Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy csak olyan lányokkal vagyok hajlandó randizni, akivel előtte voltak tartalmas beszélgetéseink és felém is érdeklődött?

Figyelt kérdés

Sokat lehet hallani azt, hogy randizzunk sokat és nagy számok törvénye alapján összejön valami. De én nem szívesen randiznék egy olyan lánnyal, aki igaz hozzám szól, de mondjuk, ha neten beszélünk akkor 1-2 szavas mondatokba válaszol, egyszer se kérdez felém, nem látom benne az empátiát és az alapfokú kedvességet. Hiába tetszik küllemre, hogyha egy unalmas csajnak tartom és nem látom benne azt, hogy egy jó találkozás lehetne köztünk.

Múltkor is beszélgettem egy lánnyal kérdeztem találkozna e velem mondta, hogy a mostani hét jó lenne neki, de valahogy már nincs kedvem ráírni és találkozni sincs kedvem vele, helyette egy másik lánnyal fogok találkozni jövő héten, mert vele legalább tartalmasan lehet beszélgetni és kedves is.

Én azt szeretném kérdezni, hogy hogyan kell érteni ezt a nagy számok törvényét, tehát mindenféle csajjal kéne randiznom? Vannak nők akik hiába jönnek be külsőre belsőre nem vonzanak és persze fordítottan is igaz, mert hiába kedves, aranyos hogyha mellette nem tetszik. Azt szeretném, ha mind külsőre és belsőre rendbe lenne, gondolom ezzel nem kérek sokat.


2018. jan. 20. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatra nem alkalmas olyan lány, aki ahhoz sem elég intelligens, hogy beszélgetni lehessen vele.
2018. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Pfu te nagyon primitív vagy. Arra nem gondolsz, hogy érdekled, csak nem szeret chaten beszélgetni? Ha kibeszéltek mindent chaten, nagyon kellemetlen lesz az első találkozó, mert nemis tudod, mire kérdezz rá, amit még nem tudsz róla(volt már ilyen). Meg van, hogy élőben nemis tetszetek egymásnak, akkor jön a kérdés, hogy minek vesztegettél annyi időt chatelésre..Én azt szeretem, ha minél előbb elhívnak találkozni, chaten csak annyit beszélünk, ami ilyen kezdeti szimpátiához elég, de személyesen kell egymást megismerni, nem neten.
2018. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Lányként én is pontosan ugyanígy vagyok y teljes mértékben egyetértek veled. Ha nincs garancia arra, hogy az illető nem egy buta, unalmas sablongép, aki ezt komolyan gondolja, nem érzek hajlandóságot arra, hogy erre egy percet is áldozzak személyes részvétellel. Azt, hogy ki mennyire értelmes és mennyire lehet vele normálisan beszélgetni, ki lehet szűrni szerintem az írott szövegből is. Értelemszerűen nem megyek randira olyannal, akit neten ismertem meg és nem tudok vele élvezettel beszélgetni. Nem érdekel, hogy milyen hiperszuper lenne személyesen, nekem nem éri meg órákat áldozni az életemből erre, hiába érnék amúgy rá. A szarra és az időpazarlásra senki sem ér rá. Ugyanúgy nem megyek randira olyannal sem, aki onnantól, hogy lebeszéltük a randit, nem is keres, vagy már előtte is csak hébe-hóba keresett és ha olyanja van, betalál. Naponta-kétnaponta elvárom, hogy beszéljünk az első randi előtt, meg a kapcsolatunk elején. És kétszer egymás után csak úgy nem fogom keresni az illetőt, ezt szerintem érdemes lenne a férfiaknak is szem előtt tartani a nőkkel szemben. Személyesen meg evidens, hogy ne hívjanak randira derült égből, hanem jöjjenek oda hozzám, beszélgessünk és ha nem csak a seggem az alapja a szimpátiának, mehetünk randizni.


Nagy számok törvénye meg nincs. A nagy számok törvénye a nyitottságnál ér véget. Onnantól kezdve, hogy az ember hajlandó más emberek felé nyitni és váltani velük pár szót, már csak szűrők létezhetnek. Akinek jók a belső műszerei, nincs szüksége arra, hogy minden jóképű/szép embernél bepróbálkozzon alaptalanul, meg alaptalanul bsszon el pénzt/időt randikra. Meg kell találni azokat a személyes értékeket, elvárásokat és szempontokat, ami alapján valakit kikukázol. Attól nem lesz boldog párkapcsolatod, hogy mindenkinek adsz egy esélyt egy randi erejére. Cserébe viszont időd sem lesz a valóban fontos emberekre és dolgokra.

