Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is kimaradt az életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is kimaradt az életéből az, hogy valaki odáig legyen érte?

Figyelt kérdés

Nem rinyálni szeretnék csupán elgondolkodtam azon, hogy fiatal koromban mennyire nem éreztem senkitől azt, hogy érdeklődne felém, hogy belém szeretett volna valaki.

Hogy valaki úgy igazán akarjon engem és odáig legyen értem. Mint ahogy más nőknél, ez a figyelem a másik nemtől, nálam kimaradt.


Nőként írom ezt. Biztos én is hibás vagyok ebben, mert kevésbé voltam nyitott személyiségű. Ez tény. De ez fiatal koromban volt, tiniként.

De hogy felnőttként már változtam ebben és még mindig nem éreztem egy férfi felől se azt, hogy úgy igazán akarna engem. Voltak kapcsolataim de ott mindig azt éreztem, hogy én akarom őt és én szeretek igazán. Aztán vége is lett de más miatt.


A lényeg, hogy nagyon hiányzik az, hogy azt érezzem a másik felől, hogy valóban kellek neki.


Erőltetve biztos nem lehet ezt elérni.

De milyen tippek vannak arra, hogy valaki érdeklődését felkeltsem? Nem szexuálisan értve (illetve nyilván nem csak ez lenne a fontos) Azon kívül, hogy mindig érdeklődő voltam figyelmes. Próbáltam a másik kedvében járni.


Más is érez hasonlóan?

Mit lehet még azért tenni, hogy valaki úgy igazán belém szeressen? Tudom erőltetni nem lehet. De, valahogy úgy érzem én is hibás vagyok ebben, de most már azt nem tudom, hogy hogyan lehetne jól csinálni.


Mi a titok abban férfiak, hogy egy nőt igazán megszerettek annyira, hogy ne kelljen más nő? Csak ő.



2021. márc. 21. 12:25
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban annyit tudnék mondani, hogy nekem is voltak kapcsolataim, de egyiknel se éreztem azt igazán, hogy valóban én kellek neki.. Olyan volt mintha csak úgy lettem volna a számára. Ettől lelombozóbb érzés nincs. És akárhányszor próbálkoztam nyitni a férfiak felé, valahogy sose alakult sehogy. Nem éreztem azt, hogy ők engem keresnének. Persze nem is lett belőle semmi.
2021. márc. 21. 13:53
 12/37 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt ilyen,igaz 33 evesen, es megis tonkrement a kapcsolat. Ugy gondolom, hogy nem mindenki nyilvanitja ki egyforman a szeretetet. Lehet hogy egy bizonyos tipusu megnyilvanitas valakinek eleg, mas meg ugy erzi arra hogy nem szeretik. A tulzott megnyilvanulas meg akar beteges is lehet, ami epp hogy megfojtja a masikat.
2021. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
50%
Azért tenni is kell, hogy elérd azt egy pasinál, hogy odalegyen érted. Nálunk párommal ez kölcsönösen kialakult már az ismerkedés elején. Mindketten kedvesek, figyelmesek voltunk egymással, rengeteget beszélgettünk, hülyéskedtünk, stb. Valahogy jött ez magától. Nem játszmáztunk, nem csaptuk be egymást, nem xartuk le egymást. Ha hulla fáradtak voltunk, esténként akkor is találkoztunk kicsit az ismerkedés idején, ha mást nem csak fél órára. Nem volt minden xaron duzzogás, hanem próbáltuk egymást mindenben segíteni.
2021. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos a külsőben látom a problémát. Ne értsetek félre, nem a genetikai adottságokra gondolok, hanem arra az irgalmatlanul sok festékre. A hétköznapi nő nem fotózáshoz öltözik fel, hanem hosszú autózáshoz, gyalogláshoz...mert ugye mit csinál az átlagos nő? Összekapja magát, tanul, dolgozik, háztartást vezet, gyereket nevel. Azokbe a nőkbe lesznek szerelmesek, akiket a képeken látnak belőtt hajjal, pózolva, stb. Cáfljatok meg, ha nincs igazam. De én eddig ezt tapasztaltam magamnál is. Ugródeszka vagyok, amíg nem jön képbe más, aki általában otthon unatkozik, ezért van ideje kozmetikázni meg wellnessezni.


Várom már a cáfolatot. Tudom, hogy lepontoztok, de ezek a tapasztalataim. Lehet hogy rossz emberekbe futottam eddig.

2021. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

#14

A környezetdben ezt látod, hogy a hosszú ideje együttélők esetén a nők full sminkben élnek?

Én szinte natúr nőket látok mindenfelé a párjaikkal.

2021. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
#15 Akik azokkal a nőkkel összejönnek, csak kompromisszumot kötnek. Mert előtte vagy hosszú évekig nem volt senkijük és már nagyon kell nekik valaki, vagy a nő pénzes és a pasinak ez jól jön. Mondom, lehet én élek rossz környezetben. Meg ugye van nem kevés férfi a környezetemben, és úgy hallgatom néha, hogy miképp beszélnek a nőkről és a párjukról. De mondom, lehet én élek rossz helyen.
2021. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

#16

Hát a kritikát illetően a nőket sem kell félteni :) ki finoman ki ízléstelenebbül de beszélgetnek a nők is mindenféléről.

A munkahelyeimen, zömében nők közt még a rúzs is sok volt, illetve ha a reggeli széjfestés lekopott senki nem pótolta például, nem volt fontos. Civilben sem sminkelnek a környezetemben, szempillaspirál, kis szájfény a maximum.

Eseményre igen, de az más kategória szerintem.

2021. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
#17 Szeretnék én is ilyen helyen élni. Én megyeszékhelyen vagyok, és te?
2021. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

#18

Én is:D

Egy eldugott zsákfaluba képzeltél el?

Most ezen gondolkodtam, hogy esetleg a más korosztály miatt-e, de váltig állíthatom, hogy nem.

2021. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
#19 Huszonéves korosztályba tartozom. Zsákfalut azért nem, de kisebb falut vagy várost képzeltem el.
2021. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!