Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is kimaradt az életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is kimaradt az életéből az, hogy valaki odáig legyen érte?

Figyelt kérdés

Nem rinyálni szeretnék csupán elgondolkodtam azon, hogy fiatal koromban mennyire nem éreztem senkitől azt, hogy érdeklődne felém, hogy belém szeretett volna valaki.

Hogy valaki úgy igazán akarjon engem és odáig legyen értem. Mint ahogy más nőknél, ez a figyelem a másik nemtől, nálam kimaradt.


Nőként írom ezt. Biztos én is hibás vagyok ebben, mert kevésbé voltam nyitott személyiségű. Ez tény. De ez fiatal koromban volt, tiniként.

De hogy felnőttként már változtam ebben és még mindig nem éreztem egy férfi felől se azt, hogy úgy igazán akarna engem. Voltak kapcsolataim de ott mindig azt éreztem, hogy én akarom őt és én szeretek igazán. Aztán vége is lett de más miatt.


A lényeg, hogy nagyon hiányzik az, hogy azt érezzem a másik felől, hogy valóban kellek neki.


Erőltetve biztos nem lehet ezt elérni.

De milyen tippek vannak arra, hogy valaki érdeklődését felkeltsem? Nem szexuálisan értve (illetve nyilván nem csak ez lenne a fontos) Azon kívül, hogy mindig érdeklődő voltam figyelmes. Próbáltam a másik kedvében járni.


Más is érez hasonlóan?

Mit lehet még azért tenni, hogy valaki úgy igazán belém szeressen? Tudom erőltetni nem lehet. De, valahogy úgy érzem én is hibás vagyok ebben, de most már azt nem tudom, hogy hogyan lehetne jól csinálni.


Mi a titok abban férfiak, hogy egy nőt igazán megszerettek annyira, hogy ne kelljen más nő? Csak ő.



2021. márc. 21. 12:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

#20

Ilyesmire tippeltem, igen.

De az ismerős és ismeretlen huszonévesek sem instalány kinézetűek, érdekes ez.

2021. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
#21 Akkor csak rossz emberekkel találkoztam volna?
2021. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

#

Vagy én vagyok abszolút immunis a sminkre és nem figyelem.

De ez azért nem igaz, mert ha valaki szépen, ízlésesen tálalja nagyon is tetszik nőként is.

2021. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
#23 Ez is igaz, de mondom, hogy csak erre figyelnek fel a legtöbben.
2021. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem számít a smink, se a szépség, se a csinosság, se a nőies öltözködés. Én sminkelek, vékony vagyok mégsem rajongott értem soha senki. Megjegyzések általában szép, csinos, kedves de mégsem rajong senki sem. Viszont azt látom a környezetemben,hogy vannak elhízott, idősebb, önmagukkal abszolút nem foglalkozó nők és a pasijuk mégis rajong értük és halál szerelmes. Nincs köze a kinézethez sajnos...
2021. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
#25 Mihez lehet köze akkor? Nem értem, mindenki kb. felszínes.
2021. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom, de a külső nem elég az tuti.
2021. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Jelentem igen (45 F)
2021. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy nem elég csak a külső. Persze néhány dugásgoz elegendő, de egy jól működő kapcsolatban fontosak a belső tulajdonságok is.
2021. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Én most érzem úgy. Volt egy házasságom, ahol szerintem soha nem volt az exem igazán szerelmes belém, de fiatal voltam, és én szerelmes voltam, és ezért úgy gondoltam, hogy ez nekem elég.

Viszont 10 hónapja van valakim, akivel 3 hónapja együtt is élünk, és nála ézrem azt, hogy olyannak szeret amilyen vagyok, hogy büszke rám, hogy mindent megtenne értem, és meg is tesz. Tehát azért ma is létezik ilyen, csak meg kell találni.

2021. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!