Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon vágyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon vágyok egy kapcsolatra, de egyszerűen senki sem fog meg annyira, hogy beleszeressek?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos csak kémiával, vonzalommal, esetleg szerelemmel működik egy kapcsolat. Voltam mostanában több randin, de egyik sráccal sem jutottam pár találkánál tovább.

Pedig annyira vágyom az ölelésekre, a gondoskodásra, hogy legyen mellettem valaki, aki támogat. Meg én is nagyon-nagyon szeretnék szeretni valakit, de sajnos nem megy parancsszóra. Szerintetek van olyan, hogy sosem leszek igazán szerelmes?


2021. ápr. 7. 22:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Semmit válogass életed végéig és találj mindenkiben valami hibát, hajrá. :))
2021. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%
A lepontozó-brigád nagyon aktív, tagjai 1-1 védőitalra is jogosultak, mert igazán megszomjazhatnak a rengetek mínuszolásban.
2021. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Próbálkoztál már kémia tanárokkal is randizni? Ha eddig nem, akkor ez a probléma. :D
2021. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

14.


Walter White láááájkolja a kommented.

2021. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de szerintem az a sötét aki 1-2 kijelentő mondatból "leszűri", hogy egy számára tök idegen mit tart fontosnak egy kapcsolatban. Gondolom még sosem volt bensőséges kapcsolatod, amiben jelen van a törődés is. A vitát azt hiszem befejeztem, nincs kedvem a dedóhoz.
2021. ápr. 8. 00:16
 16/21 anonim ***** válasza:
#16: további sok sikert kívánok XD
2021. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Több randi lenne érdemes egy személlyel, mert a legritkább esetben van "szerelem első látásra", hiába sugalnak ilyen képet a romantikus filmek.

Szóval azt nem feltétlenül kell várni, hogy azonnal, az első-második randin fogjon meg az illető, hatalmas lángoló érzelmek legyenek, mert "ha ez nincs akkor lehet is továbblépni". Persze nyilván érzed ha taszít az illető vagy nemtom, de ha jól érzed magad vele, idővel kialakulhat a szerelem.

Ne görcsölj rá, hogy "bárcsak lenne mellettem valaki" stb, mert ez csak nehézzé teszi.

2021. ápr. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2%
Mégegy öntelt hülye aki elhitte hogy jár neki a 3-4 szinttel jobb alfa állandóra. Az ilyen hasznos idióták mindig megszopják a végén.
2021. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A romatnikus filmekkel ellentétben nem az első pillantásra alakul ki általában a midnent elsöprő szerelem. Kell hozzá idő.
2021. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy xar-elemet tudok adni, annyit ér, ebben is van kémia. :)
2021. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!