Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen nőként lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nőként lehet találni normális szexpartnert?

Figyelt kérdés

Volt korábban is szexkapcsolatom, de élőben ismerkedtünk meg és spontán alakult ki. Tinderen még akkor voltam fent, amikor komoly kapcsolatot kerestem, de akkor szinte csak olyanokba botlottam, aki csak szexet akart. És itt a probléma. Jelenleg szexkapcsolatra vágyom, mivel vége lett egy hosszabb kapcsolatomnak, amin ugyan már túl vagyok, de még nem szeretnék újra komoly szándékkal ismerkedni. Viszont tinderen a férfiak nagy része régebben csak simán rákérdeztek, hogy "szex?" Vagy hogy menjek fel hozzájuk. Nem várok el romantikát egy ilyen kapcsolatban, de nem is fogok random idegenekhez felmenni vagy egy kép alapján belemenni a szexbe. Szerintem ez nagyon erőltetett és ingyen prostit várnak ezek a férfiak. Van esély olyat találni tinderen, aki normálisan és tisztelettel tud kezelni egy ilyen kapcsolatot?


25N



2021. márc. 27. 08:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%

Ez is alszent hiszti.


Ha egy no csak szexet akar akkor o szent es 21. szazadi. Van joga hozza neki is, ha ezt akarja, csinalja. De ne mentesitse mar fel magat azzal, hogy o nokent akar alkalmit es ezert o kiveteles lesz.


Csomo appon ezt akarjak csak. De olyan szinten valogat, hogy ennyi erovel kapcsolatot is kereshetne.


Azzal, hogy te tinderen vagy, ne lepodj mar meg, hogy ugy is fognak kezelni, mint egy...azt. Komolyan...tinderen... A sok rudtancos meg luxus eltartott no kozt, senki ne csodalja, ha nem veszik komolyan.


Ha egy pasi, aki amugy nyiltan vallalja mit akar, akkor meg egy elnyomo diszno es kihasznalja a not, ne csinalja...

2021. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
54%

nem azon haborodik fel, hogy a pasik szexet akarnak, hanem azon, hogy nemelyiknek mennyire primitiv a hozzaallasa. mert aki csak annyit tud beletenni az ismerkedesbe, hogy ‘szex?’ az valoszinuleg magaba a szexbe is ennyit tesz bele. ha tegyuk fel egy szorakozohelyen keresel egyejszakast, ott se ugy mesz oda a csajhoz, hogy ‘szia, megdughatlak?’ jobb esetben, hanem beszelgettek, flortoltok, meghivod egy italra meg akkor is, ha mindenki tudja, hogy ez az egesz a szexre megy ki.


kerdezo, ne aggodj, nekem sikerult tobb normalis, helyes ferfit is talalnom tinderen szexkapcsolatra. rendesen beszelgettunk, rendesen randiztunk, beultunk valahova, megittunk valamit, aztan szexeltunk.szerencsere kb minddel jo volt a szex, szoval utana kotetlenul osszejartunk, sokszor ugyanugy elmentunk randizni, mozizni, beultunk valahova, aztan termeszetesen szexszel vegzodott az este. mielott meg letamadna valami nagyokos, a szex isteni volt nekem is, k urvajol kielegitettek, kinyaltak, csomo orgazmusom volt, odafigyeltek ram es imadtak. nemem ennel tobb nem kellett akkoriban.


tehat ne hallgass az itt frocsogo luzerekre, a legtobb csak irigy, hogy nekik nem jut ilyen no. de gyanitom, hogy semmilyen, max a balnatestu asszonyka varja oket otthon, hogy havi 1x betehessek neki sotetben, misszionariusban, aztan meg a hozzank hasonlo nokre recskaznak titokban, hiaba nagy a pofajuk itt. szanom oket.

2021. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
57%

"nem azon haborodik fel, hogy a pasik szexet akarnak, hanem azon, hogy nemelyiknek mennyire primitiv a hozzaallasa. mert aki csak annyit tud beletenni az ismerkedesbe, hogy ‘szex?"


Miért, egy csak szex kapcsolatba mit tegyen bele? Hogy a fotózás a hobbija? Hogy nagy a háza? Hogy csinál reggelit? Ne haragudj, de ez nevetséges.

Főleg úgy, ha fordítva lemeri írni egy férfi, hogy a nő szopjon jól és vállalja az orált (amik tényleg szexel kapcsolatosak), akkor egyből megy a hiszti az itteni nők részéről.


Azt meg felejtsük már el, hogy tinderen vagy máshol CSAK primitív hapsik vannak. Értelmes nőtől nem hallani ezt. Akitől meg igen, az gondolkodjon el, hogy nőként ugyanabban a közegben van, szóval ne érezze magát kivételnek.

Az, hogy a kérdező nem tud összehozni még egy szexkapcsolatot sem nőként, többet mondd el róla, mint másról a tinderen. Mások simán összehoznak szex és komolyabb kapcsolatokat is.


