Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondol egy nő, aki korábba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol egy nő, aki korábban nem érdeklődött, és most igen, de most ő nem kap viszonzást?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül olyanra gondolok, akinél határozottan próbálkoztam és elutasított. Van pár olyan régebbi ismerős, akivel csak beszélgetni akartam (legalábbis kezdésnek), és még azt sem viszonozta igazán, nem kereste a társaságom, ha írtam nem igazán válaszolt, és hasonlók.


Az ilyenekkel, akik nem mutattak felém elég érdeklődést, már csak maximum köszönök, esetleg pár szó, aztán továbblépek. Nem mutatok már felé érdeklődést, nem érdemelte ki. És némi idő elteltével többek esetében látszólag nagyobb az érdeklődés én felém, mint korábban. Hirtelen bőbeszédűbb lett. Szívesen beszélgetnék vele, de aztán eszembe jut, mi volt, és inkább foglalkozok mással.

Veszi-e a lapot az ilyen, hogy azért nem keresem már őt, mert korábban hamar lerázott?

Titokban egyébként nyitva hagyom a kaput annyira, hogy ha ő mutatni fog elég érdeklődést felém, keresni fogja a társaságom többször, akkor még van esély arra, hogy legyen köztünk valami, habár ez nem nagy szokása a nőknek, én pedig utána nem fogok menni, azt már elrontotta.



2021. márc. 18. 22:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.Nem látok a fejekbe.Ha érdeklődik irantad,es neked is megfelel,akkor hajrá.Én félretenném ezt a sértődöttseget,meg ezt a "végleges,soha többet",a nagy visszavagó elméletet.

Emlekszem volt egy nő,aki nagyon bejött.Sokáig kerülgettem,de elutasított.Ettől függetlenül beszélő viszonyban maradtunk.Persze nem kerestük azért egymást.De ha talalkoztunk,akkor nem volt harag.Aztan eljött az idő,amikor egyszercsak kezdtem erdekelni őt.A barati körömből is valaki megemlítette,hogy nagyon bejövök neki.Aztan egy alkalommal ezt nyiltan közölte is,beszélgetes közben,hogy, mi lenne ha..

A változas okát nem tudnám megmondani,mivel nem érdekelt különösebben,nem kutattam.


Nemet mondtam.De nem azért,hogy valamiféle elegtételt vegyek,vagy karörvendjek,a sors beteljesülesét lassam benne,hanem egyszerűen már nem tetszett a lány.Nem tartottam vonzónak.

Ennyi.

2021. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!