Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondol egy nő, aki korábba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol egy nő, aki korábban nem érdeklődött, és most igen, de most ő nem kap viszonzást?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül olyanra gondolok, akinél határozottan próbálkoztam és elutasított. Van pár olyan régebbi ismerős, akivel csak beszélgetni akartam (legalábbis kezdésnek), és még azt sem viszonozta igazán, nem kereste a társaságom, ha írtam nem igazán válaszolt, és hasonlók.


Az ilyenekkel, akik nem mutattak felém elég érdeklődést, már csak maximum köszönök, esetleg pár szó, aztán továbblépek. Nem mutatok már felé érdeklődést, nem érdemelte ki. És némi idő elteltével többek esetében látszólag nagyobb az érdeklődés én felém, mint korábban. Hirtelen bőbeszédűbb lett. Szívesen beszélgetnék vele, de aztán eszembe jut, mi volt, és inkább foglalkozok mással.

Veszi-e a lapot az ilyen, hogy azért nem keresem már őt, mert korábban hamar lerázott?

Titokban egyébként nyitva hagyom a kaput annyira, hogy ha ő mutatni fog elég érdeklődést felém, keresni fogja a társaságom többször, akkor még van esély arra, hogy legyen köztünk valami, habár ez nem nagy szokása a nőknek, én pedig utána nem fogok menni, azt már elrontotta.



2021. márc. 18. 22:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hátha veszi az adást. Pont ez a lényeg, hogy vajon veszi-e. Aztán ha veszi, és úgy dönt, hogy neki ennyit nem érek, akkor továbblép. Rendben van. Csak azt akarom elkerülni, hogy nem érti a helyzetet hogy még lehetne valami, mert esetleg azt hiszi, hogy egyszerűen csak nem tetszik nekem már.
2021. márc. 18. 22:47
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
De honnan veszi az adást, ha nem beszélsz vele és semmibe veszed? Abból egy nő szimplán azt hiszi, hogy nem érdekel téged.
2021. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Mégis honnan tudná, hogy te épp miért ülsz a fenekeden tétlenül?

Ha valóban érdekel és szeretnél tőle valami, akkor ne játszd az elérhetetlent, mert csak magadat szívatod. Nem fog energiát fektetni, ha te nem viszonozod az érdeklődését... gondolj csak bele, hiszen te is pont ezt tetted.

2021. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Valószínűleg az lehet a háttérben, hogy a idősebbek lettetek mindketten, emiatt az ő értéke csökken a húspiacon, illetve nőknek hamar kipörög a kiélős korszaka, hiszen egyetlen év alatt le tudnak feküdni akár 50-100 pasival is ami egy férfinek egy élet alatt jön össze, ha nem valami celeb vagy adonisz.


Szóval meg akar állapodni. Eközben te nem tékozoltad el az idődet a bulizásra, mint a csajozógépek, hanem építetted a karrieredet, aminek mostanra érik be a gyümölcse. Briffault törvényét látod igazából működni a gyakorlatban. A nő a bétát látja benned, akivel majd családot alapít, ha megfelelsz egy sor feltételnek.


Viszont attól, hogy nem érdeklődsz már úgy iránta még ne gondold, hogy majd teperni fog érted (ha csak nem vagy ilyen Orbán Gáspár szinten), mert éppen elég lúzer srác áll sorban, aki csak arra vár, hogy a hatalmas programozói fizetését egy hercegnőre költhesse.


"Lényegében csak arra vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor egy nő rájön-e arra, hogy csak a korábban történtek miatt nem kap elég figyelmet tőlem (vagyis pont azt kapja vissza, amit adott), és nem azért, mert egyébként nem jönne be, nem kedvelném."


A kérdésedre válaszolva a nő egójától függ. Belelátni a fejébe nem tudunk, fMRI készülékbe helyezni a fejét meg nehézkes lenne megoldani ilyen szituációkban.


Nekem az a véleményem, hogy ha túl nagy az egója, akkor a gyémánt sem karcolhatja meg és lezárja magában azzal a történetet, hogy "Áh, mit is akartam ettől a lúzertől... Már értem miért van egyedül. Jöhet a következő."


Ha viszont nem, akkor juthat arra a következtetésre, hogy "Hova tűntek a normális pasik, hiszen csinos, diplomás, 30-as lány vagyok."


Ha még alacsonyabb az önértékelése, akkor beiratkozhat fitneszre, jógára (nem most, hanem normál esetben), felturbózhatja a külsejét, hátha így már el fog kelni.


Egyvalamit viszont ne nagyon várj. Hogy belássa a dolgot, hiszen ő úgy van vele, hogy fiatal volt és naiv és azért adta oda magát annak a sok szemét alfának, aki csak kihasználta őt. De most érettebb lett érzelmileg és tapasztaltabb és már jó leszel neki.

2021. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Erre szerintem nagyon sok lehúzást fogsz kapni a nőktől, de egyébként vannak benne féligazságaid. :D
2021. márc. 18. 23:09
 16/21 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig csak az a válaszom, hogy van tartásom, de a nők egyébként sem szeretik a kuncsorgó férfiakat, akik olyannak tűnnek, akik örülnek ha adódik egy-egy lehetőség amivel már rögtön élni próbálnak.
2021. márc. 18. 23:12
 17/21 anonim ***** válasza:
55%

#5: "erre azt látja, hogy a szamár kéreti magát, hát persze, hogy otthagyja a p...ba és inkább gyalog megy tovább, aztán előbb utóbb csak felveszi egy musztáng."


Pont azért áll le a szamárral, mert érzi a vesztét. Lehet, hogy őt személy szerint felveszi egy musztáng, de az esetek többségében egy idő után és bizonyos múlt mellett a nőknél már lefőtt a kávé.


A sok kiéhezett férfi sem fogja fel soha, hogy mi is hatással vagyunk a nőkre. Ugyanúgy, ahogy a szavazók a politikusainkra. TÖMEGESEN hatással vagyunk, egyénileg semmit sem érünk.


Inkább tisztelni kéne azt, akiben van tartás és nem a farkára gondol ilyen esetben. Ha több ilyen férfi lenne, akkor a nők is máshogy állnának hozzánk.


Ha nő lennék mostani fejjel én sem tudnám tisztelni a férfiakat. Alig van kivétel, akiben még van tartás, de néha arról is kiderül, hogy titokban k...vázik.


Férfiak tömegei mennek le annyira kutyába, hogy minden nőkkel szembeni elvárásukat félredobják azért, hogy hátha egyetlen nő is leáll velük. Még a kérdezőn is lehet érezni az érzelmi labilitást, egy rafináltabb lány úgy az ujja köré csavarná, hogy öröm lenne nézni.

2021. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy ő nem akar semmit barátságon kívűl. Talán látja, hogy te többet akarsz és kényelmetlen neki a helyzet.
2021. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül akarok többet. Tulajdonképpen itt több nőről van szó az ismerőseim közül, bizonyos dolgokban hasonló helyzettel.

Egyesek esetében én sem döntöttem el még, hogy akarnék-e többet, vagy csak barátságot, de kedveltem az illetőt, kíváncsi voltam rá, ő pedig rám nem.

2021. márc. 18. 23:25
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, nekem is volt pont ilyen viselkedésű kiszemeltem, és pont így csinálnék én is, ahogy a kérdésed alatt megfogalmaztad!


Az előtt fülig szerelmes voltam belé, most meg ennek az ellentétje!


21F

2021. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!