Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább vagytok fenn évekig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább vagytok fenn évekig a társkeresőn, úgy hogy naponta 10-en rátok ìrnak, minthogy összejönnétek egy 10/7-es pasival?

Figyelt kérdés
Szerintem nem velünk van a probléma, mi kezdeményezünk, csak ti le se szartok, efy kétszavas válaszüzenettel ... hanem álomvilágban éltek, illúziókat kergettek és hercegnőként várjátok a királyfit, de rossz hirem van: se nem vagytok hercegnők, királyfi meg nincs.
2021. márc. 28. 14:39
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nem kell pontozni fel lehet ùgy is fogni, hogy x szàmù fèrfibòl csak x-y szàmù fèrfi jön be, ahol y vàltozò konvergàl az x-hez, annak hatàrèrtèket a vègtelenben tetszőlegesen megközelíti, de el nem èri.
2021. márc. 29. 17:48
 32/41 anonim ***** válasza:
30: Tehát mégis előfordulhat, hogy egy magát 3-asra értékelő férfivel összejössz, mert a szempontjaid szerint ő nem annyi? :)
2021. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

#32: persze. Simán lehet, hogy bár őt a környezete, vagy ő önmagát leértékeli, attól még nekem bejön. Ezt így előre nem lehet megmondani.

Amúgy sosem ismerkedtem még úgy, hogy előtte megkértem, hogy pontozza saját magát, és ha 5-nél rosszabbat adott, akkor visítva menekültem, ha jobbat, akkor meg a lábai elé feküdtem.

2021. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
25%
33: Nem is gondoltam, hogy pontozgatnia kellene bárkinek magát. Viszont megfigyeltem már nőknél, hogy aki a "barinők szerint oltári jó pasi" az a nő szerint is "megér egy misét". Ha mindenki gáznak tartja "3/10nek" akkor viszont nem valószínű, hogy egyáltalán esélyt adna neki a nő az ismerkedésre, hogy eldöntse valóban olyan e. Tehát van egyfajta "előszűrő szerepe" mások, a környezet véleményének mégis.
2021. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, én egyik barátnőm pasiját sem piszkálnám bottal sem. Ők sem az enyémet. Sosem érdekelt más véleménye.
2021. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
27%
35: Senki nem beszélt arról, hogy más pasiját piszkáld, ez nem tudom hogy jött ide. Itt inkább a jelenségről volt szó, hogy ha például a munkahelyen 2 hétig csak azt hallod, hogy "hú, Pista a másik részlegen mennyire jó", akkor egy idő után már csak kíváncsiságból is érdekelni fog "Ki lehet az a Pista?". (ha nincs párod egyébként)
2021. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
82%
#36: a kíváncsiság nem jelent automatikusan vonzódást, te nagyon értelmes.
2021. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem fog érdekelni, mert tudom, hogy akit jópasinak tart a többség, az nem az én stílusom. Eleve nem is ilyen alapon nézem az embereket, hogy más mit gondol róluk. Ne haragudj, de te nagyon buta emberek között mozoghatsz, ha ennyi elég nekik az érdeklődéshez. Eleve nem is belső körből választok partnert (munkahely, baráti kör stb)
2021. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

"ha például a munkahelyen 2 hétig csak azt hallod, hogy "hú, Pista a másik részlegen mennyire jó", akkor egy idő után már csak kíváncsiságból is érdekelni fog "Ki lehet az a Pista?". (ha nincs párod egyébként)"


Ha mindenki arról beszélne, hogy "hú, a Gizinek a másik részlegen mekkora fülei vannak", az is érdekelne.


Megint keverés van, a nőket kevésbé érdekli, mit szólnak a pasijához, és ha megmondod a véleményed, hogy ronda a pasi, a barátnő rád fog megsértődni, és még jobban ragaszkodik a pasihoz. A férfiak azok, akik büszkén villognak a nőkkel, és ad nekik valami pluszt, ha a haverok is megdugnák a nőjét.

2021. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Inkább lettem volna fent tovább, minthogy " nincs ló, jó a szamár is" módban legyek valakivel. Más kérdés, hogy nem volt szükségem évekre hogy ott a tökêletes párt megtaláljam. Csak 6 hónapra.
2021. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!