21N

2018. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, esztelenül randira járkálni azok szoktak, akiknek nincs saját életük. Majd ha melóznál/egyetemre járna, edzene rendszeresen az illető és/vagy a tervei között lenne egy csomó dolog megtanulása, elkészítése, a barátokkal/családdal is szeretne foglalkozni szabadidejében és elégedett, boldog, teljes életet élne szingliként ks, másképp állna ahhoz, hogy kire érdemes elbszni a drága időt.
2018. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
#4 Én mindig olyanokkal randizok, akik egyetemisták/már dolgoznak, és sporolni is szoktak rendszeresen, mégis simán elhívnak 1-2 nap beszélgetés után is randizni, ha egyszer már annyiból is szimpatikus a másik. Nagyon hamar le lehet szűrni a másikról, hogy intelligens-e, elég csak azt nézni, hogy hogy fogalmaz, milyen a helyesírása. Ennél többet ne akarj róla chaten megtudni, mert rossz kép fog kialakulni benned róla. Chaten mindenki más, mint élőben. De persze, aki szar emberismerő, azzal hetekig kéne csetelgetni, hogy elhiggye, hogy nem egy földirépával beszélget.
2018. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2 Szerinted normális az, hogy egyszer se kérdezi meg tőlem, hogy mi van velem, nem kérdez rá arra, hogy milyen szabadidős tevékenységeket szeretek, a napjaim hogyan telnek? Jó nem csak ilyen érdeklődésekre gondolok, most csak írtam sablon kérdéseket. Azért vagyok primitív, mert elvárok ismerkedési minimumokat? Hogy ne legyen lelketlen a beszélgetés, a randit megelőzze egy tartalmas csevegés utána esetleg skype videóbeszélgetés, utána úgy menni randira, hogy már egy kicsit ismerjük egymást és felszabadultabbak vagyunk. Mert ez a fontos a netes ismerkedésnél, hogy a randit megelőzze tartalmasabb beszélgetés. Akár rá 1-2 napra is mehet a találkozás, mert én se szeretem annyira húzni. Csak lássam azt, hogy érdeklődik felém, lehessen vele jókat beszélgetni, élvezzem a társaságát és minden rendben van. Ez nem nagy kérés szerintem.

Meg mi az, hogy kibeszéltek mindent chaten? Ilyen nincsen, annyi mindenről lehet beszélgetni. Alapból én egy olyan típus vagyok, hogy inkább kiteregetem a lapjaim, minthogy titokzatos legyek. Minek kellenek ezek a primitív játékok?

2018. jan. 20. 08:57
 7/12 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Én sem várok hetekig, volt, akivel így 2 nap beszélgetés után mentem randira.:) Ettől függetlenül viszont elvárom, hogy a randiig is keressen naponta-kétnaponta és a randizgatós/kezdeti időszakban is írjunk egymásnak pár szót, amíg nem találkozunk. Le lehet szűrni a dolgokat egy fél órás beszélgetésből/chatelésből is, meg az is más, mikor valaki rád ír, hogy hali mizu-ahha, mi a hobbid-ahha oké, találkozzunk. Na, így nem megyek sehova.

2018. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy akik ezt a "kibeszéltek mindent, elfogynak a témák" szart nyomatják, hogy terveznek valakivel összebútorozni? Úgy, hogy hőőő, asszony, ma már mondtam 2 szót spóroljunk, mert kell még a következő 10 évre is?


Ne legyetek szánalmasak. Akivel jól lehet beszélgetni, annál téma témát szül, beszélgetés beszélgetést. Akivel felmerül a lehetősége is annak, hogy elfogynak a témák, azzal soha nem is illettetek össze, vagy átkozottul egybites, fantáziátlan, élettelen emberek vagytok.

2018. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Egyetértek veled. "átkozottul egybites, fantáziátlan, élettelen emberek vagytok" pláne ezzel és szomorú, hogy sok ilyen ember van.
2018. jan. 20. 09:53
 10/12 anonim ***** válasza:
teljesen egyetertek! en a minap epp ezert kaptam egy sractol, mert a dolog ugy volt h ram irt, ket nagyon minimalis beszelgetes utan elhivott randira amire igent mondtam majd a kommunikacio meghalt... nem keresett, ha irt is inkabb a kullememtr vonatkozoan h dejo ez meg az a kep rolad, de melledbujnek stb. fogalma sem volt arrol mit csinalok epp, hogyan telik a napom abszolut nem volt erdeklodo. mikor megirtam neki meg en kaptam h miez a hiszti, neki ilyen nemkell, es o akarta a randit, de ilyen novel nem, es megertene ha randi utan nem keresne, es kiakadnek de h elotte egy “tok idegent” nem keres, o ezt nem tartja hibanak. na kerdem en, ha most tok idegen vagyok, egy ket ora randi utan leszek valaki???? ha erdekel a no, torom magam h meg a randi elott valemyilen szinten megismerjem, vagy megis h gondolta h randin odaallitunk es kezdjunk egymassal vmit?
2018. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!