Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább vagytok fenn évekig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább vagytok fenn évekig a társkeresőn, úgy hogy naponta 10-en rátok ìrnak, minthogy összejönnétek egy 10/7-es pasival?

Figyelt kérdés
Szerintem nem velünk van a probléma, mi kezdeményezünk, csak ti le se szartok, efy kétszavas válaszüzenettel ... hanem álomvilágban éltek, illúziókat kergettek és hercegnőként várjátok a királyfit, de rossz hirem van: se nem vagytok hercegnők, királyfi meg nincs.
2021. márc. 28. 14:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
61%
#21: Te nem általánosságban kérdezted, hanem gyakorlatilag a nőket okolod, amiért válogatni mernek és nem jönnek össze az első szembejövővel.
2021. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
71%
#21: általánosságban SINCS semmi közöd az ő magánéletükhöz.
2021. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
54%

Nem értelek, kedves kérdező. Te komolyan azt hiszed, hogy mindenki azért van fenn társkeresőn, mert tényleg társat akar találni? Ha így van, akkor nagyon le vagy maradva. Sokan vannak, akiknek eszük ágában sincs párt találni, tök jól elvannak egyedül, csak azzal simogatják a lelküket, hogy "na, hát mégiscsak jól nézek én ki meg minden, kaptam nyolc lájkot az új profilképemre, ketten jobbra húztak meg öten írtak nekem". De soha az életben nem lesz senkijük, csak ettől megvan a napi önbizalom, azt' egyből baromi jó az élet, pedig ugyanúgy nem szól hozzájuk a kutya sem, mikor hazamennek munka után az albérletbe.

Az ilyenek - nem csak a nők, bár őket vetted célkeresztbe - torzítják az ítéletedet, mert nem hogy a 10/7-es férfival vagy nővel, de még a 10/10-essel sem fognak soha az életben összejönni, csak te ezt nem tudod. De hátha most már tudni fogod és kicsit közeledik a valósághoz a világképed.

2021. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Ez egy lehetséges ok. Nem okolok senkit, csak pusztan kivancsi voltam rá.
2021. márc. 28. 20:35
 25/41 anonim ***** válasza:
78%

Azt nem te mondod meg, hogy 10-ből hány "pontos" pasi vagy.

Azt majd eldöntöm én.

A vonzóság nem univerzális, mindenkinek más tetszik.

Lehet, tőlem a 7-es pasi csak 3-at kapna.

Bocsi.

2021. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
38%
insta ribikkel van tele minden,kerülném az online ismerkedést.
2021. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alapból nincs 10 variáció, cdak tetszik vagy nem tetszik. Minek ezt bonyolítani.


"Hiába próbálod meggyőzni őket hogy esetleg lehet magasan van a mérce úgy se engednek belőle, inkább egyedül maradnak.


Szóval a lényeg hogy csak annyit tud tenni az ember hogy keres tovább és reménykedik hogy lesz majd egy olyan lány akit igazán érdekelni fog."


Itt két dolog keverve van. Milyen barátnőt keres a férfi? Olyan nőt, aki leadja az igényeit, és beéri vele, vagy olyat, akit igazán érdekel?

2021. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
18%
25: De a 3-as pasi soha nem kapna tőled 7-et. Ez a kettősség fura viszont az egészben.
2021. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért, egy hármas nő melyik férfitől kapna hetest? Hagyjuk már a kettős mércét!
2021. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
#28 alapvetően arra akartam kilyukadni, hogy nem szokásom pontozásos rendszerben értékelni a férfiakat, nem érettségi vizsgán vagyunk. Attól még, hogy ő önmagát a saját kis univerzumában 7 pontosra értékelte, engem nem feltétlenül fog meghatni, mert más szempontok szerint vonzódom vagy nem vonzódom egy emberhez.
2021. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!