"tehat ne hallgass az itt frocsogo luzerekre, a legtobb csak irigy, hogy nekik nem jut ilyen no. de gyanitom, hogy semmilyen, max a balnatestu asszonyka varja oket otthon, hogy havi 1x betehessek neki sotetben, misszionariusban, aztan meg a hozzank hasonlo nokre recskaznak titokban, hiaba nagy a pofajuk itt. szanom oket."

Ez meg téged minősít. Annyira nevetséges, hogy érvelni képtelen nők folyamatosan csak ilyen szövegeket tudnak betolni... Ha valaki nem ért veletek egyet, az nálatok automatikusan szűz/lúzer és hasonlók? Ne viccelj már... Nem így működik a világ, hahó.

2021. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 22-es, pont erre gondoltam.

23-as, szex és szex között is van különbség... De te meg se akarod ezt érteni, hogy nem mindegy, hogy valaki elmegy 2 perc alatt, vagy pedig minőségi szexet nyújt. És igen is kell, hogy valamennyire megismerjük a másikat, az igénytelenség teteje lenne csak úgy átugrani egy vadidegenhez. Amúgy ne aggódj, össze tudtam hozni élőben normális szexkapcsolatot, de a mostani helyzetben nehéz lenne. Tinderen pedig most nem vagyok fent, még akkor voltam fent amikor komoly kapcsolatot kerestem, és akkor ezt tapasztaltam.

2021. márc. 27. 11:28
 25/38 anonim ***** válasza:
42%

"De te meg se akarod ezt érteni, hogy nem mindegy, hogy valaki elmegy 2 perc alatt, vagy pedig minőségi szexet nyújt."

Ez csak az ágyban fog kiderülni. Hány sráccal tesztelted a dolgot?


"És igen is kell, hogy valamennyire megismerjük a másikat, az igénytelenség teteje lenne csak úgy átugrani egy vadidegenhez."

Senki sem mondta, hogy nem. A kérdés, hogy te ezalatt mit értesz: Több napos, hetes napi több órányi szövegelést? Sokaknál elég 1-2 nap beszélgetés és levágják, hogy milyen a másik. Ha neked ez nem megy, de állításod szerint erre vágysz, akkor viszont ne hisztizz. Ha meg nem erre vágysz, akkor meg ne arról áradozz, hogy csak szexet akarsz, mert nem erről van szó. Vagy kapcsolatot akarsz, csak még magadnak sem vallod be, vagy barátság extrákkal dolgot. Mindkettőhöz több idő kell, mint a sima szexkapcsolathoz.


"Amúgy ne aggódj, össze tudtam hozni élőben normális szexkapcsolatot, de a mostani helyzetben nehéz lenne."

Na, akkor mi lett az illetővel/illetőkkel?


"Tinderen pedig most nem vagyok fent, még akkor voltam fent amikor komoly kapcsolatot kerestem, és akkor ezt tapasztaltam."

Tehát, tinderen fent voltál, amikor komolyat kerestél és utólag hisztizel, hogy ott nem lehet szexkapcsolatot találni? Hú... Azért nem kis fogalomzavarok vannak nálad. Amilyen általánosítás él a fejedben a tinderes pasikról, pont annyira illesz közéjük. (Nem, attól, hogy fent hordod az orrod és többnek érzed magad náluk, még nem leszel több.)

2021. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

‘Miért, egy csak szex kapcsolatba mit tegyen bele? Hogy a fotózás a hobbija? Hogy nagy a háza? Hogy csinál reggelit? Ne haragudj, de ez nevetséges.‘

szerinted igen, de mint mar emlitettem, en a szex elott/mellett ugyanugy beszelgettem ezekkel a ferfiakkal. nyilvan nem a vilag nagy kerdeseit vitatjuk meg, de alapdolgokat csaladdal, munkaval, szabadidovel kapcsolatban mind tudunk/tudtunk egymasrol. es kepzeld, nemelyik meg reggelit is csinalt nekem. attol, hogy szamodra elkepzelhetetlen, meg letezik ilyen. egy vadidegennel egy no se fog lefekudni 2 mondat utan. minimalisan megismered elotte a masikat.


‘Főleg úgy, ha fordítva lemeri írni egy férfi, hogy a nő szopjon jól és vállalja az orált (amik tényleg szexel kapcsolatosak), akkor egyből megy a hiszti az itteni nők részéről.‘

ne altalanosits. en nem hisztizek ezen, jol szopok, de cserebe elvarom, hogy o is nyaljon ki rendesen. na?



ha nem vagy szuz luzer, nem veszed magadra. en sem vettem magamra az ingyen prostizast. de az teny, hogy itt akarki mondhat akarmit es nem hinnem, hogy elsosorban azok a tipusu ferfiak k urvaznanak nagypofaval, akikkel mondjuk en szexelek.

a legtobb ferfinak a kotetlen szexkapcsolat az alma, ehhez pedig kellenek a bevallalos, laza nok, mint pl. a kerdezo. aki szidja, az vagy tenyleg valami erkolcsos szent, vagy irigysegbol teszi, vagy korlatolt es megragadt par evszazaddal ezelott, amikor amikor a nok szexualis elvezete meg tabu volt. vagy..? milyen magyarazat lehet meg arra, hogy ha egy no 2021-ben bevallja, h igenye van a szexre, akkor azt egybol leprostizzak?

