Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább vagytok fenn évekig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább vagytok fenn évekig a társkeresőn, úgy hogy naponta 10-en rátok ìrnak, minthogy összejönnétek egy 10/7-es pasival?

Figyelt kérdés
Szerintem nem velünk van a probléma, mi kezdeményezünk, csak ti le se szartok, efy kétszavas válaszüzenettel ... hanem álomvilágban éltek, illúziókat kergettek és hercegnőként várjátok a királyfit, de rossz hirem van: se nem vagytok hercegnők, királyfi meg nincs.
2021. márc. 28. 14:39
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%

hát ilyenek ezek a nők. Nincs kedvem összejönni valakivel, aki nem elég vonzó külső-belső értékeivel számomra.

Na de szegény férfiak, még jó, hogy ők mindig alsóbb súlycsoportból válogatnak.

2021. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy egy hasonlattal éljek: Mindenki magyarázza, hogy a férfiban van a hiba ha senkinek sem kell. Pedig lehet egy hús akármilyen zamatos, ízletes, királyi lakoma, ha a másik vegán. Nem a húsnak kell ebben az esetben "fejlődnie". Másik éttermet kell keresni, húsimádókat. Képletesen szólva.
2021. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
20-as éveim elején csinos lányként 2 évig voltam egyedül, mert nem találtam olyat, akire vágytam. Aztán megtaláltam, és 7 éves kapcsolat lett belőle. Mikor ez véget ért, akkor is kivártam azt, aki megfelelő volt, és hosszú távon is el tudom vele képzelni az életem. Ő most a férjem.
2021. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
56%
#12 ott a pont!
2021. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
A számomra 10/7-es pasi teljesen jó. Más kérdés, hogy reálisan 4-5-ös vagy, csak 7-esnek hiszed magad. Igen, inkább vagyok egyedül, minthogy olyannal legyek, akihez nem vonzódom.
2021. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Ezt megértem, nyilvan olyannal legyél, akihez vonzódsz, csak azt nem értem, hogy szebbnél szebb nők keresnek társat nagyon régóta, és nem azért mert nincs jelentkező, valahol nagyon nem találkozik az igény és a kìnálat. Vagy az igények nagyon magasak vagy a kìnálat nagyon gyenge, de lehet mindkettő.
2021. márc. 28. 17:21
 17/41 anonim ***** válasza:
85%

#17: "csak azt nem értem, hogy szebbnél szebb nők keresnek társat nagyon régóta"


Azzal te ne foglalkozzál. Ha ők nem keresnek téged, akkor lényegében neked semmi közöd hozzá, hogy ők hogy intézik a saját magánéletüket.

2021. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
82%

Igen, én inkább vagyok egyedül.

Hozzateszem, a 10/7es az tökéketes... de te kerdező maximum 4-5ös lehetsz

2021. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
60%

Igen, kb 12 évig voltam fenn társkeresőkön, mire másfél éve megtaláltam az igazit, és egy percig sem bánom, hogy nem adtam esélyt olyanoknak, akik nem feleltek meg. Annyira gyenge volt a kínálat mindig, hogy lassan azt hittem, tényleg egyedül kell leélnem az életem.

De inkább leéltem volna egyedül, mint 10/5-össel.

2021. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
17 -es annyira szépen leìrtam, hogy általanosságban kérdeztem, hogy mi van a jelenség mögött, meg hogy nem kell személyeskedni, erre leoltasz, pont az ilyen mentalitasú nőktől van herótom, amikor a sötétség a rosszindulattal párosul.
2021. márc. 28. 19:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!