasijuk. Mert komolyat akarnak, nem kalandot, nekik meg presztízs is, milyen gáz lenne egy ismertebb valakiről (nő) kiderülne, hogy a pasija rommá csalta őt, esetleg ő tartja el a selyemfiú pasit?


Azt viszont "mindenki" tudja róluk, hogy jó nők, ezért nincs mit bizonyítani sem a férfiak, sem a nőtársaik előtt, olyan magas az értékük, hogy csak akkor rontaná le egy átlagos vagy csúnyácskább pasi, ha nem lenne gazdag és sikeres vagy nem hercegnőként bánna velük.


Ezért kötnek ki ezek a fullos nők pénzes átlagpasik mellett (akiket vagy csalnak, vagy addigra már annyira kiélték magukat, hogy megcsömörlöttek).


Ellenben az átlagnőknek meg presztízs megfogni egy adoniszt. Ezért kötnek ki adonisz pasik átlag vagy csúnyácskább nők mellett, mert ők megkapják a nő által a diszkrét kitartottságot, anyagi jólétet, a nő pedig a trófeát, amikor egy adoniszt sikerül hűségessé benevelniük. Ezek az adoniszok meg vagy szintén csalják diszkréten a nőt vagy már ők is megcsömörlöttek, esetleg a sok koksztól már nem áll fel a bré.


És ez lehet, hogy tök kegyetlenül hangzik és most sokan úgy gondolják, hogy ki van sarkítva, természetesen ki van sarkítva, de nem azért, mert ne ez lenne a motiváció. Hanem azért, mert az emberek többségének sem önismerete nincs, sem nincs tisztában a saját értékével.


Ha így lenne, akkor nem prostiként végezné rengeteg intézetis lány, aki gyönyörű, de buta az élethez, de azt hiszi magáról, hogy majd megcsinálja az életét pár év alatt és nem maradna egyedül/kutyával/macskával rengeteg karrierista "diplomás, csinosnak mondott" nő.


Illetve úgy alapjában véve a nők kevésbé lennének felszínesek, akik rögtön ítélnek ruházat, stílus, stb. alapján.


A férfiak meg kevésbé hajtanák a pénzt a nők miatt, ami a GDP-ben bármilyen világválságtól jobban érezhető lenne.


De az emberek többsége sajnos nincs tisztában még saját magával sem, nemhogy az ellenkező nem szemében elfoglalt hozzávetőleges pozíciójával.


"Elment randizni vele, aztán mondta a srác, hogy a csajnak 2x akkora felkarja volt mint neki. Mondjuk azt, hogy a való világban egy 4-es csaj, képen 8-as."


Igen, erre mondtam, hogy a filterek miatt ma már még veszélyesebb ilyen szempontból a társkereső, mint régebben. Én ezért is szoktam személyes találkozó előtt videochatet kérni.


"A wikipédia szerint társkereső. Hogy ki mire használja, az már más kérdés."


A hivatalos álláspont szerint a torrent is nyílt forráskódú szoftverek terjesztésére szolgál és a marihuánát is orvosi célokra fogyasztják.


A valóság pedig az, hogy ahol maximum az életkorodat meg 500 karaktert tudsz írni magadról és a fotóid alapján húznak jobbra vagy balra, ott kevés olyan ember van - akár férfi, akár nő, csak utóbbi társadalmi elvárásból behazudja, előbbi meg azért, hogy így hátha jobban imponál majd a nőnek - aki életreszóló kapcsolatot tervez. Arra megvannak azok a társkereső oldalak, ahol az aszcendensedtől az MBTI típusodon át a vércsoportodig mindent megadhatsz és egyáltalán ezen ELŐszűrő szempontok alapján fog kidobni neked összesen mondjuk 10-30 embert, akik közül kiválasztod a külsőre legmegfelelőbbet. Mert nyilván számít a külső... Csak teljesen felesleges több száz valakit jobbra húzni, amikor olyan messze vagytok személyiségben egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől.


Szórakozóhelyekről is gyakran mondogatták, hogy ne ott keress férjet/feleséget. Pedig még az is jobb, mert ott legalább ha tényleg van egy particsaj meg partisrác, akkor ők valóban őszintén egymásra találhatnak a buliimádatuknak köszönhetően. Ugyanez Tinderre nem igaz, mert a társkeresőfüggés még nem kovácsolt össze párokat. Maximum nyitott kapcsolatos szexpartnereket.


A nagy számok törvénye alapján meg nyilván bárhol lehet találni. Csak a hatékonyság van valahol a mindennek a legalján.

2021. márc. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!