2021. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
75%

"szamodra elkepzelhetetlen, meg letezik ilyen"

Számomra nem elképzelhetetlen, csak NE keverjük a barátság extrákkal dolgot a CSAK szex kapcsolattal. Nekem is volt és van ilyen, ezt pártolom, de nem sírok, hogy nem találok csajt CSAK szexre.


"ne altalanosits. en nem hisztizek ezen, jol szopok, de cserebe elvarom, hogy o is nyaljon ki rendesen. na?"

Ne általánosítsak egy kérdésnél, ami már maga általánosítás? :D Azért te is láthatod, hogy a legtöbb nő simán kiakad minden férfiak által írt szexuális dolgon az oldalon. Épp megy egy kérdés, hogy amikor a nő szexel akar kapcsolatot elérni, akkor is a pasik a szemetek pár nő szerint.


"ha nem vagy szuz luzer, nem veszed magadra. en sem vettem magamra az ingyen prostizast. de az teny, hogy itt akarki mondhat akarmit es nem hinnem, hogy elsosorban azok a tipusu ferfiak k urvaznanak nagypofaval, akikkel mondjuk en szexelek."

Ne vegyem magamra, amikor az oldal nagy része lassan arról szól, hogyha egy nő nem tud érvelni, akkor odavágja, hogy én is, mint férfi hozzászóló ilyen vagy olyan vagyok? Ne haragudj, ha élőben ismernélek, belépnék előtted a profilomba és megmutatnám, hányszor vágták hozzám, hogy szűz vagyok, lúzer és incel. Mindezt úgy, hogy nők ellen általában kifejezetten visszafogott kritikát írok, az inceleket meg elhordom mindennek.

Egyszerűen unalmas, hogy mennyire képtelen itt vitára a nők többsége.


"milyen magyarazat lehet meg arra, hogy ha egy no 2021-ben bevallja, h igenye van a szexre, akkor azt egybol leprostizzak?"

Ha nem írta volna a kérdező a kérdésbe azt a bizonyos mondatot, akkor nem is jött volna elő a dolognak ez a része. De, ő beleírta. Előadta, hogy a másiktól való ugyanolyan szintű elvárás prostinak nézés, de ő véletlenül sem hímringyót keres.

Igazából mint már látható, a kérdező tök mást kommunikált le, mint amit akar.

2021. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
70%

26 neked fogalmad sincs arról mi a legtöbb férfi álma, de mindegy. Nem várok sokat attól, aki azt állítja, hogy jól szop meg leszűz lúzerezik mindenkit, aki más véleményen vagy. Neked sem való kapcsolat az biztos.


Agyam eldobom, hogy nők ilyen stílusban nyilvánulnak meg.

2021. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként, ez a "jól szopok" manapság már olyan, mint a "kedves pasi vagyok".
2021. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

erdekes, en ertettem, mit akart kommunikalni. de siman lehet, hogy valaki felreerthetoen tesz fel egy kerdest, pont ezert nem tanacsos rogton nekiesni, mert lehet, nem is ugy gondolta.


en nem tehetek arrol, hogy teged leinceleztek. ez egy anonim forum, ahol sokan egyetlen mondat alapjan itelik meg a masikat. engem is elhordtak mar sokmindennek, elhiheted. voltam mar ‘finanszirozhatatlan igenyu, elkenyeztetett NERes vezerigazgato lanyka‘ meg ‘anyagiaskodo, szarrago olcsojanos’ EGYSZERRE, meg ‘olcso kr va’ de ugyanakkor ‘irrealis elvarasokat tamaszto, egyedul megdoglo no’ is, total egymassal osszeegyeztethetelen allitasok, amik utik egymast (nyilvan egyik sem igaz).

nem tudok es nem is akarok masok velemenyeert elnezest kerni. sajnos ez a forum egy ilyen hely, mindig, mindenkit szidnak, leszavaznak, mert sok frusztalt ember ide jar a duhet kiadni.

de az teny, hogy baromi sok itt a noket szidalmazo kerdes, aminek egy jo resze kamu, ferfiak irjak ki lejaratas celjabol. ezert sokan mar a legaprobb megjegyzesre is ugranak, bevallom, neha en is, mert van egy-ket elviselhetetlenul szornyu alak itt. ok ugyanugy keptelenek normalis vitara, ervelesre.


vegezetul pedig, amikor egy no szexkapcsolatrol beszel, akkor olyat keres, amilyet az elozo hozzaszolasomban leirtam. az, hogy a pasiknak ez mar ‘baratsag extrakkal’ csak elnevezesbeli kulonbseg, ami lenyegtelrn, ha le vannak tisztazva a feltetelek es egyertelmu, ki mit akar a masiktol. ha atirna a kerdesben a szexkapcsolatot ‘baratsag extrakkal’-ra, ugy jobb lenne?

2021. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!