Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen nőként lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nőként lehet találni normális szexpartnert?

Figyelt kérdés

Volt korábban is szexkapcsolatom, de élőben ismerkedtünk meg és spontán alakult ki. Tinderen még akkor voltam fent, amikor komoly kapcsolatot kerestem, de akkor szinte csak olyanokba botlottam, aki csak szexet akart. És itt a probléma. Jelenleg szexkapcsolatra vágyom, mivel vége lett egy hosszabb kapcsolatomnak, amin ugyan már túl vagyok, de még nem szeretnék újra komoly szándékkal ismerkedni. Viszont tinderen a férfiak nagy része régebben csak simán rákérdeztek, hogy "szex?" Vagy hogy menjek fel hozzájuk. Nem várok el romantikát egy ilyen kapcsolatban, de nem is fogok random idegenekhez felmenni vagy egy kép alapján belemenni a szexbe. Szerintem ez nagyon erőltetett és ingyen prostit várnak ezek a férfiak. Van esély olyat találni tinderen, aki normálisan és tisztelettel tud kezelni egy ilyen kapcsolatot?


25N



2021. márc. 27. 08:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
66%

26 os jól bemutatja, miért nem érdekel a szexkapcsolat, de már lassan a rendes ismerkedéstől is hánynom kell. Pedig pasi vagyok, elvileg ez az álmom ugye. Minden random, undorító stílusú nőt behúzni a Tinderről.


Kedvesem, fogalmad sincs milyen egy pasi, mert nem olyan, amire te gondolsz az tuti biztos. Az nálad a nagy erény, hogy jól szopsz meg bevállalós vagy? gratulálok hozzá, de ki szerint? Nekem roh..túl nem vágyam egy bunkó, fellengzős nőben mászkálni, aki ki tudja hány másik pasival van pluszban. Megnyugtatlak, a többségnek sem.


Árad a gyerekes általánosítás, a férfigyűlölet és nevetséges, hogy a legtöbb nő azt hiszi mindent tud, a válaszból meg látszik, hogy ezek ilyen rossz tapasztalatok vagy női magazinok színvonala.


Nem való neked kapcsolat, nem csodálom, hogy az egyetlen jó dolog benned a szopás. A szemétnek is mindig van piaca, a rossz terméket is van, aki megveszi.

2021. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
29: nekem aztan tok mindegy, elhiszed-e, a kulonbseg annyi, hogy ezt nem en talalom ki, es ezzel en nem mentegetni akarom magam, mint a legtobb ‘rendes srac’, akire valojaban senki nem mondja, h rendes srac, csak onigazolaskent ezt az egy pozitivat probalja maga mellett ervkent felhozni, mert mas, objektiv dolgot nem tud.
2021. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
13%

31: ne kedvesemezz, hanyingerkelto ez a mumajer stilus.

erdekes, hogy egyszerre vagyok ferfigyulolo, meg ‘jar bennem ki tudja hany pasi’. ha gyulolom a ferfiakat, miert fekudnek le sokkal? ebben semmi logika, egyebkent nyilvan egyik sem igaz.


szerencsere nekem nem kell veled es a hizzad hasonloakkal szexelnem, boven talalok ra mast, aki nem ilyen korlatolt es hiszi azt, hogy mindent tud a nokrol meg kapcsolatokrol.

2021. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
83%

Nem a kérdezőnek megy, mert normálisnak tűnik, hanem a mucika válaszolónak:


Nem véletlen, hogy nincs pasid, de gondolom senki nem felelne meg, ezért alkalmizól mindnekivel, aki útba esik. Upszika, csak az érzékenyek vegyék magukra hihihi.


Őszintén sajnálom a normális lányokat. De tényleg. Az appok tele vannak hozzád hasonló, egoista jól szopó szoli gádzsikkal, akiknek a strigula az egyetlen felmutatható dolga. Aztán a rendes lány meg nem érti, Őt miért kezelik úgy, ahogy szokták és miért nem talál egy jól nyaló pasit. Te is az egyik oka vagy. Biztos jó érzés, hogy többre nem néznek téged a pasik, mert szerintem nincs.


de a többi lányt sajnálom.

2021. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

mucika:Ddd eletemben nem voltam meg szoliban, szoval ezt benezted. egyebkent meg van pasim alakuloban es nem alkalmizom mindenkivel, szoval ezt szinten benezted, ahogyan azt is, hogy ‘masra nem kellek’, mert meglepodnel szerintem, hanyan probalkoztak be komoly szandekkal.

erdekes, hogy fel vagytok haborodva, ha leinceleznek, de ti meg ugyanugy szorjatok a ‘kur vazast’ meg ‘szolis mucikazast’, lol.


na de en mara befejeztem, mert remenytelenek vagytok.

2021. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
90%

"Van esély olyat találni tinderen, aki normálisan és tisztelettel tud kezelni egy ilyen kapcsolatot?"


Mivel szexkapcsolatra még jobban számít a férfi külseje a nőknek, elég valószínű, hogy olyanokat fogsz behúzni, akik (hazudjanak bármit) párhuzamosan több nővel is folytatnak ilyen viszonyt, ezért maximum a kezdetén lesznek veled kedvesek, aztán tényleg ingyen prostinak fogod magad érezni.

2021. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
45%

Férfiként is ilyet keresek. En nem akarok ugy szexelni hogy nincs elotte kapcsolodas emberkent. Előbb beszélgessünk par orat, legyen szimpatia, kozos humor, egymasra hangolodas, utana csokolozas, simogatas, hogy testileg is legyen feloldodas, megnyilas egymas fele es utana szex amikor mar megvan a bizalom, vagy, egymasra hangolt szexuális energia. Ehhez kepest az elso randis dugás annyira alacsony szinvonal hogy nem erzem meltonak.


25/F

2021. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mesélj! Március óta hol tart a dolog?
2021. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!